Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Майчин домнови  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 19:21



Здравейте! От една година се опитваме за бебе, но уви... Препоръчаха ни д-р Пъневска, някой ходил ли е при нея и има ли резултат?
Със здраве и пожелания скоро да не посещавате този клуб!



Тема Re: Майчин домнови [re: Гocт]  
Автор Free Soul (светла)
Публикувано21.01.05 21:45



Бих те посъветвала да се насочиш към друг лекар. Не бих казала нищо лошо за д-р Пъневска, тя е мил човек, но по-удачно ще е да се насочиш към друг специалист. Успех!




Тема Re: Майчин домнови [re: Free Soul]  
АвторKacumoto (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 10:34



Аз също реших да си сменя лекаря и понеже до сега ходех в Майчин дом при Коларов,а и имам позната там, та тя ми препоръча Пъневска. Но все още не съм ходила и нямам впечатления.



Тема Re: Майчин домнови [re: Kacumoto]  
Автор bissi (непознат)
Публикувано26.01.05 19:56



здравейте,момичета.дълго се чудих дали да се включа в темата,защото впечатленията ми от д-р пъневска са само от 4-5дни през които бях в майчин дом.всички лекари от този 11етаж са много заети и трябва много да се чакат.пъневска обяснява добре на всички ,но особено на онези ,на които се води лекуващ лекар.момичетата ,с които се запознах там казват,че не била толкова добра в операциите.останалите лекари като,че ли не я харесват особено ,защото си позволяват да коментират нейните диагнози.аз отново ще ходя там лятото,но съм сигурна ,че няма да се обърна към нея.нищо лично.



Тема Re: Майчин домнови [re: Гocт]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 15:41



ZDRAVEITE AZ SA6TO HODQ PRI PANEVSKA I ZA SEGA SAM DOVOLNA OT NEQ NO MI SE STRUVA 4E DOKTOR FILIPOV E PO DOBRE IFORMIRAN ZA VSI4KO



Тема Re: Майчин домнови [re: MlMl]  
АвторSvetilo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 08:05



Doktor Panevska ne ja poznavam i za neja ne moga da kaja ni6to no za D-r Filipov moga da kaja mnogo i to ne hubavi ne6ta.Az li4no bjah pri nego na laparoskopija i se okaza 4e imam problem s ednata traba zapu6ena e malko v dolnija krai.Predloji mi plastika .Dobre4e se posavetvah i s drug doktor koito mi kaza 4e v Italija i vaob6te na vsjakade othvarljt plastikata .Izpra6tat gi na in vitro.Ne sam dovolna ot nego za6toto iskat da zadarjat pacientite si pri tjah v otdelenieto i da gi motat s razni plastiki a do kato se oseti6 godinite ti minali a bebe njama.Zatova moja savet e na vsjakade drugade ne i pri Filipov.Poslednija pat kato hodih pri nego vidjah i kolko e nevaspitan.Edno momi4e be6e do6lo 4ak ot Karlovo a toi ne iska6e da ja prieme.A kato ja prie i kaza da si osinovi dete nito ja e pregledal nito ni6to. Pitam se do den dne6en kak ne go be6e sram da postapi taka s neja.Ne hodete za men tova be6e edin goljam ad za tova pove4e ne sam bila pri nego i njama da otida. Tova si e samo moe mnenie. 4ао



Тема Re: Майчин домнови [re: Svetilo]  
Автор manhattan ()
Публикувано28.01.05 11:58



Абсурдно е да твърдиш, че няма смисъл от пластиката. Особено, ако има малко запушване и то в края на тръбата. Човекът съвсем адекватно е предложил пластика. Не може просто така да се пращат хората на ин витро! На всичкото отгоре, според теб това прави д-р Филипов лош лекар и човек!?
Моя приятелка имаше няколко неуспешни бременности в резултат на двурога матка, в която нямаше достатъчно място за бебето. Според твоята теория, тя трябваше направо да осинови детенце. Да, ама д-р Попов направи чудеса с нейната матка. Измъчил се човека, но и направи пластика, с която тя роди сина си преди 3 месеца!!! Нямало смисъл!!!



Тема Re: Майчин домнови [re: manhattan]  
АвторSvetilo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 12:18



Njama uspevaemost plastikata.Pak i za6to trjabva da se gubi vreme .Po dobre e da e da se otide na in vitro spored men dokato si po mlad.Tova iskah da kaja.Edno 4akane samo moje da ubie nadejdite a povredenite trabi nikoga ne izpalnjavat sa6tite funkcii kato predi.I ne se zajagdai tova sait za mnenija



Тема Re: Майчин домнови [re: Гocт]  
Авторvania (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 23:46



Niakoi hodil li e pri prof.Nalbanski,i ako -da,kakvo vi e mnenieto za nego.



Тема Re: Майчин домнови [re: vania]  
Автор heaterbg (надежда)
Публикувано30.01.05 09:31



Здравей,

когато разбрахме, че има проблем реших да посетя специалист. Понеже нямах представа за този форум и бях чувала само за проф. Налбански отидох при него. Той ме прегледа, като ми натискаше корема и каза, че "има нещо", но не знае какво и се налагала лапароскопия. Попитах го сигурен ли е, защото според мен ми няма нищо, но той каза, че на тази възраст/ 33/ все имало нещо и нямало начин бързо да установи какво е с други изследвания защото вече нямало време. Е, направих лапароскопията при него в Майчин дом- оказа се, че съм си наред с изключение на 2 малки субсерозни миоми, които забележи, не махнал. Каза ми, че ако искам да ми ги махне трябвало да ми направи още една лапароскопия-разбирай да му платя още веднъж. Не ми се разказва колко невероятно мръсно беше в Майчин дом, как банята беше пълна с фасове и около 1 см. отпадъци в ъглите, как под леглата беше пълно с мръсни кървави марли, просто ужас. Професорът не дойде да ме види нито преди, нито след операцията. Благоволи да ми обясни каквио е положението след като отидох да го моля да направи това в кабинета му и му платих. Е, коментарът беше-"Не се занимавайте с глупости, търси си донор или си осиновявай дете". Възниква въпроса защо правих лапароскопия, след като и малкия проблем не е отстранен и след като предварително беше видял спермограмите направи коментара да не се занимаваме едва след операцията. Попитах то нямаме ли шанс с някоя напреднала репродуктивна технология и отговорът беше, че това са противоестествени експерименти и той бил против тях.
Въобще помисли внимателно на кого се доверяваш, има ли в съответната област по-добър специалист и дали не поемаш твърде голям риск с някои специалисти. Е, радвам се единствено, че успях да изляза от там жива и без поражения и че не хванах някоя сериозна зараза от изключителната мръсотия.

Това са моите лични впчатления. Ако прецениш ги имай предвид.
Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.