Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 17.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Щитовидна жлеза............нови  
АвторSlSKA (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 13:48



Момичета, някоя от вас имала ли е проблеми до сега със щитовидната жлеза?



Тема Re: Щитовидна жлеза............нови [re: SlSKA]  
Авторoni (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 14:42



Здрасти,
Преди 3 години ме оперираха от базедова болестСега съм на Ел тироксин 100мг. и се чувствам добре. Четох предишната ти тема, но нямах време да се включа тогава. Преди операцията бях на Метизол /мноого лошо/ и после на Пропицил. На 30г. съм и от 2-3 месеца правя опити да забременея. Ще се видя с ендокринолога, който ме наблюдава на 14.10. С какво мога да съм ти полезна? Ще се радвам да помогна



Тема Re: Щитовидна жлеза............нови [re: SlSKA]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано06.10.03 14:55



Аз следя моята от години, имам три малки кисти и ги гледат на ехограф всяка година. Хормоните са ми в норма. Теб какво точно те интересува?


Когато има желание, има и начин!


Тема Re: Щитовидна жлеза............нови [re: SlSKA]  
Авторoni (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 15:51



Ти къде се оперира?



Тема Re: Щитовидна жлеза............нови [re: oni]  
АвторSlSKA (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 16:27



Здравей Оni,
аз също се оперирах миналата година - май, в клиниката по ендокринолиия.
В момента също съм на Ел Тироксин 1х100 мг. Последните ми изследвания са от 15.07 и ТSH беше О.К. от тогава не съм се изследвала, даже не отидох при моя ендокринолог, защото не виждах смисъл. Декември м.г. той ми даде "зелена светлина". Забременях почти веднага, но март направих спонтанен абор в първия месец, от тогава нищо. Ти при кой ендокринолог ходиш?



Тема Re: Щитовидна жлеза............нови [re: SlSKA]  
Автор KristiANNA (dobra)
Публикувано06.10.03 17:09



можете ли да ми кажете какви симптоми имахте преди да разберете че нещо нередно става със щитовидната жлеза....защото и аз имам известни притеснения...но не съм ходила на лекар.....
Те са свързани с това че като ученичка имах гуша..и сигурно още имам, имам чувството че като си опъна врата назад-жлезата ми е по-надута и като се натискам там....ме боли малко...има ли за какво да се притеснявам??? Мерси предварително!!!

Нека сме добри.....


Тема Re: Щитовидна жлеза............нови [re: KristiANNA]  
Автор morkovche (непознат )
Публикувано06.10.03 17:29



Здравеите,и аз имам щитовидно заболяване +2 спонтанни аборта,които така и не разбрах от какво са причинени,но е много възможно да са от гушата.казаха ми да пия някакви хапчета с иод.



Тема Re: Щитовидна жлеза............нови [re: morkovche]  
АвторSlSKA (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 21:33



Правила ли си изследвания на хормоните на щитовидната жлеза, TSH например. Какво точно ти е заболяването? Ако хормоните са ти добре нямаш никакво място за притеснение.



Тема Re: Щитовидна жлеза............нови [re: SlSKA]  
Авторkristianna (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 21:36



там е проблема че не съм си правила такива изследвания...от провинцията съм и тук няма такива лаборатории само така ли може да се разбере???



Тема Re: Щитовидна жлеза............ [re: kristianna]  
АвторSlSKA (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 21:47



Аз мисля, че само така, но трябва непременно да се посъветваш с лекар. По принцип симптомите на хипер функцията на щитовидната жлеза са - сърцебиене, отпадналост, потене на ръцете и краката, напрежение в гърдите, лесна умора, раздразнителност и т.н.., но както казват лекарите в медицината 1+1 не е равно на две, така, че отиди непременно на лекар.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.