Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 16.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Към ДР и Мелинови [re: little_rabbit]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано18.02.05 10:55



Не, Зайо, защо да го изтривам?

Но разбери и моята позиция - аз не съм била пациентка на никого, освен на съпруга си и на още един колега. Де факто не съм посещавала нито една от обсъжданите болници, нито кабинети, така че как мога да преценя какви са условията? За колегите си - знаеш, както за мъртвите - или добро, или нищо.

Та в този смисъл по - полезно ще е мнението на хората като пациенти, а не моето.




Тема за БОРАнови [re: little_rabbit]  
АвторMимoзa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 10:56



Дай повече инфо за БОРА, моля!
Там не работи ли д-р Матеев? Чувала съм добри отзиви и за него, но нищо конкретно...



Тема Re: Към ДР и Мелинови [re: Meli]  
Автор little_rabbit (стрелец)
Публикувано18.02.05 11:34



Мели, не е задължително да си бил пациент на някого, за да знаеш дали е добър. Само да припомня, че в Пловдив е пълно с варвари, които правят вътрематочни инсеминации без обработка, както и с такива, които искат от пациентите да си носят изварено бурканче от къщи .

Списък трябва да има, независимо дали в него са добрите или лошите. За да може да има възможност за избор.
Не си ме разбрала, необходим е списък на ВСИЧКИ. Пък момичетата да си избират от него. Ако живеех в Пловдив и нямах никакво инфо, щях да започна да търся поне някъде списък (както направих за София). И после да намеря канали за информация, за да проуча всички тези места.

Редактирано от little_rabbit на 18.02.05 11:39.



Тема Re: за БОРАнови [re: Mимoзa]  
Автор little_rabbit (стрелец)
Публикувано18.02.05 11:35







Тема Re: за ТОРАКС - благодаря!нови [re: Mимoзa]  
Авторlvalina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 15:22



Аз съм пациентка на д-р Даскалов и ти го препоръчвам. Освен това, че е много добър специалист, винаги е много учтив и доброжелателен, отделя ми толкова време, колкото ми е необходимо, отговаря на всичките ми въпроси (независимо колко са глупави или умни).
Мисля, че, ако отидеш, няма да съжаляваш.



Тема Re: Към ДР и Мелинови [re: little_rabbit]  
Автор els (надяваща се)
Публикувано20.02.05 11:27



И аз подкрепям искането за списък! Ако не друго, поне за ориентация ще послужи (защото иначе аз съм на мнение, че Торакс и МУ единствено си струват)! Знам го, понеже и аз съм била в ситуация да не знам къде да отида (а Пловдив ми е в региона)! Когато вече знаех (благодаря ти Мели!), за съжаление друго ми попречи да започна, но това вече е тема за друг форум!

Редактирано от els на 20.02.05 11:29.



Тема Re: за ТОРАКСнови [re: little_rabbit]  
Автор ivlmitr25 (непознат )
Публикувано28.11.09 14:09



Иксма да подам сигнал за клиники Торакс в СОфия и по-специално клиниката на Стамболийски. Имах консултация про д-р Неделчева гастроентеролог - изключително нелюбезна жена, много груба и явно некомпетентна. Микробиологично изследване и преглед ми струваха над 50 лв, качеството на обслужване беше под всякаква критика, а за да ми напишат епикриза и резепта чаках половин час и в крайна сметка - нищо! След всичко това разбрах защо пред кабинетите няма чакащи хора и на бюрата на лекарите има купчета кръстословици и книжки за развлечение.
Съветвам ви да не ходите там, защотото ще ви струва много скъпо и няма да останете доволни от консултацията.



Тема Re: за ТОРАКСнови [re: ivlmitr25]  
Автор Niakoi Si (непознат )
Публикувано03.02.12 17:44



Nikoga nedeite da hodite v Toraks, osobeno na bul. "Stamboliiski" v Sofia. Niamat laboratoria, vzemat mnogo pari, a lekarite sa PALNI NEKADARNICI - shte si sasipete zdraveto!! Nedeite da hodite. Hodih tam niakolko pati, poneje mi e blizo i vinagi sam ostaval bezkraino nedovolen! Ako niakoi se interesuva moga da predostavia podrobnosti



Тема Re: Кабинет или клиника в Пловдив???нови [re: jena]  
Автор Blagovesta Ivanova (непознат )
Публикувано16.03.17 21:53



Др Петър Матеев от Пловдив на времето беше много популярен, заради нелегалните аборти, дето правеше в частния си кабинет. Ама чух, че после целия град те научавал. Иначе сега е в център за репродукционно здраве и прави инвитро. Някои са доволни, други не.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.