Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 16.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: За Мелинови [re: Mимoзa]  
Автор Lali (член)
Публикувано12.02.05 18:48



Трябва да се регистрираш. Само като регистрирана можеш да получаваш и изпращаш бележки. Мели е регистрирана и в Зачатие. Там също можеш да и оставиш бележка. Успех.



Тема Re: Кабинет или клиника в Пловдив???нови [re: Meli]  
АвторVesi73 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.05 00:57



Мели и ние сме от Пловдив и имаме такъв проблем ( виж Зов за помощ) в главната страница!
Може ли повече инфо за Торакс и по -специално за изследванията които правят и дали има техника за икси и инвитро!
може да ми пишеш и на pepak@abv.bg

Поздрави Веси



Тема за ТОРАКСнови [re: little_rabbit]  
АвторMимoзa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 21:17



Преди няколко дена при разговор с мъжа ми си спомних, че преди време ни бяха препоръчали за инсеминации д-р Кунев от ТОРАКС. Лятото (значи преди 7-8 месеца) мъжът ми беше ходил в ТОРАКС и същият този д-р Кунев му беше казал, че не прави инсеминации и не се правят в клиниката изобщо.
Да разбирам ли, че нещата са се променили и вече правят? Споменатият по-горе д-р Даскалов прави ли инсеминации?
little_rabbit горещо препоръчва ТОРАКС, но явно не е от Пловдив и, предполагам, има добри впечатления от клиниката в друг град. Моля ви за мнения за пловдивската клиника! Правят ли там инсеминации и евентуално кой лекар?
Ако не се лъжа, в друга тема CAD пишеше, че също ходят в ТОРАКС в Пловдив, но за какво? За инсеминации ли?
И изобщо къде в Пловдив се правят качествени инсеминации?
Благодаря ви предварително!



Тема Re: за ТОРАКСнови [re: Mимoзa]  
Автор little_rabbit (стрелец)
Публикувано17.02.05 21:28



Мимоза, това че не живея в Пловдив не значи че не познавам града - все пак родният ми брат живее там!
В Торакс правят инсеминации, потърси д-р Даскалов. Само в Торакс могат да правят качествени инсеминации (става дума за Пловдив, щото в София има няколко места за това).
Между другото, Торакс-ите в София са кофти места...

Редактирано от little_rabbit на 17.02.05 21:29.



Тема Re: за ТОРАКСнови [re: Mимoзa]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано17.02.05 21:29



Инсеминации се правят в клиника Торакс, правеха се и преди 7 - 8 месеца, когато д-р Кунчев все още работеше там. Всички гинеколози, работещи в Торакс, правят вътрематочни инсеминации, както и гостуващи гинеколози.

СБАЛАГ Торакс - Пловдив е специализирана акушеро - гинекологична болница, от областта на стерилитетат могат да се направят гинекологичен и урологичен прегледи, цитонамазка, микробиология, колпоскопия с прицелна биопсия, хормонални и параклинични изследвания, фоликулометрия, ХУЗК, спермограма с морфология, тест за спермоантитела MAR IgG при мъжа и при жената, посткоитален тест, пункция с биопсия на тестиса, операция на варикоцеле, миомектомия и други гинекологични операции и вътрематочна инсеминация (може и да съм пропуснала нещо).

Кабинет по стерилитет в Пловдив има в МУ, колегите работят и със здравната каса.

Отделение по патологична бременност и стерилитет има и към Окръжна болница.




Тема Re: за ТОРАКСнови [re: Meli]  
Автор little_rabbit (стрелец)
Публикувано17.02.05 21:32



Мели, "гостуващи гинеколози" .
Извин., но ми е много смешно .



Тема Re: за ТОРАКСнови [re: little_rabbit]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано17.02.05 21:36



Ми как да ги нарека, мила, всъщност са си точно гостуващи - работят другаде, на кабинет примерно, а идват в Торакс да водят раждане, да оперират, да правят инсеминации...

Между другото, дано не греша страната, но май в Холандия има група гинеколози за бързо реагиране, "летящи гинеколози", нещо като спешна и неотложна гинекологична помощ. Оборудвани са с нещо като реанимобил, но в гинекологична насока и можеш да ги викаш точно като бързата помощ.




Тема OFFнови [re: Meli]  
Автор little_rabbit (стрелец)
Публикувано17.02.05 21:39



Мели, като каза за летящите гинеколози, се сетих, че днес зяпах по кабинетите в една поликлиника, та на вратата на един от гинеколозите пишеше - домашни посещения. Лелеееее, прегледи по домовете



Тема Re: OFFнови [re: little_rabbit]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано17.02.05 21:40



Нещо като странстващи трубадури. Ми няма лошо.




Тема Re: за ТОРАКС - благодаря! [re: little_rabbit]  
АвторMимoзa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 22:02



Благодаря много и на little_rabbit, и на Мели, че веднага се отзовахте!
little_rabbit, извинявай, не съм искала да подлагам на съмнение мнението ти за клиниката в Пловдив, просто вече съм объркана от противоречиви данни. Все пак става въпрос за клиниката на Четвъртък пазара, нали?
Благодаря и на Мели за подробната информация. А можете ли да ми кажете колко струва една инсеминация в ТОРАКС? А в другите болници?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.