Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 28.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема силни болки в кръстанови  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 13:38



има ли някои опит, информаzия или предположение какво може да предиzвика непоносимо силни болки в кръста преди след или по време на кървене, при положение че имам гинекологични проблеми като ПКЯ, прословутия полип, сърzевидна матка ...

гинеколоzите не могат да се сетят какво може да ги предиzвиква а ортопеда направи снимка на гърба и е сигурен че сличая не е zа него ...

често са придружени с болки в гърдите ...

Понеже лекарите не могат да се сетят какво може да е zа да иzвършат съответното иzследване или даме препратят при необходимия спеzиалист ще съм много благодарна ако някои даде предположения. Благодаря предварително.



Тема Re: силни болки в кръста [re: вивa]  
Автор deizi (маргаритка)
Публикувано24.01.05 15:05



Болки в кръста са един от признаците на ендометриоза



Тема Re: силни болки в кръстанови [re: вивa]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано24.01.05 15:06



Уф, Вива, зву4и ми като много силен ПМС. Дано другите моми4ета кажат пове4е.
Мари



Тема Re: силни болки в кръстанови [re: deizi]  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 15:11



извиняваи за невежеството но ще ми разясниш ли какво значи и как се диагностизира?



Тема Re: силни болки в кръстанови [re: Marie]  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 15:13



здравеи Мари, извиняваи но не знам какво значи ПМС. Можеш ли да поясниш моля те. Благодаря.



Тема Re: силни болки в кръстанови [re: вивa]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано24.01.05 15:17



ПМС= пред менструален синдром. Само дето ти казваш, 4е и по време на М го има и след това... Не знам.. Преди М много жени имат болезнени и уголемени гърди, болки в кръста, спазми ниско долу, главоболие... Знам, 4е съществуват на4ини да се намалят тез симптоми и да се облек4и положението.
Дано да намериш решение!
Мари



Тема Re: силни болки в кръстанови [re: Marie]  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 15:29



Благодарйа ти, но намерих материал за ендометриозата и за щитовидната жлеза ... може и това да е ... ще говоря с лекар но не мога да повярвам
че имам всички тези неща и още мърдам.
Дано се лекуват



Тема Re: силни болки в кръстанови [re: вивa]  
Автор Marie (с роля в живота)
Публикувано24.01.05 15:37



Стига, бе, Вива! Как ще ги имаш вси4ките неща, може и нещо съвсем безобидно да излезе. Не се отчайвай така. На много жени се случва, почти виск4о се лекува!
Стискам ти палци положението да не е така 4ерно, както ти се вижда!
Мари
ПС И аз съм като теб, колко неща съм си самодиагностицирала...



Тема Re: силни болки в кръстанови [re: Marie]  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 15:47



:) Благодаря ти още веднъж за думите, но аз никога не съм обръщала много внимание на здравето си, нямях време - работа, работа и пак работа и стрес и нерви ... и маи на света всяко нещо се плаща скъпо ... сега кой знае какво ми е непрестанно изникват проблем след проблем и всичко е толкова свързано.
Но дано каквото и да се лекува.
Ако имам повече информазия за нещо ще пиша а и вие в клуба много ми помагате ... дори само като чета постингите. Благодаря.



Тема Re: силни болки в кръстанови [re: вивa]  
Автор vivita (непознат)
Публикувано25.01.05 12:01



и аз се регистрирах наи-после, но viva беше зает та сега съм vivita :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.