Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 29.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Sperma-Antitelaнови  
Авторmari73 (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 18:40



Ostanovi se 4e rezultata e polozitelen, imam antitela sre6to spermatozoidi!
Ozna4ava li tova, 4e ne moga da zabremeneia ve4e po estestven na4in?
Znaete li ne6to pove4e po vaprosa?

Ot 3 4asa tarsia da nameria ne6to i ne moga

Blagodaria za otgovorite predvaritelno!



Тема Re: Sperma-Antitelaнови [re: mari73]  
Автор ivett (непознат)
Публикувано30.09.04 11:09



В сайта на зачатие влизаш в теми и там в Лаборатория по репродуктивна имунология има малка статия за това.На теб къде ти го правиха теста,защото и аз имам такива антитела.



Тема Re: Sperma-Antitelaнови [re: ivett]  
Автор pijo (непознат )
Публикувано02.10.04 11:22



аз също имам такива антитела. откриха ми ги в Cibalab, после повторих изследването в лабораторията на Генов. Той ми даде да пия Cabila. За да има ефект лечението е от 3 до 6 месеца. Сега съм в началото на третия месец и си направих изследване в Cibalab и за съжаление стойностите на са ми се променили. Продължавам да пия, но се чудя дали да не го сменя с Мака. Ако някой може да ме посъветва нещо - БЛАГОДАРЯ



Тема Re: Sperma-Antitelaнови [re: mari73]  
АвторROSSY (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 19:46



az sa6to imam antitela.4 meseca pih maka.skoro dadoh krav za kontrolni izsledvaniq i 6te 4akam mesec.dano da nqma ni6to ve4e 4e...Dokolkoto znam se lekulat lesno no moje da e po prodaljitelno.



Тема Re: Sperma-Antitelaнови [re: ROSSY]  
Автор pijo (непознат )
Публикувано05.10.04 08:40



дано всичко да ти е наред. можеш ли да ми кажеш по кои от тестовете на генов ти се проявиха антителата. питам защото търся някакво логично обяснение за това, че на мен не ми е дал да пия мака /при мен беше по теста ELISA/.



Тема Re: Sperma-Antitelaнови [re: pijo]  
Авторmari73 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 09:43



test



Тема Re: Sperma-Antitelaнови [re: mari73]  
Авторmari73 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 09:53



Sorry za testa otgote, no ot 4-5 dena ne mozeh da izpra6tam otgovori i vseki pat, sled kato pi6eh niakoi otgovor, , kato ne mozeh da go izpratia, zatova v posledno vreme opitvah samo s test?
Ime6e niakakva gre6ka, a sega se polu4i ot raz??

Momi4eta sigurni li ste, 4e govorim za edni i sa6ti Antisperma- Antitela?
Za6toto na mene mi kaza lekarkata, 4e ne se lekuvali, a pak i vsi4koto info, koeto do sega namerih (vklut4itelno v za4atie) go potvazdava.
Edinstvenno niakoi opitvali s Cortizon, no bez efekt.
Kakvo sadarzat tezi lekarstva, za koito govorite vie?



Тема Re: "Le4enie"- Ineminazia ili Invitro.нови [re: mari73]  
Авторmari73 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 10:00



Какво лечение е възможно при наличие на антиспермални антитела?

Подтискането на имунната система с кортикостероиди може да понижи производството на антитела, но може да доведе до странични ефекти от приложението на стероидите, вкл. до тежко увреждане на тазовата кост. Вътрематочната инсеминация със или без използване на медикаменти за стимулиране на овулацията се прилага като лечебна процедура при наличие на антиспермални антитела. Смята се, че тази процедура е ефективна, тъй като доставя сперматозоидите директно в маточната кухина, като заобикаля цервикалния мукус.

Ин витро процедурата изглежда е най–ефективния метод за преодоляване на антиспермалните антитела, особено при наличие на много високо ниво на антитела (близо 100% от сперматозоидите са с прикрепени антитела). Няма твърдо указание дали интрацитоплазмена спермална инжекция (ICSI), директно оплождане на яйцеклетката от един сперматозоид, е препоръчителна като лечение на случаите с антиспермални антитела, освен когато е налице пълна липса на оплождане при предишни проби за ин витро фертилизация.

Ako vlezete v Foruma na za4atie, tam v moiata tema ima izpraten otgovor, moze da pro4etete tcialata informazia, az ne moga da vi go kopiram...




Тема Re: Sperma-Antitelaнови [re: mari73]  
Автор Elixia (@-@)
Публикувано06.10.04 00:38



mari73,
ти да не би да си писала във форума klein-putz.de?
Къде живееш в Германия?
Пиши ми ако искаш на бележка





Тема Re: Sperma-Antitela [re: mari73]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано06.10.04 09:11



Не си губете времето, а започнете инсеминации, ако проблемът е само в спермоантителата, то с инсеминация ще забременееш бързо!
Стискам палци!
Мира




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.