Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 03.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Писмо до Дядо Коледа  
Авторпocлyшнo мoмичe (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 18:57



Мили Дядо Коледа!
Пиша ти това писмо защото ми казаха, че ти изпълняваш желанията на всички послушни деца.
Е, аз не съм дете, но все още вярвам, че те има.
Пиша ти, защото вече няколко години те моля, а явно моите молби не стигат до теб. Ти не може да чуеш всички, но съм сигурна, че писмото ми ще прочетеш. А ти го пращам чрез този клуб, защото в него са събрани много болка, но и надежда, доброта и състрадание и аз съм сигурна, че ти поглеждаш от време на време тук. Дано да не е късно и ти да си разпределил вече подаръците.
Аз цяла година бях много послушна. Не се карах с никого, правех добро винаги когато мога. Изяждах си всичкото ядене. А и не пуша вече.
Ходих редовно на работа и нито веднъж не се оплаках, не се обаждах, че съм болна.
Моля те мили Дадо Коледа, донеси ми един много мечтан и желан от мен подарък - едно мъничко съкровище, подари ми бебче! Моля те! Изпълни това най-съкровено мое желание!
А и тъй като знам, че ти си много щедър, ще те помоля да запишеш в листа с коледните подаръци, в същия раздел,"Коледни бебета", и всички момичета от този клуб. Няма да ги изброявам по имена, да не пропусна някое, че после да ми се разсърди, но те сигурно сами вече са ти писали или ще ти пишат.
Благодаря и ще те очаквам с нетърпение в Коледната нощ.

Послушното момиче

П.П. И да се забавиш малко, аз няма да се разсърдя, все пак има толкова желания да изпълняваш, но те моля не ме забравяй и донеси и моя подарък тази година.



Тема Re: Писмо до Дядо Коледанови [re: пocлyшнo мoмичe]  
Автор Usangel (hot)
Публикувано17.12.04 00:24



Разписвам се под това писмо и аз!!!! Казват, че когато повече от двама души се молят за едно и също нещо, то ще се сбъдне!!! В този клуб сме много момичета и всички се молим за едно - да забременеем и станем МАМИ!!!
Когато искаш нещо много силно, първо го пожелай на друг човек от цялата си душа и сърце, толкова силно, колкото го искаш за себе си, за да може да ти се сбъдне и на теб!! Аз пожелавам на теб и на всички момичета тук Дядо Коледа да има донесе така жадуваните бебчета!!
Мили момичета ще стане ще видите, Дядо Коледа ще стопли премръзналите ни души!!
Весели Коледни и Новогодишни празници!!



Тема Re: Писмо до Дядо Коледанови [re: пocлyшнo мoмичe]  
Авторguapa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 00:46



Iskreno ti blagodarq za tova pismo za6toto naistina usetih 4e si se pomolila ot imeto na vsi4ki. I naistina se nadqvam Dqdo Koleda da moje na vsi4ki v tozi klub da izpylni jelanieto. Veseli praznici!!!



Тема Re: Писмо до Дядо Коледанови [re: guapa]  
АвторLali (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 04:55



Може би не съм била добра?
И продължавам да не съм добра.
Не мога да търпя несправедливостите и се карам.
Обаче тези несправедливости не са ли измислени от мен?
За да се оправдая...
Лоша съм сигурно, затова така не се получава...
Обаче, ако обещая да съм добра, дали ще стане?
Съмнявам се...
Има толкова добри хора по този свят...
Иначе и аз вярвам в Дядо Коледа.
Дали пък да не опитам да съм добра?
Дали ще мога?
Е, нищо не пречи да опитам, поне ще знам, че съм опитала...
Обаче ще започна отсега, а не от утре...



Тема Re: Писмо до Дядо Коледанови [re: Lali]  
Автор ledena luna (тъжна)
Публикувано17.12.04 08:48



Мили момичета, пожелавам на всички след празниците в клуба да се чуват само хубави нови, всеки ден да има поне едно съобщение че чудото е станало. Много ще се радвам за всички. Много ви обичам всички. Весели празници и От тази година само щастие да ви спохожда.



Тема Re: Писмо до Дядо Коледанови [re: пocлyшнo мoмичe]  
Автор di.di (непознат)
Публикувано17.12.04 09:41



Писмото е написано така сякаш сме го писали всички момичета в клуба заедно, защото и аз, както съм сигурна, че и вие, винаги на всеки празник си пожелавам малко сладко бебче не само за себе си, а и за всички Вас, които го искате също толкова много. Затова съм сигурна, че Дядо Коледа ще ни чуе всички нас и една по една ще получим нашите малки съкровища.
Изпращам сърдечни поздрави на всички момичета и им пожелавам весели празници много усмивки.



Тема Re: Писмо до Дядо Коледанови [re: пocлyшнo мoмичe]  
Автор gybka (веселушка)
Публикувано17.12.04 11:41



Нека в навечерието на Коледа всички се помолим за този така чакан и жадуван подарък.Нека на всяка маса в тази свята вечер гори по една свещичка, с която да изкажем нашите молитви.
Нека заедно се помолим за щастието на всички ни, макар и толкова далеч една от друга.
Дано през тази година Дядо Коледа е следял всички ни и е видял че всяка от нас заслужава щастието да стане МАМА и да ни подари този така жадуван подарък:))
Пожелавам го на всички вас от сърце!!!!
Спирам, че започвам да се разчувствам и ще заплача
Весели празници и много усмивки.Нека не падаме духом:))



Тема Re: Писмо до Дядо Коледанови [re: gybka]  
Автор Tania79 (Тане)
Публикувано17.12.04 12:00



Късно спрях
Вече подсмърчам и очите ми са насълзени

От сърце пожелавам на всички момичета в клуба и форумите, в България, в света които копнеят за бебе, тази година Дядо Коледа да им донесе така желаният подарък.

Усмихвайте се повече, за да е по-весел живота


Тема Re: Писмо до Дядо Коледанови [re: пocлyшнo мoмичe]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 12:03



Много хубаво писмо. Подписвам се и аз под него. Но защо не го изпратим наистина на Дядо Коледа, с всички наши подписи?
Май там наистина трябва да бъде изпратено, за да ни чуе. А не тук във форума.



Тема Re: Писмо до Дядо Коледанови [re: пocлyшнo мoмичe]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано17.12.04 12:12



послушно момиче,
писмото е наистина много тъжно и чувствено....разплака ме0...
до скоро и аз бях една от вас и затова ми е толкова близко всичко, и молбите, и напразните надежди, и вярата...
но искам да ви кажа че Дядо Коледа този път ще прочете писмото Ви, аз съм сигурна в това.а вие през това време не се предавайте, продължавайте да се борите.
аз съм с вас
целувам ви всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.