Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 29.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема имам нещо да ви казвамнови  
Автор alia_alia ()
Публикувано12.12.04 09:51



Здравейте, момичета!
Миналият петък видях 2 чертички. Предполагам разбирате как съм се чувствала- на седмото небе. Исках да видя плодното сакче и да пиша в клуба, че съм в групата на забременелите. Е, видях го няколко дни след това, продължих да се радвам, но вечерта прокървих. Рядко процапваше до вчера, когато започна да тече като слаба менструация.
Моля ви, ако на някого му се е случвало, кажете - какво препоръчват вашите лекари?
Желая на всички ви чертички, но без такива притеснения след това



Тема Re: имам нещо да ви казвамнови [re: alia_alia]  
Автор ara75 (ludka)
Публикувано12.12.04 10:25



Мила, моля те, веднага отиди на лекар!!!! Не чакай твоя доктор, а отиди в АГ болница! Не искам да те плаша, но изтичане на кръв, особено ако е с ясен червен цвят не е никак хубаво....
НАй-вероятно ще те приемат за наблюдение, така че си подготви багаж за болницата. Стискам палци да запазиш бременността си!!! Моля се за теб!
И пиши скоро - ще чакаме добри новини!
Успех!!!



Тема Re: имам нещо да ви казвамнови [re: ara75]  
АвторLali (Нерегистриран)
Публикувано12.12.04 11:10



Бързо в болница в спешно отделение. Не търси познати, няма време.И не се притеснявай, случва се често и след подходящо лечение, почивка нещата се стабилизират. Успех.



Тема Re: имам нещо да ви казвамнови [re: alia_alia]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано12.12.04 11:28



Бягай на лекар!!!!!!!!! Стискам палци!




Тема Re: имам нещо да ви казвамнови [re: Cygnus]  
Автор alia_alia ()
Публикувано12.12.04 11:41



Вчера звъних на гинеколога, който ме гледа на ехограф. Каза да пия Дуфастон и да полежа.Той е във Варна,а аз живея в един малък град и нямам особено доверие на лекарите тук. Затова питам, какво правят специалистите- страх ме е да не навредя с неподходяща лекарска намеса. От двамата лекари, на които бих се доверила- единият няма видеозон в кабинета си, а другият не е в града! И умирам от страх да не сбъркам нещо.



Тема Re: имам нещо да ви казвамнови [re: alia_alia]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано12.12.04 11:54



Изписаха ми през цялото време утрогестан (прогестерон) и инжекции прегнил, ама при мен беше друго все пак (след асистирана и за съжаление не се получи). Лежи, почивай и се опитвай да си спокойна, знам колко е трудно, но опитай! При кой лекар ходиш?
Успех! Дано имаш късмет и всичко да е наред.




Тема Re: имам нещо да ви казвамнови [re: Cygnus]  
Автор alia_alia ()
Публикувано12.12.04 12:39



Закачам се за теб за да благодаря и на трите ви за подкрепата и да кажа какво стана.
Сега се връщам-отидох да ме погледнат все пак. Видя се сакчето, но д-рът каза, че все още е много рано и нищо повече не се вижда. (абдоминален УЗ).
Препоръча Дуфастон и вит. Е. Така де, нищо ново.
Във Варна ходя при Александров.
Мила Сигнус, и при теб ли беше с кървене?



Тема Re: имам нещо да ви казвамнови [re: alia_alia]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано12.12.04 12:42



Не, по-късно прокърви при мен - склед 4-5 дни. Не мисли за лоши неща сега, моля те! Всичко ще е ОК. Ще стискаме палци!




Тема Re: имам нещо да ви казвам [re: alia_alia]  
Автор Marie (нежна)
Публикувано12.12.04 14:02



Аз не мога да дам никакъв съвет, освен да лежиш. Но стискам палци с цялото си сърце и душа! Дано се стабилизира положението и се успокоиш!
Мари



Тема Re: имам нещо да ви казвамнови [re: alia_alia]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано12.12.04 14:38



Имай в предвид че около 30 % от бременните кървят през първите 3 месеца на бременността си и около 60% от тях запазват бременността си - така че имаш отлични шансове! Това че плодното сакче си е там е много добре! Вземи си но-шпа и пий 3 пъти на ден по 1-2 таблетки! По колко Дуфастон пиеш? Поне по 2 на ден - една сутрин и една вечер! Лежи си и не мисли за това! А кръвта свежа ли е или кафеникаво-ръждива? Още ли тече?
Стискам ти палци!
Мира




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.