Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 03.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Срещанови [re: Cygnus]  
Автор WildberryМодератор (липсваща)
Публикувано03.12.04 20:35



Аре да видиме
Откога чакам да се набирим, че тая седмица поради липса на нет, от четене на книги се смахнах
Живот и здраве, сме заедно утре!
Цунк!



Тема Предложениенови [re: Wildberry]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано03.12.04 21:35



Момичета, ще ви предложа една идея за срещата. Нека всяка от вас да купи по някакъв символичен евтин подарък, нещо хумористично, разберете се например подаръците да са от 10 до 15 лева или ако може да се намери нещо от 8 до 10 още по добре. Опаковайте го така че да не се вижда какво е и като се срещнете направете томбола. Напишете имената на присъстващите на малки бележки и всяко изтеглено име да си избира един от подаръците. Така всички ще останат приятно изненадани и настроението ще е още по празнично.

Нека на всеки подарък бъде написана любима дата ( или дата съдържаща любими числа) на човека който го подарява. Така след като подаръка е получен и разопакован, получателя му ще погледне датата и ще получи от положителната енергия на щастливите числа. Числата трябва да са под форма на дата за да може някакво щастливо събитие да се случи на момичето което ги чете;) Това се прави преди изпиване на литрите бира, за да не ви се виждат цифрите двойни;)

Весело празнуване и много хубави емоции;)



Тема Re: Предложениенови [re: Jungle]  
Автор WildberryМодератор (липсваща)
Публикувано03.12.04 21:41



Супер идея, но малко неприложима в нашия случай, тъй като до последно не се знае кой ще дойде, както и нови момичета идват, които ще ми е неудобно да карам да купуват подаръци. Иначе много би ми се искало! Но и както гледам до момента само аз и Зайо сме

Целувки!



Тема Re: Предложениенови [re: Wildberry]  
Автор morkovche ()
Публикувано03.12.04 21:50



И аз идвам,нали ти казах,ама не помниш.Трябва да дам официално обява,а?Пак ли там в сепаренцето?Ако искате в 17или 18 часа,ти кажи.



Тема Re: Предложениенови [re: morkovche]  
Автор little_rabbit (с две уши)
Публикувано03.12.04 22:14



Айде в 17, а? Че аз заспивам рано. Да, лягам си с кокошките . Всъщност, с кучето и мъжо .



Тема Re: Предложениенови [re: morkovche]  
Автор WildberryМодератор (липсваща)
Публикувано03.12.04 22:20



Официално трябва да се потвърди

Все аз да казвам, егати му се
Както ви е удобно, аз мога и в 16:00!



Тема Re: Срещанови [re: Wildberry]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 22:26



този път идвам, пиши ме у списъко!



Тема Re: Срещанови [re: jam]  
Автор little_rabbit (с две уши)
Публикувано03.12.04 22:28



Йееееееееееееееееее, откога искам да се запозная реално с теб



Тема Re: Срещанови [re: jam]  
Автор WildberryМодератор (липсваща)
Публикувано03.12.04 22:34



Е не мое да бъде, бата -мата



Тема ама вие нарочнонови [re: little_rabbit]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано03.12.04 22:34



Ама вие нарочно ме изчакахте да се прибера в Бургас и да си организирате среща а?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.