Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 28.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема въпроснови  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 19:32



Здравейте!Искам да попитам- От 14 до 24 ден на цикъла пия дуфастон досега всичко беше наред пия го за трети месец и ми идва два дни след като го спра.Този път обаче менстр,не ми дойде, вече 12 ден и не ми идва Теста за бременност е отрицателен.Случвало ли се е някой?Незнам какво да мисля?



Тема Re: въпроснови [re: Лили]  
АвторLali (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 20:30



Може би си бременна.



Тема Re: въпроснови [re: Lali]  
Автор ledena luna ()
Публикувано01.12.04 21:52



Мисля че е време да отидеш на преглед, незнам какви тестове ползваш, този месен на мен от утрогестана ми закъсня 5 дни и само подхрани фалшиви надежди.



Тема Re: въпрос [re: Лили]  
Автор little_rabbit (с две уши)
Публикувано01.12.04 21:58



Съгласна съм с Ледена луна - може теста да не е истински.
Отиди да те види лекар. Дано да си бременна !



Тема Re: въпроснови [re: little_rabbit]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано02.12.04 09:11



С 12 дневно закъснение може да се установи бременност, така че отивай!



Тема Re: въпроснови [re: ledena luna]  
Авторbissi (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 17:14



здравей,ледена луна.чета редовно твоите изказвания и виждам, че доста четеш по проблема ,който занимава всички,ни.затова се обръщам към теб ,но разбира се ще се радвам да чуя и мнението на всеки друг.чувала ли си дали е възможно овулацията да е по-късно в цикъла- 20 -24 ден?питам защото меря температура и забелязвам ,че се покачва доста късно.четох в зачатие, че около овулацията се усеща болка ниско в корема.да обаче при мен е около 20-24ден.какво ли значи това?



Тема Re: въпроснови [re: bissi]  
Автор ledena luna ()
Публикувано02.12.04 17:32



Разбира се че е възможно, но за да се докаже не е ли по-лесно с тестове за уво или фуликулометрия. Това с БТ едвам го правих 3 месеца, много е неудобно пък и нищо не разбрах от графиката си



Тема Re: въпроснови [re: bissi]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 19:51



разбира се ,че е възможно.
моята овулация например, в последните 6 месеца е на 17-ти ден при 28 дневен цикъл.
това с болките ниско долу при овулация ама изобщо не е задължително.



Тема Re: въпроснови [re: jam]  
Автор ledena luna ()
Публикувано02.12.04 19:59



За да е малко по-подробно мога да кажа че уволация може да има във всеки един ден от месечния цикъл, дуг е въпроса кога е желателно да бъде за да се стигне до бременност. Случвало се е жени да забременяват и по време на цикъл но как и защо става това несъм много наясно. Примерно може в един цикъл да узреят повече от една яйцеклетка и фуликулите да се спукат по различно време.
Например една приятелка която наскоро завърши медицина разказва за времето на войните когато съпругат се е прибирал веднъж годишно и веднага жената забременява, това се обяснява с голямото желание и на двамата, но как точно зжучи от лекарска гледна точка немога да кажа, това пак е от чудесата които понякога стават. Дано се случват по-често.



Тема Re: въпроснови [re: Лили]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано03.12.04 10:20



И на мене ми се е случвало такова закъснение след дуфастон без да съм бременна. Така и не разбрах какво причинява закъснението, но е много неприятно, защото не се чувствах добре по време на закъснението, а и колкото и да се опитвах да се спирам се нядявах и се оказа напразно.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.