Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 20.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 3 fal6ivi testa za bremennos???нови  
АвторAsya (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 16:45



Zdraveite momi4eta!
4uvstvam se ujasno!Pri nas ot 2 godini bebeto ne idva.Tozi mesec imah zakysnenie ot blizo 2 sedmici(pri napylno redoven mes. cikyl) i re6ih,4e imam osnovtelna pri4ina da si napravq test.Testa be6e polojitelen( 2 mnogo qsni 4erti4ki).Ne mi se vqrva6e i na sledva6tiq den napravih vtori, rezultata be6e sy6tiq.6tqh da poludeq ot radost!Ne6toto koeto me pritesnqva6e oba4e be6e, 4e imam bledo rozovo te4enie.Kogato posetih ginekolog toi mi kaza, 4e ne vijda plodno sak4e.Otidoh pri vtori i toi mi kaza sy6toto"Nqma bremennost".Testovete bili fal6ivi, daje struva mi se ediniq ot tqh si pomisli 4e go lyja.Mina mi misylta, 4e e vyzmojno bebe da e imalo.4uvala sym 4e sled abort e vyzmojen polojitelen test.Re6ih da si napravq o6te edin, otnovo 4erti4kite bqha dve , no vtorata be6e po-bleda.
Kakvo mislite vie?Imalo li e bremennost?A dali pyk ne e vyzmojno vse o6te da ima?Molq vi pi6ete mi!



Тема Re: 3 fal6ivi testa za bremennos???нови [re: Asya]  
Автор WildberryМодератор (липсваща)
Публикувано27.11.04 17:29



Тестовете за бременност отчитат HCG - хормона на бременността. Не могат да бъдат фалшиви, в смисъл, щом отчитат този хормон, значи бременност има. НО! Има вероятност да е извънматочна, така, че трябва много да внимаваш и да си направиш кръвен тест! Не зная от кой град си, и как са те преглеждали, така, че не се шашкай излишно!

Редактирано от Wildberry на 27.11.04 17:36.



Тема Ай сега - ти го казанови [re: Wildberry]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.11.04 17:47



теста отчита хормон.
Дето по условие се произвежда от плацентарни тъкани, ама по някога не...
Има и при най-добрите тестове и фалшиво + и фалшиво -.
Щото няма нищо безгрешно на този свят.
За другия нямам достатъчна информация...

Bеer? Mоre?




Тема Re: 3 fal6ivi testa za bremennos???нови [re: Asya]  
Автор Diana^ ()
Публикувано27.11.04 18:00



съвсем истински са си тестовете.
и аз имах положителни тестове и лекарите казваха, че няма бременност и ме гледаха все едно ги лъжа, но накрая се оказах с 2 -едната в матката, а другата в трабата.. е последва спонтанен аборт и след което операция за отстраняване на тази в тръбата.



Тема Re: Ай сега - ти го казанови [re: bira_more]  
Автор WildberryМодератор (липсваща)
Публикувано27.11.04 18:47



Като не знаеш - ще траеш, е казал народът!

Фалшиво минус може да има, не и фалшиво плюс!



Тема Re: Ай сега - ти го казанови [re: Wildberry]  
Автор Diana^ ()
Публикувано27.11.04 19:15



Дори Мазнейкова каза, че имало фалшиво +, но аз звънях до вносителите и те бяха категорични!



Тема Re: 3 fal6ivi testa za bremennos???нови [re: Asya]  
Автор jam (strawberry)
Публикувано27.11.04 19:21



отиди в лаборатория и поискай да ти направят изследване на бета-ЧХГ.
този тест ще покаже най-добре.
както каза Бери, вероятността за фалшиво-положителен тест е много малка, граничеща с никаква.
това, че не са видяли плоден сак на две седмици закъснение нищо не значи.
ако е имало по-късна имплантация, или ако апаратът не е много добър, или ако гледащият не е много добър - няма да се види.
ако тестът е положителен, повтори го след два дена. ако стойността на хормона се е удвоила - бременност не само има, но и се развива добре.
възможно е и да става дума за т.н. химическа бременност.



Тема Ми може бе Бери [re: Wildberry]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.11.04 21:33



И аз може да имам положителен тест.
Ау пардон, това ще означава много агресивен и много злокачествен тумор.
Ама го има.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ай сега - ти го казанови [re: Wildberry]  
АвторBorqna (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 12:27



Dobre de, more_bira posledno koq misyl se vyrti v glavata ti, 4e e vyzmojen fal6iv i "-" , i "+ " ili samo "-"?Dvete ti mneniq se razminavat napylno![smeq segreen]



Тема Re: fal6iv polojitelen test niama:(нови [re: Asya]  
АвторAsya (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 23:16



E, poqvih!Izvynmato4na bremennost.Otstraniha mi ednata tryba, izhvyrliha mi detenceto neznaino kyde i me ostaviha 6tastliva.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.