Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 22.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема za chudesata...нови  
Автор pasion (непознат)
Публикувано10.08.04 09:03



Na vsi4ki ot4aiali se iskam da kaja-az ne mojeh da zabremeneia 8godini,imah stotici problemi,izpih hiliadi hap4eta,sre6tnah se s duzina lekari-vseki sledva6t po-goliam idiot ot predi6nia,hodih na kalni bani i sled edno iziavlenie na izvestna varnenska lekarka,4e 4udesa ne stavat- MI PISNA!Prosto se otkazah,kazah-mainata mu-2godini ne stypah na lekar,no ne 6te6 li imah bolki,,dosta seriozni i mi se naloji-pak da otida-otkriha mi kista tozi pyt i predlojiha laparoskopia. V meseca ,v koito triabva6e da me operirat otidoh da me vidiat za posledno i se okaza ,4e sym bremenna.Sega sym bremenna v 5-i mesec,nikak ne e lesno,nikak,stra6no e riskovano,na leglo sym ,imam i niakolko miomi i bolki kolkoto 6te6,no 6te se spravia,nadiavam se.Iskam da kaja na vsi4ki,4e na6ite lekari sa ujasno korumpirani,gu6ite im visiat do zemiata i praviat kakvo li ne za pari,az sym hodila samo na 4astno,no kartinata e sy6tata.Imah polikistozni ia4nici,hormonalnite tabletki ne mi pomognaha s ni6to,osven 4e blagodarenie na tyah se sdobih s miomite,niamah ovulacia-e iavno sym imala niakakva,no znae li niakoi koga,edno svetilo mi kaza ,4e trybite mi sa zapu6eni i me prati direktno za invitro/okaza se ,4e ne sa-prosto jenicata raboti po invitro/,no maja mi ne se syglasi,a na skoro razbrah,4e kista pod 5cm vyob6te ne se pipa,a moita e 3.5..........i t.n i t.n-na na6te lekari im dai da ti izmisliat diagnozi-neprovereni ,za da ti vzemat parite i da te vry6tat pak i pak pri sebe si i da myl4at razbira6to-na vyprosi ne otgovaryat-ne za drugo,ami za6toto ne znaiat otgovorite.Pylno bezhaberie.Ot kalnite bani naistina ima6e polza,v interes na istinata-az hodih v Pomorie.Za vsi4ki ot Varna 6te kaja,4e d-r Davidkov e dosta kompetenten v oblastta si,na nego moje da se raz4ita za to4na diagnoza!Na vsi4ki vas jelaia uspeh i vi uveriavam ,4e 4udesa sa stavali i 6te stavat!



Тема Re: za chudesata...нови [re: pasion]  
Автор Rommi (вече търпелива)
Публикувано10.08.04 11:32



Поздравления за твоята бременност.

И за куража който си имала и не си се отказала въпреки дългите години опити и откриването на съществуващи и несъществуващи проблеми....и `компетентното` мнение на специалисти набедени за `светила`....

Много си права за това... напоследък забелязвам как се прави `хипер-диагностика` май с единствената цел .... пациента да ходи пак и пак... всеки месец по няколко пъти в частния кабинет.... Май трябваше да кажа `Клиента`...
Мен ме разтакаваха повече от 1 година за всякакви изследвания и лечения за да ми се каже накрая `неизяснен стерлитет`......... `още една стимулация или да пробваме с инвитро`
Силно се съмнявам, че тогавашния ми доктор не се е досещал за причината...
По-добре му е аз да ходя всеки месец поне по 3 пъти на УЗИ....и да ме `лекува` мен със стимулация... вместо да насрочи разширена спермограма, защото проблема се откри в мъжкия фактор, но това изследване го направихме без да е назначено от лекар...
Както и да е... нещо се отплеснах...Но сега ми е много по-трудно да избера лекар на който да имам пълно доверие.... винаги се съмнявам... а това понякога не е добре.

На теб ти пожелавам следващите 4 месеца да се изтърколят неусетно.... и да гушнеш едно здраво и сладко бебче.
Много щастие и само радостни мигове от тук натам ти желая.



Тема Re: za chudesata...нови [re: Rommi]  
Автор pasion (непознат)
Публикувано10.08.04 17:19



Относно съмнението ти към лекарите-ами така трябва!Аз не съм наивница,даже доста подозрителна и мнителна си падам,но и аз към всеки следващ подхождах с доверие,най-малкото,защото ми беше препоръчан от някой..За последната ми лекарка-при нея ходих до преди 2седмици и и вярвах,та тя даже се просълзи като видя,че съм бременна-лекари-артисти,а,докато на последният преглед тя се издъни-не можа да си изиграе ролята,като разбра ,4е съм ходила при д-р Давидков/знаеш навярно за възможностите на неговия ехограф/,които ми откри миомите.Тя видя заплаха за джоба си,запо4на да плюе Давидков и накрая за отмъщение ми каза,че шийката на матката ми се отваря,бебето може да падне и трябва да вляза в болница за серклаж/зашиване отдолу/.Това при условие,че Давидков забрани ,защото 3-те миоми са на шийката и може да стане кръвоизлив и да се загуби бебето.С мъжа ми решихме,4е го прави заради парите и наистина така се оказа-нямах никакво разкритие,но какво изживях 2седмици докато ида пак при Давидков,аз си знам-тя ми каза-вие решавате-на ваша отговорност...Как да им имаш доверие?Всеки си има някакви традиционни методи и те почва,а ти -поредният балама...На теб-специално, желая търпение и вяра.Знаеш ли,4е не ходя на църква,но 4дни преди да забременея влязох и запалих свещ-просто така,няма нищо слу4айно в този живот....УСПЕХ!!!



Тема Re: za chudesata...нови [re: pasion]  
Авторlale (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 18:15



Mila Pasion kato pro4etoh tova prosto nastrahnah, moga samo da kaja 4e poradi sa6tite pri4ini ve4e ne hodia na lekar - otkazah se vseki mesec da pla4a a ve4e niamam i pari za prehvalenite lekari. Mnogo se radvam za teb i ot sarce ti jelaia mnogo zdravo i sladi4ko beb4e.



Тема Re: za chudesata...нови [re: pasion]  
АвторSlu4aina (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 21:06



Поздравления за това, че ти се е случило чудото и си имала сили да го дочакаш!
Иска ми се да вярвам, че само лекарите, на които си попадала до сега, са такива бездушни печелбари. Дано в бъдеще доверието ти в тях се възвърне. Нали ще разчиташ на лекари в бъдеще при нужда, дано не ти се налага. За мен тяхното отношение е необяснимо.
Дори един обикновен човек би се отнесъл към друг с разбиране, а за лекар това е задължително! А злоупотребата със служебното им положение с цел печалба си е чисто престъпление!
Кураж и безпроблемна бременност!



Тема Re: za chudesata...нови [re: pasion]  
Автор malka s4et-ka (слънце)
Публикувано10.08.04 22:17



честито бременеене радвам се че си успяла...искам да кажа на всички момичета от този прекрасен клуб да вярват че чудеса стават....и те стават точно когато сме най отчаяни от диагнози от лекарски приказки и прочие но вярвайте и се молете и чудото ще стане....казвам ви го от личен опит защото при мене чудото също стана и сега продължавам да се моля всичко за напред да продължи добре....така че успех и не се предавайте



Тема Re: za chudesata...нови [re: pasion]  
Авторmozi (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 10:37



zdravei, Pasion!
Molia te,
Pi6i mi nesto pove4e za lekarite, pri koito si hodila vav Varna. Mnogo sam obarkana! Markova ili Davidkov? Koi ste mi prepora4a6?

Mnooogo blagodara!



Тема Re: za chudesata...нови [re: pasion]  
Авторdesiz (Нерегистриран)
Публикувано21.11.04 11:33



mili4ka zdravei. az sam ot varna i mnogo bix jelala da mi kaje6 kade se namira tozi doktor. i az sam kato teb ot 3god nemoga da zabremeneia niama problemi no nestava.i 4estito.



Тема Re: za chudesata...нови [re: desiz]  
Автор alia_alia ()
Публикувано21.11.04 14:10



За всеки един лекар могат да се чуят и отрицателни и положителни отзиви- 6 месеца ходих при Давидков- след като откри хламидии продължи да ме стимулира с Клостил, без да ме прати на някакво изследване за проходимост на тръбите!!! Спермограмата на мъжа ми почти не я погледна!!!
А аз съм вече на 33 и нямам много години да се моткам.
Само искам да кажа, че 100% доверие не може да се има на никого, и всеки трябвата да прецени за себе си приоритетите и възможностите си - и финансови и възрастови, и да реши дали да ходи при даден лекар.
Успех



Тема Re: za chudesata...нови [re: alia_alia]  
Автор morkovche ()
Публикувано21.11.04 18:49



Не можем за всичко да обвиняваме лекарите-има корумпирани,а има и свестни,а колкото до чудесата и църквите-хайде моля ви се..........те са стъпка на отчаяние и нищо повече.Какво сега да ходим да се молим и да чакаме и при нас да се случи чудото???




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.