Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 27.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не съм съгласна!!!нови  
Автор Bepa ()
Публикувано30.10.04 14:10



Не съм съгласна да ми заключвате темата ”Глад”. Та нали уж клубът е за взаимопомощ при проблемно забременяване. Точно такава тема пуснах за лечебното гладуване и ползата или вредата от нея за забременяване, а вие я отрязвате. Защо? Че някои са си казали някоя по-груба дума, не значи, че трябва да ме лишавте от информация на хора, които с опита си имат знания по въпроса. Темата е точно за този клуб и не ме препращайте към клуб ”Диети”. Това е. Опитах се да не съм груба...за сега.



Тема Re: Не съм съгласна!!!нови [re: Bepa]  
Автор WildberryМодератор ()
Публикувано30.10.04 21:17



Именно, че клубът е за взаимопомощ! На тема проблемно забременяване.
Не скандали да гладуваме или не! Никой не те лишава от информация! Доколкото виждам, ти отдавна спря да пишеш във въпросната тема.
Няма нужда от излишно напрягане на атмосферата.



Тема Ми Верочканови [re: Bepa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.10.04 21:36



аз не съм лишен от дума.
Каквото съм имал да го казвам съм го казал.
Ако има нещо да не ти е ясно - има и клуб Медицина.
Ама сега да ти го обясня като на блондинка - спорове какво прави гладуването и как трябва да се провежда не са за този клуб.
Та какво точно не ти е доизяснено?
Има ли и друг освен теб дето да мисли че темата трябва да се спамва с що е то гладуване, как да се провежда, какво причинява, как го причинява?

Знаеш ли - мога да си изгоря патроните и да се примоля на модераторките да отключат темата или да не модерират тази тема.
И те току виж ми уйдисали на акъла.
Ама ако ми уйдисат на акъла да не кажеш после ох що.....

Bеer? Mоre?




Тема До Wildberryнови [re: Wildberry]  
Автор Bepa ()
Публикувано30.10.04 22:31



Може да не съм писала скоро по темата, но това не означава, че не чета написаното в нея. И нямам никакво намерение да обтягам атмосферата в клуба. Просто ти казвам истината такава, каквато я чувствам. Както вече виждам , има и други в клуба, които ги вълнува този проблем (някой пак е пуснал подобна тема). И до безкрай да спорим е ясно, че всеки ще си държи на своето, така, че аз казах, кавото имах да казвам.



Тема До bira_moreнови [re: bira_more]  
Автор Bepa ()
Публикувано30.10.04 22:38



Бирочка, винаги има какво да се научи, така че нищо излишно няма. Научих и полезни неща, а именно , че гладът пречи на овулацията. Не ме интересува как се прави диетата, аз питах как се отразява на забременяването и най-вече за случаи от живота, защото именно те са важни, а не някакви теории само. И не си хаби патроните (много си мил), но няма нужда, чак пък да се молим....



Тема Re: До Wildberryнови [re: Bepa]  
Автор WildberryМодератор ()
Публикувано30.10.04 23:36



ОК, отключвам темата. Ама само защото ти не си съгласна да ти я заключвам, не за друго
Друг е въпросът, че ви помолих (аз вас, не вие мен, да не стане грешка) да не спорите абсолютно безмислено.
А съвсем различно е, че ти не съзнаваш, че темата се опорочи.
Но нейсе, джафкайте си се, аз просто изпълних задължението си!

А, и ти нищо не каза, ако това е всичко, което си искала да кажеш, не ти завиждам




Тема Re: Отговор да всичкинови [re: Bepa]  
АвторTия (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 16:19



Аза например също съм съгласна с протеста закото и на мен са ми зключвали няколко теми, и тощо защото някой си решил, е неможе така, та мен ме интересуваха някои неща от темата ми, и така аз не успях да се свържа повече с тези хора, нито пък и по голяма информация да получа от това което ме интересува... Така че аз съм за протеста, не може току така да се зключват темите, не е етично, а що се отнася до караниците , та те са нещо нормално и естественно. Не сте ли съгласни с мен.......
Поздрави на всички .......



Тема Re: Отговор да всичкинови [re: Tия]  
Автор WildberryМодератор ()
Публикувано02.11.04 16:40



Не сме съгласни.
Има опция Лични бележки, на които можеш да си спориш колкото искаш, с когото искаш. Ако се регистрираш, разбира се.
Темите не се заключват току така, винаги има някаква причина!



Тема Re: Не съм съгласна!!!нови [re: Bepa]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 11:45



Аз също не съм съгласна по принцип със заключването на темите, защото дори и искам да си дам мнението на мен ми се забранява защото някой така е решл. Не е коректно, а що се отнася да темата Глад нищо страшно и лощо нямаше там, но просто според мен от къпризи я заключиха. Обърнете внимание хубаво и ще забележите че еднии същи хора постоянно са на първата страница. И евентуално ако някой се появи и започне да пита, ведна отговорът е разгледай се назад в темите и ще намериш каквото те интересува. Е това какво е или пък ще му заключат темата.


Знаете ли какво този клуб е за определени хора и когато някой друг влезне те веднага го изпъждат, поне аз съм една от тези изпъдените. Регистрирах се зададах си въпроса казах си болката и в крайна сметка какво, изкараха ме че съм неграмотна, и че не съм занела какво искам и само съм ги разигравала. Е вяро не ми заключиха темата но само това оставаше. И тази Дафна винаги е на първо мясно, и къде двама скарани тя е третата, и от всичко е компетента. Е добре съгласна съм да бъде компетента да каже лекар ли е или не е.
Така че тези които отговарят за този клуб трябвада си помислят хубаво не е честно и коректо изибрателно да се трия и обиждат хората........

Приятен ден......



Тема Re: Не съм съгласна!!!нови [re: Диди]  
Автор WildberryМодератор ()
Публикувано03.11.04 12:05



Много весело, сама си пишеш и отговаряш

"изкараха ме че съм неграмотна, и че не съм занела какво искам и само съм ги разигравала. "

Ами не е много грамотно да напишеш "кЪпризи", но нали не е клуб Лингвистика, пък на мен такива неща ми бодат очите.

Защо четеш избирателно, не мога да разбера, а и това раздвояване на личността не ти прави чест.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.