Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 29.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема gama-globulinнови  
Авторdela (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 13:35



Koga da zapochna da si slagam ampulite gama-globulin- predi ili sled kato zabremeneq.Az ste pitam i d-r Konova,no ako ima nqkoi koito veche go pravi da spodeli.



Тема Re: gama-globulinнови [re: dela]  
Автор alia_alia ()
Публикувано21.10.04 14:40



Ами, ти не казваш какво ти има, какви антитела и какви изследвания имаш.
Предполагам, че д-р Конова ти е писала в заключението препоръки. Какво пише там? И какви са ти резултатите? Интересно ми е изцело състоянието ти, защото и аз имам имунологичен проблем. Аз правих вливане, но всеки случай е различен-д-р Конова ще ти обясни.



Тема Re: gama-globulinнови [re: alia_alia]  
Автордeниc (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 09:26



А твоят проблем какъв е ??? Моята лекарка ме изпраща заради ендометриозата и две неуспешни инвитрота, дали д-р Конова ще ми помогне ??? Само до Плевен не бях ходила



Тема Re: gama-globulinнови [re: alia_alia]  
Авторdela (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 13:45



IMAM 2 MISSED-A.VSI4KI IZSLEDVANIQ SA MI NORMALNI,SAMO PRI D-R KONOVA IMAM VISOKI STOJNOSTTI NA PROTROMBINA MISLA BESE.



Тема Re: gama-globulin [re: dela]  
Автор alia_alia ()
Публикувано22.10.04 15:10



Ако нямаш проблем със забременяването, започваш вливания веднага след положителния тест, ако трудно забременяваш - правиш вливане на 5-6 ден от цикъла, когато ще правите опити. Поне на мен д-р Конова така ми обясни.
Аз не съм забременявала, така че ще продължа да търся проблема в тръби и др. подобни. А между другото си пия аспирин.
НО задължително говори с д-р Конова, преди да предприемаш каквото и да било.
Успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.