Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 28.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпроснови  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 12:11



Здравейте момичета !От известно време влизам във форума и чета ли чета.Форумът е чудесен и като замисъл и като изпълнение .Скоро смятам да се регистрирам и тогава ще ви разкажа и моята история.Сега обаче искам да попитам.Аз съм с нередовен цикъл т. е. дължината на цикъла ми е неопределена.Последният път ми беше 22 дни а предпоследният 40.Това което ме притеснява е че от около две седмици чувствам страхотна болка в гърдите си особено зърната им.Нямам никакви други признаци че менструацията ми трябва да дойде.А теста за бременност е отрицателен.Ако някой от вас има представа за какво става дума моля ви пишете ми .Благодаря и успех на всички



Тема Re: Въпроснови [re: Лили]  
Автор little_rabbit (с две уши)
Публикувано17.10.04 12:17



Лили, изчакай една седмица и направи още един тест. Ама си купи хубав, истински, и го направи рано сутринта - като станеш от леглото. Дано да ни зарадваш с хубава новина !
Иначе не е лошо да отидеш на лекар. По принцип - да се установи къде е проблема. Щото тоя цикъл - един път 22 дни, друг път 40, не е много добре...



Тема Re: Въпроснови [re: Лили]  
Автор jana (силна)
Публикувано17.10.04 12:22



Сподели това със специалист, това, че ти е нередовен цикъла да не те плаши, просто забременяването е по-трудно , а не невъзможно. това напрежение в гърдите може да се дължи на дисбаланс на някой от хормоните ти. Говори с лекар и миж какво ще те посъветва и действай. Възможно е проблема да е съвсем малък и лесно решим. Не се притеснявай предварително
Успех



Тема Re: Въпроснови [re: Лили]  
Автор veni1 (непознат)
Публикувано17.10.04 13:49



и аз преди една менстр. имах подобни оплаквания.



Тема Re: Въпроснови [re: Лили]  
Авторguapa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 14:34



Tova sus strahotnata bolka v gurdite pri men e 100%priznak 4e 6te mi doide menzisa,no tozi mesec bolkite v gurdite lipsvat.Neznam na kakvo se dulji.



Тема Re: Въпроснови [re: Лили]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 14:50



Колко време преди да ви дойде М. започват да ви болят гърдите?



Тема Re: Въпроснови [re: лили]  
Авторguapa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 15:18



Men li4no okolo 2 sedmici.Vperioda na ovulacia nqkude ili po skoro sled neq sled kato ne e stanalo ni6to.



Тема Re: Въпрос [re: Лили]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано17.10.04 17:17



Не знам какво да ти кажа :(
направи си кръвен тест най-добре, той не лъже. При мен вторият път когато забременях, а и първият симптомите бяха - болезнени зърна, напрежение ниско долу като пред цикъл и закъснение + отрицателен уринен тест. После доктора ми обясни, че е така, защото бремеността е спряла да се развива, и наистина на кръвен тест резултатите са като за първа, втора г.с., а не за 6 г.с. Резултата е нещо като закъснял цикъл. Сподели, че само около 14% от жените го усещат и % на спонтанните аборти в този период е много висок между 60-80%.


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Въпроснови [re: бyбeнцeтo]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано17.10.04 17:20



+ болки в кръстта. И двата пъти.


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Въпрос [re: Лили]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 18:04



Никакви болки в кръста понякога в корема.И съм ужасно чувствителна всичко ме дразни и плача лесно почти за всичко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.