Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 23.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я вижте моля ви се....нови  
Автор teodorag (friend)
Публикувано06.10.04 11:44



Американци продават някакви билкови тампони, които да се поставят между циклите с цел отпушванена тръби + промивки с лайка. Твърдят, че това е известен метод в Източна Европа! Повечето жени забременявали на следващия месец след процедурата!!!!!!! Това се казва маркетинг и реклама! Вижте де.

http://www.felopio.com/



Тема Re: Я вижте моля ви се....нови [re: teodorag]  
АвторLR (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 14:54



за лайка незнам
аз пробвах с магданоз една рецепта много не съм по народните мецицини ама магданоза го пробвах незнам колко е помогнал и колко не при мен нямаше особен ефект
я да я кажа тая рецепта след като свърши менстрояцията и минат 2-3 здни всеки ден се вари една връзка магданоз в 4-5 литра вода и след това се седи на парата около половин час и така около 15 процедури се правят всяка вечер



Тема Re: Я вижте моля ви се....нови [re: teodorag]  
Авторelfi (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 16:56



не съм много добре с английския и не можах да разбера колко ги хвалят,но мислиш ли,че имат ефект.Аз съм със запушени тръби и доколкото знам проблемът не се оправя с тампони,ако беше така много гинеколози щяха да гладуват,а света ще е пълен с щастливи майки



Тема Re: Я вижте моля ви се....нови [re: teodorag]  
АвторtianaO4 (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 05:07



Още не съм си проверила тръбите и не знам как са. Да ти кажа 4естно не ми зву4и много надежно, но пък не е и невъзможно. Скъпи4ко е,но това е без зна4ение ако дава резултат - '' още на следващия месец ....хм.. пък и пише 4е ти връщат парите ако нищо не се полу4и. Все пак ще попитам лекаря си какво мисли за това и ще ви кажа.



Тема Re: Я вижте моля ви се....нови [re: teodorag]  
Авторelfi (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 18:30



Днес говорих с моя гинеколог,той смята,че това е шарлатания.Някой има ли друго мнение,защото за мен това е някаква надежда?



Тема Re: Я вижте моля ви се....нови [re: elfi]  
Авторzuzi (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 18:58



Аз си мисля, че и да помага в някои случаи лекар едва ли ще каже, но може да се обърнете, към човек които се занимава с билки ако познавате такъв.



Тема Re: Я вижте моля ви се....нови [re: zuzi]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано07.10.04 19:07



Билколечението е част от медицинската наука.
Билките се изучават в курса на обучение, с техните действия и дозировка, активни части, противопоказания, начин на приложение и т.н. Стотици препарати са на билкова основа и намират ежедневно приложение в медицинската практика.

Гинеколозите често предписват смрадлика и лайка, уролозите - спимен, нефролозите - мечо грозде, педиатрите - мащерка и анасон ...




Тема Re: Я вижте моля ви се....нови [re: Meli]  
Автор ledena luna ()
Публикувано07.10.04 19:29



Зная една българска фирма която разработва разни препарати от лайка или каквото е там, те много я хвалят цхе помагала за всичко и колко скъпо било в Щатите, но колко е ефективно не мога да кажа.



Тема Re: Я вижте моля ви се....нови [re: ledena luna]  
Авторelfi (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 21:29



Може ли да ми кажеш подробности за тази фирма(име,какви препарати произвежда и намират ли се по аптеките).Честно казано аз се съмнявам,че моят лекар ще ми препоръча билка,освен ако аз сама не открия нещо.



Тема Re: Я вижте моля ви се....нови [re: elfi]  
Автор teodorag (friend)
Публикувано08.10.04 11:13



Това е американска фирма. Нямам мнение за продуктите и. На поредното менте ми приличат. Пуснах го само заради "източноевропейската" връзка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.