Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 06.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Missed abortionнови [re: Beни]  
Автор mikaela8 (непознат )
Публикувано07.08.07 14:01



След като миналата година изплаках мъката си в този форум,Вени ме насочи към д-р Тодорова и използвам темата ,за да й благодаря за протегнатата ръка.Сега близо година и половина съм в 39г.с и очаквам всеки момент да получа така желаните предродилни болки.Термина ми е 18.08,но се надявам,че по-рано ще мога да гушна в обятията си така желаната рожба.На всички бъдещи майки искам да кажа да не губят надежда,пътя за решение на проблемите ви е труден,но понякога сам ви намира .За ендокринологични и имунологични проблеми горещо препоръчвам д-р Тодорова,дано помогне и на вас,така както и на мен,Вени и мнгого други мами.Още веднъж БЛАГОДАРЯ ТИ ВЕНИ





Тема Re: Missed abortionнови [re: nadi73]  
Автор Liliy_Sm (непознат )
Публикувано31.08.07 00:49



Здравей!
Съжалявам за случката ! Дано времето и една следваща успешна бременност ти помогне да я забравиш.

Всеки преживява трудно такова нещо, за съжалени аз съм от тези, които продължават да се връщат към спомените...

Ако можеш да повярваш , че няма да ти се случи пак, и възможно най-бързо да направиш необходимите изследвания за да знаеш от къде може да изскочи евентуално заека...

Ако това ти се случва за първи път ще срещнеш много насмешка в повече от докторските очи, те правят изследвания чак след 2,3 мисед...Може би има защо. Но аз съм с два миседа и не мога да забремения вече година след вторият така, че аз вече хиляди пъти съжалявам, че не направих всичко след първият мисед и при вторият останах в Смолянска болница (аз съм от там).
Може би така ми било писано и дори да бях отишла в София пак щеше да се случи същата случка не знам, но че не опитах не мога да си простя.
Втори мисед означава и второ абразио и може би за мен стерилитет.

Така, че колкото и да е глупаво според медицинските статистики, че има доста жени с първа неуспешна бременност и втора без каквито и да е проблеми има и такива след втора неуспешна да последва стерилитет.

Аз и преди това съм писала по темата, няма да го повтярам, изброила съм къде какво съм правила и т.н. ако те интересува можеш да го прочетеш - там съм с псевдоним Liliy.

На мен най-много ми помага работата, там забравям за проблема !
Приятелите не са ми помогнали особенно, нямам приятелки с такива
проблеми и за тях сигурно съм откачена - че къде ли не отидох за
изследвания... С тях просто избягвам да говоря по този въпрос. Даже се дразня когато ме питат, според мен го правят от любопитсво, а не защото толкова са се загрижили.

Желая ти късмет ! И скоро да се похвалиш с успешно приключила бременност!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.