Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 26.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Що да не съм и аз бясна ? :((нови  
Автор jana (силна)
Публикувано10.09.04 09:47



Знаете ли на мен лично ми писна вече ........
Писна ми да влизам всеки ден тук и да чета постингите на разни кифли, който се чудят с какво да си запълнят денят !
Защо и аз да не съм бясна а?
Вместо да влезна сутрин, да прочета темата на някоя девойка, смислена и наистина по тематиката на клуба , какво виждам ........ хора, който непрекъснато се чудят как да не стане боя ..... Ще ми пишат те за комплекси, за съжаление, за погледите на другите хора, за съчуствие, за това как се чустваме ние ................. ?????
После ще ми се пускат и теми, че имало заяждане в клуба, че имало злобно отношение ...... егати момичета как сме се събрали всички тук ...... злобни комплексарки, който по цял ден стоим и се самосъжеляваме ......
Извинявам се на всички момичета , които УВАЖАВАМ и ОБИЧАМ тук, но трябваше да си излея душицата преди да избухна в момент на злоба
Лек ден ви желая
Яна

P.S Мели, Оля ... милички няма да ви се разсърдя ако изтриете темата



Тема Re: Що да не съм и аз бясна ? :((нови [re: jana]  
Автор babyface78 ()
Публикувано10.09.04 10:05



Изобщо не разбирам защо на някои хора им прави удоволствието да обиждат и да всяват смут тук. Явно нещо се цели с това, но няма да стане................
Вече идва времето на новите опити, я се успокойте и мислете позитивно, защото нищо няма да стане ако постоянно се чудите с кой да се заядете и злобата ви изяжда.

Янче, защо да ти трият темата, най-много да предизвикаме ние с тебе поредния скандал и да я заключат



Тема Re: Що да не съм и аз бясна ? :((нови [re: jana]  
Автор nedapetar ()
Публикувано10.09.04 12:08



Да,мила,толкова си права....
Аз също осъзнах,че в последно време постоянно се натоварвам след като чета в клуба...Винаги съм гледала доста ведро на нещата,вярвала съм,че проблемите ЩЕ се оправят...След всички тия теми напоследък почнах и аз да ;прихващам; тези настроения на самосъжаление.Осъзнавам,че единствено това ми е в главата и нищо друго не ме интересува.
Затова реших,че ще си дам малко почивка...Не мога повече да издържам психически на тази атмосфера.Не мога да отрека,че тук намерих чудесни момичета,които вярвам ще ми останат приятелки.Но в клуба няма да влизам дори да чета.
Пожелавам успех на всички и дано като реша да надникна след няколко месеца тук да няма никой!!!
Поздрави!



Тема Re: Що да не съм и аз бясна ? :((нови [re: jana]  
Автор midge (мушичка)
Публикувано10.09.04 12:45



не, че ви интересува моето мнение, но не мога за се въздържа. Най-тъпите постинги са най-посещавани и с най-много отговори от ВАС - най-активните посетители на клуба. Не е нормално, като прочетеш в първото изречение "ялова *****" да отговаряш, да подкрепяш, да коментираш и след това да се чудиш защо "кифлите" - което между впрочем не ти прави чест - пишат все повече простотии.
Докато не престанете да отговаряте на простотии едва ли ще се приключи с тях!!!

ПП: махнала съм си лентичката за да не ви вади очите



Тема Re: Що да не съм и аз бясна ? :((нови [re: babyface78]  
Автор WildberryМодератор (лоша)
Публикувано10.09.04 13:03



Нищо няма да заключвам аз лично, защото съм на същото мнение.
Пък и нали съм злобна комплексарка, обичам скандалите и да си изкарвам негативизма върху другите




Тема Re: Що да не съм и аз бясна ? :((нови [re: midge]  
Автор WildberryМодератор (лоша)
Публикувано10.09.04 13:05



Айде още един член на детската градина, нацупен, че не харесвам лентичките Сложи си ако искаш 10 лентички, няма да ми извадиш очите, ама ми писна вече да се обяснявам!
А простотии има навсякъде, във всички клубове, не може да обвиняваме конкретни хора.



Тема Re: Що да не съм и аз бясна ? :((нови [re: Wildberry]  
Авторaurp (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 14:14



Обещавам най-тържествено, че това е последния ми постинг тук.

Обаче не мога да разбера как модераторката повлиява толкова лошо на всички присъстващи тук. Как си позволява да изказва такива мнения, да обижда с "детски градини" и дава катгоричните мнения като тези -
"А, как не, не мога да ги понасям тия лентички, всичко живо е с лентичка!Освен това цикъла ми е много повече от 28 дни
Благодаря и аз съм ти купила някои неща, но има малък проблем с бурканите, ама ще се оправя! То аз вляза ли в поща да пращам колет, няма начин да не се изпокарам с половината персонал и да не мога да пратя нормално нещо"


Ами на теб като не ти харесват - не си слагай, ти като си модератор забраняваш или поне не поощряваш това, което НА ТЕБ НЕ ТИ ХАРЕСВА!
Защо си позволяваш да вкарваш нещата под своето виждане, не знам!
Може би бъркам, но ролята на модератор в един форум едва ли е да бъде "на всяка манджа меродия", още по-малко да обижда участниците във форума.

Затова си позволяват някакви кифли /ауууууу- това сигурно съм аз/, да държат подобен тон. Защото този тон го поддържат други.
И освен това има достатъчно много жени, без свое мнение, които ще започнат след малко да сипят някакви смешни обиди относно това, как си позволявам, колко съм проста, колко е велика модераторката и ей такива!
Има един друг форум, където атмосферата е весела, момичетата приятни, и въобще е много по-ведро!!!!

Отрицателната енергия просто струи от тук!

И не се учудвайте защо! Има много такива, които мислят като мен, но може би просто ще си замълчат и ще се съгласят наум.

А специално към теб - ТИ НЕ СИ ДОБРА МОДЕРАТОРКА!!!

Освен, че няма да пиша повече никога тук, обещавам и да не влизам тук. Просто нямам място тук.

P.S. Думата е СЪЖАЛЯВАМ, а не СЪЖЕЛЯВАМ
То бива, бива, ама това на нищо не прилича



Тема Грозна картинанови [re: Wildberry]  
АвторHeзнaчитeлнa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 14:25



Момичета , станахте смешни вече...Съмишленичка съм ви и знам какъв е товара на чакането ,купищатата от лекари и планините от рецепти и пак нищо...Но от известно време ми прави впечатление че четя само простотии,дивотии,заядливи отговори и елементарни обиди.Ясно е че всички сме на предела на силите и нервите,че думата СТЕРИЛИТЕТ ни побърква тотално,но нека запазим човечността и добрия тон поне ,за да не станем за смях...Аз лично тайничко/без да се регистрирам/ много пъти съм ви се възхищавала за компетентността и сплотеността на клуба,но в крайна сметка...какво стана???Кефех те ме много и ми е горчиво да чета тези пародии на теми ,отнасящи се до "Проблемно забременяване"...Жалко ,много жалко.......



Тема Re: Грозна картинанови [re: Heзнaчитeлнa]  
Автор angels_zg (кукла)
Публикувано10.09.04 14:40



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ а стига де,аман вече!!!!!!!Ха кажи сега,коя тема е "пародия на тема" и ако има такава ,забележи дали е написана от РЕГИСТРИРАН И ПОСТОЯНЕН член на клуба,А?



Тема Грозна картина са някои, наистина !нови [re: Heзнaчитeлнa]  
Автор jana (силна)
Публикувано10.09.04 14:55



На aurp няма да си губя времето да отговорям по простата причина, че тя няма да го прочете ........
Но мога да се пробвам да отговоря на теб Защо ти не си присъедини към нас като си наша Съмишленичка, нито веднъж не дойде на нито една среща, не се присъедини към Сдружението ............ какво направи за сплотеният ни колектив ТИ специално ......... ?
Много е лесно отстрани накой да стои и да коментира ситуацията, да ти преценява характера и да ти умува от какво се нуждаеш и от какво не! За мен това не е нормално и не го приемам ......
Всеки си има мнение и всеки има право да ги изказва, но в рамките на етиката и морала с малко влагане на мисъл при писането ......




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.