Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 24.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Що да не съм и аз бясна ? :((нови [re: aurp]  
Автор Queen_of_wind (волна)
Публикувано10.09.04 15:10



Дано все пак да прочетеш моята бележка.
Става въпрос за: "Има един друг форум, където атмосферата е весела, момичетата приятни, и въобще е много по-ведро!!!!"
Къде е този форум, бих искала да го посетя. Ако той е полезен като този, но без дразгите, появили се напоследък, то това е, което търся.
Що се отнася до атмосферата тук, то толерантността липсва. И ако се пише само по същество, ще бъде просто супер.



Тема Re: Що да не съм и аз бясна ? :((нови [re: Wildberry]  
Автор babyface78 ()
Публикувано10.09.04 15:18



Имам чувството, че ние сме виновни за висчко което става тук
Сега пък да си седим и да си гледкаме тъпо и да не отговаряме на провокации. По принцип няма лошо, но когато станат прекалено много не можеш да оставиш нещата така.................да си идват к-ф-и и да пишат каквото си искат



Тема Re: Грозна картина са някои, наистина !нови [re: jana]  
АвторHeзнaчитeлнa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 15:23



Милички ,успокойте се.Имам чувството ,че ще се взривите вече.Изобщо не приемате ама никакви забележки,бряхх..Пък те са за вашето светло бъдеще/имам в предвид клуба/.Но няма значение.......
Към angels_zg-моля те ,огледай темите и тогава коментирай.Не смятам да ти ги цитирам,но за жалост много от тях са от РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ.
Към jana-не смятяш ли че именно това ви държание ме е дистанцирало от Сдружение,срещи и пр.Сметнах,че няма да ми е добре в този разбушувал се океан ,пълен с акули....А гарантирам ти да съм ви била АМА много от полза вярвай ми.
Мола ви да сложим край на коментарите по моя постинг и съответно по моето НЕЗНАЧИТЕЛНО включване.

И все пак желая на всички ВИ душевен комфорт ,сили за да се борите и разбира се така желаният Успех.Желая от все сърце



Тема Re: Що да не съм и аз бясна ? :((нови [re: aurp]  
Автор WildberryМодератор (лоша)
Публикувано10.09.04 15:27



Модераторката е човек и има право на мнение, на никого нищо не налагам. И не си ти тази, която ще ме оценява, защото нито ме познаваш, нито аз теб! И самоиронията ми е в пълната си сила, но това ,че ти не го усещаш, си е твоя работа. Много хубаво, че ще престанеш да пишеш тук, и без това нищо сериозно не прочетохме от тебе. Никъде не вкаравам нещата по свое виждане. Никого не съм обидила, ти си тази която ни обижда - появи се от нищото и започна да ни обиждаш. Заминавай си във веселия форум и без това само смут създаде тука!
Може да не съм добра модераторка, но това не го решаваш ти, защото не си участвала в избори!


НИКОГА НИКЪДЕ НЕ СЪМ НАПИСАЛА ДУМАТА СЪЖЕЛЯВАМ! Не си позволявай да ми правиш забележки относно правописната ми култура, защото ти имаш с твоята собствена - пише се мерУдия!

Редактирано от Wildberry на 10.09.04 15:39.



Тема уф, хайде стига вече бе момичетанови [re: Heзнaчитeлнa]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано10.09.04 15:33



Няма смисъл от тези разправии. На никого не помагат!
Ей направо ми се скапва настроението като гледам какво става ...
Големи интелигентни хора сме всички.
Много ми е мъчно ...

П.П. нищо лично, пиша след последното мнение просто и това е към всички


Редактирано от Cygnus на 10.09.04 15:34.



Тема Спирамнови [re: Cygnus]  
Автор jana (силна)
Публикувано10.09.04 16:06



Знаеш ли миличка права си ........ Аз преставам



Тема Re: Спирамнови [re: jana]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано10.09.04 16:24








Тема Re: Спирамнови [re: Cygnus]  
Автор babyface78 ()
Публикувано10.09.04 17:32



Много ми хареса
Това сме ние предполагам




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.