Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 11.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Бясна съм да знаете............нови  
АвторHaдявaщa ce (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 13:28



Момичета кажете колко още ще трябва да чакаме ........ и защо. С какво сме заслужили такова отношение. Не стига че си имаме такива проблеми ами и трябва да търпим и хорските приказки. Е кажете ми нормално ли е това и защо е необходимо. Как е възможно да има толкова жестоки и безжалостни хора които гледат по всякакъв начи на наранят другия и то толкова жестоко, обиди и то болната тема особенно за ме (това че нямам бебе така ме тормози), а има хора които дори ме раричат (ялова *****) извинявам се за израта но направо съм възмотена и да ви кажа ми идва да убият тая кучка която ме нарича по този начин. Признавам си решила съм да и хвърля един хубав бой, вие какво ще ме посъветвате.

Редактирано от Meli на 08.09.04 16:55.



Тема Re: Бясна съм да знаете............нови [re: Haдявaщa ce]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано08.09.04 14:00



може ли да дойда да гледам боя ?


Ти пък какво се вързваш... тегли им една наум и хич да не ти пука.

Друг пример за такива хора - моята свекърва - казала "ми тая наша снаха едно дете неможе да износи" - това го казва на мъжа ми по повод, че загубих бебето. това в момента в който мъжа ми се чудеше как да ме успокои защото бях изперкала от мъка... той и затворил телефона, сега тя е сърдита (за кой ли път)

и това едно дете дето не го износих става въпрос, че ми е 3тото бебе... другите 2 сигурно тя ми ги е износвала. Добре че не съм я виждала от много години

Поне знае, че съм много далече и няма да я набия

хич да не ти пука за тая кокошка! Първо не си крава, че да си ялова, ако тя се смята за такава, аз бих и напомнила, че сме от различни видове и за хората термина е безплодие.
А за путката щях да и кажа, че нейното може и да е "п..а", а моето е вагина,

та да опита следващия път да ме нарече "безплодна вагина"
знаеш ли, аз бих се изкушила да и го кажа всичко това... аз съм си устата и ме кефи как им затварям устите на хората като им изкоментирам и допълня обидата....

и бих и казала, че затова мъжа ми се е уговорил да пробвам с мъжа и , защото явно от моя си неприхващам Тук трябва да и падне ченето и да започне да измисля обиди в стил "лека жена"


и накрая ще допълня само, че еееееех, ако не ги бях правила тези 4 нелегални аборта като ученичка, сега сигурно щях да имам шанса да имам дете....

пък нека после ме разправя



Тема Мерсинови [re: [desi]]  
АвторHaдявaщa ce (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 14:07



Браво!!!!!!!!!!!!!!!! Да ти кажа успя да ме разведриш. Глупости какво говоря та аз се смях с глас, супер си да знаеш. Не знам защо но имам чувството че ако те познавах шяхме да станем добри приятелки. Страхотна си и твоят съпруг има късмет с тебе. А що се отнася до свекървати аз има един изрази " Кажи му свекърва и не го обиждай повече"........ Разбираш какво искам да кажа нали. Благодаря ти още веднъж.



Тема Re: Бясна съм да знаете............нови [re: Haдявaщa ce]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано08.09.04 14:10



Лелей!

Аз нямам думи просто....какво изказване, каква жена!



Тема Re: Бясна съм да знаете............нови [re: Dafna]  
АвторHaдявaщa ce (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 14:13



Дафни какво какво??? Е разбериме тая направо ми скъсва нервите от всякъде. Ако чуеш за женски бой да знаеш че аз съм била тая особа.



Тема Re: Бясна съм да знаете............нови [re: Haдявaщa ce]  
Автор WildberryМодератор (лоша)
Публикувано08.09.04 14:38



Ама коя е тая дето те нарича така?



Тема Re: Бясна съм да знаете............нови [re: Haдявaщa ce]  
Авторaurp (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 14:39



Точно за това става въпрос, че си скъсвате нервите!!
Аз не мога да имам деца от много повече години, от колко вие, но нито един път не съм изпаднала в истерия и не съм се отчаяла.
Защото очаквате от близките ви само да ви лигавят и да се държат с вас все едно сте инвалиди, а после им се сърдите.
Ако излезете малко по-навън от захлупения си свят, ще ме разберете.
Защото аз не съм позволила моето бездетие да наруши качеството ми на живот и да ме направи лош човек. Вие реагирате твърде обидчиво, като малко дете, на което не му харесват плитките.
Сами си вгорчавате живота!

Съвсем не съм искала да обидя никого, а изразът за боя се надявах да го знаете отпреди мен!!!

И пак да повторя: наистина много се лигавите!!!



Тема Re: Бясна съм да знаете............нови [re: Haдявaщa ce]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано08.09.04 14:51



Може да обявим "Ден на борбата"
Нека хората си правят мироопазващи асоциации от заглавието, а ние ще правим класическо меле в кал (например) по двойки.
Нещо много боеве се задават и ще изпуснем нещо, ако не обявим точна дата.

Сега сериозно по темата- определено ще ти е под достойнството да й отговаряш или правиш нещо. Такива изказвания ги подминавай.



Тема Re: Бясна съм да знаете............нови [re: aurp]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано08.09.04 14:59



А пък точно заради теб предлагам ден на борбата

ПП. Моя живот си е качествен, не е захлупен, нито пък съм лоша. Хайде се поспри малко. .
Това е клуб за взаимопомощ и всеки търси помоща, от която има нужда!!



Тема Re: Бясна съм да знаете............нови [re: aurp]  
Автор babyface78 ()
Публикувано08.09.04 15:03



Знаеш ли, тези жени тук са героини, а не лигли
Това, че в един момент не им издържат нервите, защото борбата продължава с години не ги прави лигли, а жени които искат да бъдат МАЙКИ
Аз ти предлагам да си мериш приказките, защото без да искаш(или напротив) обиждаш много хора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.