Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 15.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Момичета,страх ме е...нови  
Автор nedapetar ()
Публикувано03.08.04 00:33



Милички,цялата треперя и не мога даже да си организирам мислите...
На 30.07 ми дойде М (много се надявах този месец да ме пропусне,щото си имах прекрасен фоликул,който спукахме с прегнил),но...
Е,казах си и тоя месец няма да го бъде,;нов месец-нов късмет;,както казват някои...И се успокоих.
Но още на втория ден беше много оскъден и минах вече на ежедневни превръзки,а на третия вече нямаше нито капчица.Реших,че и това ще пропусна,но проблема ми беше,че не спира да ме боли нито корема,нито кръста.Днес,вече 4-ти ден дори болките ми се засилиха...И реших,че за да съм по-спокойна ще си направя тест.Не можете да си представите как се чувствах,когато на лентичката се появи втора чертичка,малко по-бледа,но я имаше...Не можех да се побера в кожата си едновременно от надежда и от страх...Хукнах веднага към доктора си...На ултразвука обаче не се видя нищо...Доктора ми се опита да ме успокои,че е още рано,и каза да отида пак в края на седмицата и да си направя кръвен тест...
Господи,как ще издържа до края на седмицата?
И при двете ми извънматочни ситуацията беше същата - оскъден М,положителен тест и нищо на ултразвука....Кръвни проби с покачващи се стойности и...операция...
Ще се побъркам,как ще преживея още една извънматочна???
За друго не смея да се надявам...
Моля се на кръвния тест да се окаже,че уринния е бил грешен...
А до тогава?
Извинявайте,май ви отегчих,но наистина умирам от ужас...



Тема Re: Момичета,страх ме е...нови [re: nedapetar]  
Авторджиджи (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 04:25



хеи,няма да се отчайваш,може пък този път да има бебе,не е задължително да е пак извънматочна,моляте дъди силна,желая ти успех



Тема я стига!нови [re: nedapetar]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано03.08.04 05:51



Защо реши, че трябва пак да е извънматочна? Не е ли рано още да се вижда сак? Изчакай до края на седмицата и СПОКОЙНО! С теб съм и ти стискам палци непрекъснато.
Няма да се притесняваш, защото този път всичко ще е наред и не ти позволявам да тревожиш малкото сладкишче с излишни вълнения
Чакам с нетърпение да се похвалиш и те целувам


Редактирано от Cygnus на 03.08.04 05:52.



Тема Re: Момичета,страх ме е...нови [re: nedapetar]  
Авторlittle_rabbit (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 08:01



Споко, мила! Ние сме с теб! Стискам ти палци да е в матката!



Тема Re: Момичета,страх ме е...нови [re: nedapetar]  
АвторBe Happy! (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 08:45



Ne se pritesniavaj! Oshte e mnogo rano! Pri parvata si bremenost, otidoh 5-6 dena sled zakasnenieto i nishto ne se vidia! Kravni tes besh +.Estestveno az ne se pritesnih , zashtoto togava i predstava si niamah , kakvo moze da oznachava tova!/ biah na 22/. Sled edna sednica , kogato otidoh go vidiaha pak trudno , s vaginalen ultrazvuk, no beshe tam!Sled oshte 10 dni i pulsa se useti

Samo se uspokoj, tovas e naj vazno!
Uspeh!



Тема Re: Момичета,страх ме е...нови [re: nedapetar]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано03.08.04 08:48



Направо настръхнах като те прочетох, напълно те разбирам как се чувстваш, но точно сега не трябва да мислиш такива неща. Всичко ще е наред този път ще видиш, аз си мисля, че ако беше в тръбата на вагинален щеше да го види, щом нищо не е видял значи всичко ще е наред, само се успокой.
Стискам всичките си палци и чакам да се похвалиш с хубавата новина
много целувки



Тема Миличка ...нови [re: nedapetar]  
Автор jana (силна)
Публикувано03.08.04 09:15



Не го мисли предварително и то в лошата насока .......... недей ..... така се зарадвах като прочетох за двете чертички ......... от цялото си сърце ти желая д се види плодното сакче ...... там където му е мястото .... ... не мога да те успокоя, не мога и да ти дам съвет да не мислиш за него , защото си те знам и знам също накъде летат мислите ти ...... мога само да ти дам едно рамо ......... да ти кажа ,че не си сама ... всички сме с теб и се надяваме заедно с теб
Много те целувам
Яна

P.S Незнам и аз как ще изтрая до края на седмицатааа



Тема Re: Миличка ...нови [re: jana]  
АвторBe Happy (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 09:24



Hej macki, hubavite neshta stavat bavno! Pone az taka si vdahvam kutaz, za vsichko! Tarpenie mu e maikata i mislete za hubavi neshta. Ne mislete za loshoto.
Taka samo mu pravim chest!



Тема Re: Момичета,страх ме е...нови [re: nedapetar]  
Автор babyface78 ()
Публикувано03.08.04 09:30



Здравей Неда,
Недей да се тревожиш предварително и да си мислиш най-лошото. Още е твърсе рано да се види каквото и да е, разбирам те напълно, но това е вредно за бебето(дано да е на правилното място)
Освен това каквото и да се случи си го хванала на време и нещата могат да се оправят по най-малко инвазивния начин, знаеш го.



Тема Re: Момичета,страх ме е...нови [re: nedapetar]  
Автор oganche (мила)
Публикувано03.08.04 09:33



Спокойно миличка.
Поеми си дълбоко въздух и се успокой. Така само си вредиш.
Не си мисли само лоши работи, а се настрой положително. Вероятността да НЕ е извънматочна е много голяма и ти си мисли точно това. Не дърпай излишно дявола за опашката. Като си по-спокойна и времето ще мина бързо.
Кураж и късмет ти пожялавам. И хайде добри новини в петък. Само такива приемаме, лошите да ходят в гората, пу-пу.


www.zachatie.org


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.