Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 11.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Самонови [re: lenny]  
Автор Mechtatelkata (новак)
Публикувано03.08.04 18:00



Кураж и не губи надежда!Може просто до караш цветна бременност, а не извънматочна!Зная какво си преживяла и че ти е много трудно сега да се зарадваш, но искрено се надявам другата седмица всички в клуба да ти честитим!

Целувам те!




Тема Re: Момичета,страх ме е...нови [re: nedapetar]  
Автор Faith* (cure)
Публикувано03.08.04 18:24



миличка, успокой се, не мисли първо за най-лошото.
много кураж и вярвай в щастливия край
всички сме с теб и ти стискаме палци



Тема Re:БЛАГОДАРЯ ВИ!!!нови [re: Faith*]  
Автор nedapetar ()
Публикувано03.08.04 20:30



Толкова сте мили и състрадателни,че чак ме просълзихте.Доста си поплаках докато ви четох...
Сега и новите сведения-естествено,че ме можах да издържа до петък и още днес си направих кръвен тест.Резултатите :при стойности до 3 за небременни жени аз имам 6.47...Това със сигурност значи +...Значи уринния тест не ме е излъгал...
След дълго премисляне(сигурно ви е ясно,че не съм мигнала цяла нощ) и след като прочетох внимателно съветите ви, взех следното решение-ЗАМИНАВАМ НА МОРЕ!!!Нали всички ми казвате да се успокоя и да почивам и ми предписвате само положителни емоции...Естествено,консултирах се с лекаря си,обсъдихме,че ако вместо в петък отида в сряда(до тогава ще се прибера) няма да е никак фатално...Но той също така ме посъветва да съм близо или до Бургас,или до Варна,така,че ако има някакъв проблем да тичам веднага към болница...Отиваме в Китен,мисля,че не е много далеч от Бургас.Така,че, мили морски приятели,може да се наложи да помагате...
Още веднъж БЛАГОДАРЯ на всички за подкрепата и стиснатите палци.Толкова съжалявам,че не ви познавах от по-отдавна...С такава емоционална помощ от ваша страна вече и най-страшното не ми изглежда толкова страшно...
Целувам ви всички!!!
Поздрави!



Тема Само така !!!нови [re: nedapetar]  
Автор jana (силна)
Публикувано03.08.04 20:35



.. миличка . едно хубаво море , а после в сряда чакаме една хубава вест за плодно сакче на точното място ...........
Много да си починеш, да попечеш д...то и в сряда тук с благи вести
Прегръщам те
Яна



Тема Re:БЛАГОДАРЯ ВИ!!!нови [re: nedapetar]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано03.08.04 20:50



Имаш ми телефона - винаги можеш да ми звъннеш!
А ако остане време може да се видим на по бира
Ще видиш, че всичко ще е наред




Тема Само умната с моретонови [re: nedapetar]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.08.04 21:07



че се въдят едни черноморски акули не ти е работа.
Ей я не се шашкай.
Прави каквото трябва да става каквото ще.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Само умната с моретонови [re: bira_more]  
Автор nedapetar ()
Публикувано03.08.04 21:16



Благодаря и на теб за съвета!
Друго си е един мъж да ти тропне и да ти каже;Я НЕ СЕ ШАШКАЙ;
Прав си -ще правя каквото трябва ,пък да става каквото ще! И без това в момента вече нищо не зависи от мен...
Поздрави и още веднъж Благодаря на всички!!!



Тема Re: Момичета,страх ме е...нови [re: nedapetar]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано03.08.04 22:46



И аз да се присъединя с позитивната си енергия.

Всичко ще е наред този път, ще видиш!




Тема Re: Само умната с моретонови [re: nedapetar]  
Автор sdsz (maktub)
Публикувано04.08.04 09:14



Е това е хубава новина сега, марш на морето и другата седмица да почерпиш
Моя колежка скоро ми разказа за сестра си, която разбира се е на годините на майка ми, но когато се оженила и разбира се борбата за бебе започнала, жената направила около 4-5 спонтанни аборта и следващия път като забременяла било точно лятото и хората имали планирана почивка, тя просто казала "майната му, аз отивам на море, така или иначе ще го загубя", но не, бебто вече на около 25г.
Така че споко, всичко ще е наред



Тема Re:БЛАГОДАРЯ ВИ!!!нови [re: nedapetar]  
Автор babyface78 ()
Публикувано04.08.04 10:09



И аз те поздравявам за решението. Това ще те откъсне поне от части от мисълта за извънматочна бременност. Стискам ти всички палци които имам всичко да е на ред




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.