Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 20.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пълни глупости!нови  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 15:13



Извадка от първата тема - "Добре дошли":

Нашият клуб е едно от малкото местенца в българското електроннно пространство, в което любовта, разбирателството, отзивчивостта към другия човек да са движещата сила на едно познанство, а защо не и трайно приятелство.

Но тук, в нашето клубче можем да си говорим за всичко, което не бихме допуснали да споделим с приятели, роднини, колеги. Освен разбирането, което получаваме, освен практичните съвети и забележки, ние споделяме безкрайна морална подкрепа една към друга, която ни дава сили да преодолеем всичко, да погледнем напред и да продължим с вярата и надеждата за сбъдването на най-прекрасната ни мечта

Ние сме заедно в най-трудните, най-напрегнатите, но и в най-щастливите си мигове и ги посрещаме заедно с неописуема радост!


Добре дошъл е всеки, който има нужда от помощ или се нуждае от съвет или морална подкрепа, който може да сподели опит и помогне с разбиране или със професионални знания и умения. Ще приемем всяко едно мнение и заблежка, както и ще изслушаме всяка история.

Чувствайте се спокойни и уверени да споделите това, което Ви тревожи и да дадете съвет и утеха, на всеки, който има нужда от нея!





Тема Re: Пълни глупости!нови [re: мaцka]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано02.08.04 15:17



Какво от написаното те смущава?




Тема Re: Пълни глупости!нови [re: мaцka]  
Автор morkovche ()
Публикувано02.08.04 15:22



Коя си ти,за да определяш кое е вярно и кое не?И защо си анонимна?



Тема Кое точно смяташ, че е глупост?нови [re: мaцka]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано02.08.04 15:35



Приеми го лично. Ти:

Проявяваш ли "любовта, разбирателството, отзивчивостта към другия човек"?

Оказваш ли "безкрайна морална подкрепа"?

Даваш ли "съвет и утеха, на всеки, който има нужда от нея"?

Ако не го правиш, то наистина това са пълни глупости. Но само и единствено за тебе.




Тема Re: Кое точно смяташ, че е глупост?нови [re: Meli]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано02.08.04 15:40



Хихихи
Тъкмо се чудех какво да напиша така, че да не се повтарям за пореден път защото- АМАН!

Браво, Мели Добре си й го казала



Тема Re: Пълни глупости!нови [re: мaцka]  
Автор Elixia (@-@)
Публикувано02.08.04 15:49



Може би момичето не разбира добре следното изречение и се нуждае от разтълкуване.

Добре дошъл е всеки, който има нужда от помощ или се нуждае от съвет или морална подкрепа, който може да сподели опит и помогне с разбиране или със професионални знания и умения. Ще приемем всяко едно мнение и заблежка, както и ще изслушаме всяка история.


който има нужда от помощ - една двойка има нужда от помощ, след като повече от една година прави редовни опити за забременяване. Също така всеки четец в клуба, който е на някакъв определен етап от борбата. Но човек, който мисли след три месеца да започва с опитите за бебе или пробва от последния цикъл и идва да се вайка, се съгласете че няма нужда от нашата помощ, а от помоща на един друг специалист.
който се нуждае от съвет или морална подкрепа - всеки има нужда от съвет ... но едва ли може да се даде реален съвет на някой, който сега започва.
Та нали трябва да му се даде малко време на този организъм, защото това не е програма, която се настройва днес да работи а утре и вдруги ден да почива. От морална подкрепа има нужда всеки, но каква морална подкрепа можеш да дадеш на човек, който казва следното:

просто винаги съм била доста песимистично настроена .... от университета, неверните приятели, кръшкачите гаджета. Все си мислех, че никога няма да имам дете, нещо като женска интуиция/може би грешна/.

Ама къде е логиката тук не разбрах?

който може да сподели опит ... е какъв опит ще споделиш в такъв случай ..... да не говорим за разбиране или професионални знанния и умения.



Всякакъв друг коментар е излишен!



Тема Пълни простотии ! [re: мaцka]  
Автор jana (силна)
Публикувано02.08.04 16:05



.......... са обхванали клуба ни ....... ама една след друга се нижат ...... явно сега им е периода Изморих се да коментирам вече едно и също .....



Тема Re: Извини ме за нетактичния въпроснови [re: мaцka]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано02.08.04 16:18



А теб мила анонимна мацке - някой насила ли те доведе в клуба?
Някой нагруби ли те?
Някой отказа ли ти информация?
Няма как да разберем - защото не искаш да ни покажеш лицето си, няма и как да ти помогнем като не знаем проблема ти!!!
Но ние тук наистина сме ПРИЯТЕЛИ ИЛИ ПОНЕ ЕДНА ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ НАС И НАСИТИНА СИ ПОМАГАМЕ!!!
Бъди добре дошла ако това те устройва, ако ли пък не късмет ти желая



Тема То е от времетонови [re: jana]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.08.04 16:24



гледам в този период един куп други клубове също изперкват.

Bеer? Mоre?




Тема Е па оти манови [re: jana]  
Автор Edin_dva (член)
Публикувано02.08.04 16:31



Ас си мисла че немаш право да ми каеш така - ти си проста маа, като не сфащаш че мажа ми е як ебач и тряа от него на фтория ден чукане да съм надула корема, за тва и пиша ф тоя ваш злобарски клуп дет сте едни гадни злобни мрасници и неми флизате в ситуациата - кат казвам че имам проблем начи имам , не ми требват доктори и консулти на мене - ясно е че кат ме е изебал половината факултет/о/ ше имам проблем, аааа ма че сте прости нищо не знаете вие и за тва па ше ви пишем като ми надуят тумбата и с петото - па то с него сигурно пак ше има проблем - сигур ше се забави два три месеца след четвартото мхм , а па вие да си ядете ушите дет не сфащате колко ми претеснено било да не излезе че от многу акъл у главата и много глави между краката съм се оказала прецакана нещо.
Бес оважение: Пролемната квомибешеиметотам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.