Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 24.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: да се отчета от лапаротонови [re: babyface78]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано15.07.04 18:49



Браво, добри новини!

Наистина е така този номер с тръбата - дори яйцеклетка от левия яйчник може да премине през дясната тръба и обратно. Чудеса.

Малко са ендометриалните огнища. Не вярвам да пречат.

НЕ Е хомеопатичен препарат. Аз нямам опит, но и не виждам какво пречи да се пробва. Все пак е редно да е изписан от лекар, за да няма противопоказания.

Желая ти успех!




Тема късмет бейбинови [re: babyface78]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано15.07.04 18:56



Стискам ти палци да стане по нормалния начин! Аз продължавам да вярвам че природата прави чудеса...



Тема Re: да се отчета от лапаротонови [re: babyface78]  
Автор Цвeтинa ()
Публикувано15.07.04 19:06



Много се радвам за теб! Дано по скоро се похвалиш с добри новини!



Тема Re: Мелинови [re: Meli]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 23:17



то и аз съм от тези дето се надяват на една тръба ...ама не ми се вижда вероятно това с яйцеклетката , значи тя трябва да премине през тръбата , мат. тяло и не знам ,,нещо не ми се връзва.. според мен лекарите имат предвид че овулацията се мести един вид от единия яйчник единия месец, а другия яйчник - другия месец ...
искам да те питам, споменаваш нещо в един постинг за свободно давидово пространство или нещо такова , може ли да обясниш какво е това ?



Тема Re: да се отчета от лапаротонови [re: babyface78]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 23:20



радвам се за теб
аз също се надявам на една тръба , лекарите казват че и една е достатъчна ..така че желая ти успех



Тема Re: Мелинови [re: Илиянa]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано15.07.04 23:58



Не, Илияна, точно така е, макар да звучи невероятно - яйцеклетката, отделена от единия яйчник, може да премине през другата, срещуположната тръба.

Разбира се, овулацията се мести, това също е така.

Дъгласовото пространство е най - ниската точка на перитонеалната (коремната) кухина при жената, намира се между влагалището и ректума. Ако има течност (фоликуларна при овулация, кръв, гной), тя се събира в това пространство и може да се види на УЗ, както и да се вземе проба за изследване чрез пункция на дъгласовото пространство. Затова е важно Дъгласовото пространство да е свободно.




Тема Re: Мелинови [re: Meli]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 00:03



аз ли трябва да припомня на гинеколога за това пространство или той си знае ?
това с яйцеклетаката честно ми е така невероятно , ама знае ли човек ...
аз съм го чела и преди тук от едно момиче ..



Тема Re: Мелинови [re: Илиянa]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано16.07.04 00:10



Определено гинекологът ти си знае.




Тема Re: да се отчета от лапаротонови [re: Meli]  
Автор babyface78 ()
Публикувано17.07.04 14:52



Благодаря ти Мели, тази ендометриозадоста ме беше притеснила, но щом и ти казваш, остава ми дасе надявам че няма да пречи:))
За котешкия никът четох, че идва от Андите и много добре влияе на имунната система и на възпаления. Наистина няма да вреди, но самото лечение на месец излиза доста скъпо, около 80 лв и ми се искаше да знам дали все пак си заслужава. Но пък аз имам толкова проблеми със здравето, бъбреци, тръби, алергии, и какво ли още не, че наистина май ще е най-добре дазапочна да го пия



Тема Re: да се отчета от лапаротонови [re: babyface78]  
Авторproblemna (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 17:39



Понеже и аз мисля да си направя лапароскопия,много ме вълнува въпроса къде си я направи?И какви изследвания ти правиха преди това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.