Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 01.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Dve chertichki!нови  
Автор klemy (chudeshta se)
Публикувано15.06.04 14:19



Момичета,Видях джете чертички на теста!Сега седа и си плача над клавиатурата.Днес ми 5ти ден закъснение,но на 3тия пражих тест и беше -,ама абсолютно отрицателен!!!А вечерта същия ден видях нещо розово на ежедневната превръзка и такъв рев му дръпнах,юнашки.А после жече пък нямаше нищо...Днес не издържах и отидох до аптеката...жеднага се показаха,едновременно и двете.Не мога да повярвам!Обадих се на мажа ми,много се зарадва,веднага разбра,че плача.И веднага след това ми вика-сега пак ли ще ходя в оная клиника?(разбирайте пак ли ще прави спермограма в Репродуктивно здраве).
Ами това е.Нещо съм неадекватна още.След всичко,което ни се случи само за 5 месеца опити,неговата лека астенозооспермия,моята непотвърдена СПКЯ...май доста бързо сме се справили с бебето.Още не знам кога да отида на предглед,може би още е рано.Леле,не е за вярване!Пожелавам ви много скоро да видите двете чертички.Аз пак ще отида да си купя още един тест,този да не би да ме менти нещо...Обичам ви страшно много!много ми помогнахте всички,наистина не е много времето,което сме опитвали,но аз още първия месец започнах да плача,да изпадам в истерии,в депресии...за 4 месеца нищо не биах пипнала,а това което уча е свързано с много рисуване и чертане,и то всекидневно.Сега не знам как ще наваксам,сесияа е след 10 дни...Пожелайте ми успех!Дано бебо е в матката и всичко да е наред с нас!



Тема Re: Dve chertichki!нови [re: klemy]  
Авторkotarana (Нерегистриран)
Публикувано15.06.04 14:22



Дравей е честито
Дано всичко е наред!
След около седмица най-добре отиди на преглед за да се успокоиш, а сега сядай и наваксвай с ученето



Тема БРАВО!!!нови [re: klemy]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано15.06.04 14:23



Еййй, цялата настръхвам като прочета нещо такова. Честито!!! Това е най-хубавия момент - да видиш двете чертички, да не можеш да повярваш, но все пак всичко да е истина.

Браво! Да си жива и здрава, да се пазиш много сега и да имаш най-хубавото бебе!!!



Тема Re: Dve chertichki!нови [re: klemy]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано15.06.04 14:27



Обичам да чета такива теми тук!!!
Честито! Желая ти лека бременност и една прекрасно пухкаво бебче



Тема Re: Dve chertichki!нови [re: klemy]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано15.06.04 14:30



Лелееее!!! Супер!! Честито!!! Една хубава новина!!!
Само не се притеснявай покрай сесията!!!! Ако трябва я отложи (приятелски съвет)

Почивай, храни се добре, радвай се и бъдете щастливи!
Много се радвам



Тема Re: Dve chertichki! [re: klemy]  
Автор kasmet4e (новак)
Публикувано15.06.04 14:37



Браво!!!
Всичко най-хубаво. Пази се и внимавай. На лекар нможеш да отидеш след около седмица. Стискам палци



Тема Re: Dve chertichki! [re: Dafna]  
Автор klemy (chudeshta se)
Публикувано15.06.04 14:37



Благодаря ви,много.
Страшни сте всичките!
не,няма да отлагам сесията,като се познавам,като се роди беебто няма да искам да го оставя и за минута,така че по-добре сега да взема каквото мога.Ще се справя,мъжа ще помага с каквото може.А за яденето...още 3-4 дни след ожу-то,такув глад ме моеше,че и сега,нямам наяждане,сигурно ще стана 100кг!Сега сам 55,ама миналия месец бях 54,до тук-1 кг.как ще я карам така не знам.
Още веднъж-много сам ви благодарна,ако не бяхте вие,щях да полудея,казвам го напълно сериозно.Аз някакъв страшно емоционален човек,а това с бебето направо ме подлуди.Добре че стана,сравнително бързо:)
Нали мога да остана в този клуб?Чувствам ви толкова близки,никой друг не знаеше за проблемите ни,освен вас,дори сестра ми не знае,а е микропедиатър,можеше и да ми е полезна,но не и казах!
Поздражи!



Тема Прекрасна новина!нови [re: klemy]  
Автор Free Soul (светла)
Публикувано15.06.04 14:39



Само да ти кажа - двете чертички не лъжат!

Сега се наслаждавай на щастието си, мисли си само хубави неща за бебчо, и след седмица отидете на УЗИ.
Не се претоварвай физически, ограничете леко секса и почвай фолиевата киселина, ако не си я приемала досега. Не яж черен дроб и рибено масло заради високото съдържание на витамин А. Но всичко това ще ти каже и лекарят, който потвърди бремеността ти.

От тук нататък ще плачеш от щастие.





Тема БРАВО !!!нови [re: klemy]  
Автор jana (силна)
Публикувано15.06.04 14:45



Честито миличка много се радвам и ти пожелавам една лека бременност и накрая здраво и усмихнато бебоче



Тема Re: Dve chertichki!нови [re: klemy]  
Автор moni_ka (непознат )
Публикувано15.06.04 14:42



Klemy, това е страхотна новина!!
А сега го давай по- спокойно и не се тревожи за нищо..
Пожелавам ти това, което ти желаят всички момичета- леко и спокойно бременеене и страхотно бебе след 8-9 месеца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.