Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 15.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Клубът - само за регистрирани?  
Автор WildberryМодератор (плодче)
Публикувано10.06.04 11:59



При проблеми с писането в клуба:

1. Изключване на Fire Wall при Windows XP:
Отива се на иконата за връзка с интернет( ако си през телефон) или на Local area connection (ако е кабелен нета) с десен бутон на Properties, оттам на Advanced и се маха протекцията с Firewall.
2.Настройки Norton Internet security:
Отива се в настройките. Изключват се функциите Personal Firewall и Privacy Control. След като се кликне върху функцията в долен десен ъгъл се появява бутон Turn Off



Как да се регистрирате в клубовете на dir.bg?

Явно са правили някаква реорганизация Дир-а и някои линкове са им неактуализирани .... На две места линка "нов потребител" води към недостъпен файл

Ето няколко стъпки за регистрация, която в момента работи! Дано това да е окончателна форма

1. кликвате върху ключ (от навигационноте меню долу втория линк)
2. тогава отваря ви се следната страница http://pay.dir.bg/
3. кликвате бутона регистрирай се в карето горе вляво
4. попълнете само първите четири позиции (тези отбелязани със *)
5 Съгласен с условията на DIR.BG. (съгласяване с общите условия) отбележете го да е включено ( това е най-долу на страницата - не е нужно да попълвате останалите данни)
6. Натиснете бутона регистрирай
7. Затворете този прозорец и пак влезте в клубовете на дир http://clubs.dir.bg
8. Въведете си потребителското име и паролата, с което се регистрирахте в полетата за тях горе и натиснете влез
9. избирате името, скоето ще Ви виждат другите потребители в клубовете и после кликвате върху влез >>(тази текстова кутия ще я има само при първото ви влизане в кубовете, след това можете да промените прякора си през своя профил)

10. вече сте вътре като регистриран потребител в клубовете на dir.bg
11. можете да промените информацията в своя профил и изгледа на клубовете – цветова схема, брой теми на една страница, цвят на никнейма ви, да си поставите сигнатура, която да излиза след всяко Ваше мнение, да получавате и пишете бележки на останалите регистрирани потребители като натиснете върху бележки, можете да добавяте потребители в своя бележник и да им изпращате по-лесно бележки.
12. Винаги като влезете в клубовете за да бъдете като регистриран потребител трябва да въвеждате потребителското си име и парола а ако ползвате интернет на личен компютър можете да се възползвате от настройките, които позволяват запомнянето на Вашата парола и няма да се налага да я изписвате влизайки всеки път.

Забележка: Потребителското име е името, за което въвеждате паролата си за да влезете в регистрацията си, а името с което ще ви виждат потребителите е друго и можете да го променяте по всяко време през своя профил, да променяте цвета му и т.н. Понякога вашето потребителско име може да е заето вече - измислете друго уникално такова, или сложете някоя цифричка зад него. Същото важи и за името (nickname), с което ще Ви виждат останлите в клубовете. Ако имате въпроси питайте!)

Успех!


АНКЕТА


Искате ли клубът да бъде само за регистрирани потребители?
Да
Не





Тема Re: Проблем [re: Wildberry]  
Автор Algara (непримирима)
Публикувано10.06.04 12:23



От известно време имам следния проблем: прочетените от мен мнения продължават да са отбелязани като непрочетени - и като бройка, и в символа, та трябва да разчитам на паметтта си кое съм прочела и кое не. Защо е така и може ли да оправи? Друг има ли този проблем?
По отношение на писането само от регистрирани потребители - от една страна, така е по-добре по няколко причини, но от друга - няма ли да пропуснем ценна информация от някой, който не е регистриран, но не му се занимава с регистриране заради нашите проблеми... раздвоена съм.



Тема Да обясня защо съм против [re: Wildberry]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано10.06.04 12:27



1. Дир промени интерфейса на регистрация , да не говорим, че 2 от линковете не водят до никъде - когато се натисне регистриран потребител - това обърква новите юзъри. Може би това трябва да стане едва, когато дир поправят тези проблеми на системата и интерфейса си.

2. Поради проблеми с операционната система и антивирусната програма Нортън и поради други причини някои регистрирани потребители немогат да се логнат в профила си - невъзможно им е дапишат и споделят чисто по технически причини.

3. Регистрацията няма да спре тези, които търсят раздора и конфликта

4. Много момичета намират клуба през сайта и на тях им е абсолютно непонятно що е това клуб, регистрация, профил и т.н неща, с които ние сме свикнали и са ни ежедневие.

5. В клубове "Бъдещи майки" и "Политика" за да се пише е нужна регистрация, но скандалите в тях са част от самите клубове, а не инцидент.

6. Не искам да загубим ценни посетители и те нас !

7. Този, който уважава себе си и останалите си прави регистрация почти веднага - всички го виждаме и това е една хубава традиция.


Имаме и други идеи, които ще обсъдим с Бери довечера от къщи за статична тема към тези закачените горе, в която се дават отговори на често задавани въпроси, списък с неподходящи, дразнещи, а дори и жестоки въпроси ( за съжаление е имало и такива)!




Тема Re: Проблем [re: Algara]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.06.04 12:58



В този случай:
1. дерегистрираш се - ИЗХОД.
2. Затваряш броузера
3. Затваряш виндовса
4. Гасиш компютъра
5. Рестартираш сървърите на дир.бг
6. Стартираш си компютъра
7. Пускаш и виндовса (по възможност през прозореца)
8. Стартираш браузера
9 Логваш се в дира.
Добре де стига да направиш само точки 1 и 9

Този съвет го дадох и на друго място и мисля че ще свърши работа.
Ако си стартирала няколко браузера за да четеш няколко теми на веднъж, или табове в Мозила/Опера, също може някои теми да не се маркират като прочетени.
Пък вие тук пишете много и е трудно да се помни какво е прочетено и какво не.

ПП
И аз бих ви препоръчал да си оставите клуба отворен за нерегистрирани.
Може някой да мине само да зададе някакъв въпрос - и да се откаже защото първо трябва да се регистрира....

Bеer? Moooorrre?


Тема Re: Клубът - само за регистрирани? [re: Wildberry]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 13:41



Нерегистираните вън, а циганите на сапун!
Не съм се регистрирала, защото съм преценила, че така е най-добре за мен.
Моля, някой да ми каже в редките случаи, когато съм задавала въпроси дали не съм го правила с подходящите учтиви думички - моля, ако обичате, благодаря или пак в редките случаи когато съм давала мнение, дали не съм се отнесла с подходящото уважение към болката на питащия.
Извинете за тона, но се подразних от казармения подход. Всеки има право да бъде такъв, какъвто иска - стига да не пречи на другите.
С какво ще попреча, ако пиша нерегистрирана !?



Тема Re: Клубът - само за регистрирани?нови [re: нeли]  
Автор WildberryМодератор (плодче)
Публикувано10.06.04 13:56



За какъв казармен подход говориш, пусната е анкета, в която можеш да дадеш мнението си..



Тема Re: Клубът - само за регистрирани?нови [re: Wildberry]  
Автор little_rabbit (добричък)
Публикувано10.06.04 14:02



Firewall-а на моя XP не пречи да пиша. Само Нортън-а, но не смея да пипам вътре в него, щото има много вируси и други досадни работи в нета. Предпочитам да Нортъна да е Disabled само когато искам нещо да напиша в клуба



Тема Re: Клубът - само за регистрирани?нови [re: Wildberry]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 14:05



А защо е нужно да се пуска?



Тема Re: Клубът - само за регистрирани?нови [re: нeли]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано10.06.04 14:10



Нели, не ти си човека, заради който се прави това! (ако обаче си същата нели...което не се знае)

Никой не пречи на твоят личен избор.
Върни се в архива и прочети темите от нерегистрирани потребители.

Колко от тях са заключени?- Много.

Болшинството са лоши, обиждащи, дразнещи...подигравчийски.

Това не означава, че всички нерегистрирани са такива!

Много остро си го приела.



Тема Sorry - че се намесвамнови [re: нeли]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.06.04 14:20



ама не можах да се сдържа.
>Всеки има право да бъде такъв, какъвто иска
Но това се отнася и за клубовете.
Ако хората в един клуб решат че искат някакви правила, защо да нямат правото да ги въведат?
Регистрацията не е болезнено нещо.
Аз по принцип както споменах също не съм за затваряне на клубовете за нерегистрирани но в края на краищата клубарите решават.

Bеer? Moooorrre?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.