Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 02.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ще полудеянови  
АвторSlSKA (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 14:13



Мили момичета аз отново я закъсах. На 5 с/у 6.04 ме оперираха по спешност в Майчин дом.
Вечерта на 05.04 почувствах страхотни болки ниско долу в корема. С мъжа ми помислихме, че е апандисит защото изведнъж корема ми се изду и започна да ми се гади. Много се изплаших от евентуална операция защото ми закъсняваше с 4 дни. Взех си 2 т. но-шпа и си легнах. Болката малко ме поотпусна и съм заспала. Събудих се към 2 през ноща от още по силни болки, имах чувството, че умирам. И аз не знам от къде намерих сили да отида до банята, там съм припаднала и се събудих в леглото, мъжа ми ме заливаше със вода. След като малко се свестих веднага тръгнахме към военна болница, където ме прегледаха и установиха, че не е апандисит, а е нещо гинекологично. Изпратиха ме по спешност в Майчин дом. Никога няма да заправя отвратителното отношение на доктора, който ме прегледа и в последствие ме оперира. Прегледаха ме на ултразвук, установи се, че имам течност в корема и ми направиха пункция, оказа се кръв и след половин час бях вече на операционната маса. Всичко това се оказа в следствие на фуликул, който не се е спукал на 14 ден, достигнал е огромни размери и при пукането си на 30 ден е наранил яйчника, поради което се получава масиран кръвоизлив в корема. След операцията доктора ми каза, че е извадил 1 литър кръв и съсиреци и че ми е отстранил 1/3 от яйчника. Сега започвам противозачатъчни 3 месеца и след това отново ходене по мъките.

Бъдете здрави, мили момичета. Пожелавам ви от все сърце успехи в борбата



Тема Re: Ще полудея [re: SlSKA]  
Авторoni (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 14:26



Ужасно съжалявам... Дано това да е последната гадост, която ти се случва.



Тема Re: Ще полудеянови [re: SlSKA]  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано26.04.04 14:49



Много, много мъчно ми стана докато четох това. Трябва да е било кошмарно изживяване. Наистина съжалявам.
Пожелавам ти бързо възстановяване и силици в душата да продължиш напред.
Ако ми беше наблизо бих те нагушкала.

Незная какво друго....

Не дразнете клетката лъвът е паянтов


Тема Re: Ще полудеянови [re: Petyata]  
Автор (tutto)bene (dobra)
Публикувано26.04.04 14:56



Ужас! Направо незнам какво да кажа..Сигурно е било ад.. Дано от сега нататък ти се случват само хубави неща и дано кошмарът да е свършил!



Тема Re: Ще полудеянови [re: SlSKA]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано26.04.04 15:28



Боже, и такова ли има?
Пожелавам ти много бързо възстановяване и скоро да забравиш за този кошмар.



Тема Re: Ще полудеянови [re: SlSKA]  
Автор StefiZ (maktub)
Публикувано26.04.04 16:23



Съжалявам миличка,
имам представа какво си преживяла и продължаваш да преживяваш, но дано всичко от тук на татък бъде наред, времето лекува. Моят съвет е не се вглъбявай в болката си защото после е много по-трудно, станалото станало, смело напред.
целувки



Тема Re: Ще полудеянови [re: StefiZ]  
Автор Patsi ()
Публикувано26.04.04 18:21



Как може да се случват толкова ужасни неща?!! Желая ти бързо възстановяване и по-скоро да се компенсира с нещо хубаво!



Тема Re: Ще полудеянови [re: SlSKA]  
Автор white rabbit(lliana) (член)
Публикувано26.04.04 22:53



Много е неприятно , това което ти се е случило
хубавото е , че са отстранили проблема навреме ..сега след малка почивка , ще си се успокола и ще продължиш напред ..
желая ти успех



Тема въпроснови [re: SlSKA]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано27.04.04 01:05



Искрено съжалявам за случилото се и дано никога не срещаш подобни премела ли си се с нещо за да остане този един ждия в бъдеще. Искам да те питам ти стимулирала ли си се с нещо , за да остане този един фуликул неспукан, имаш ли диагноза за ПКЯ?

Възстановявай се бързо и завинаги!



Тема Re: Ще полудея [re: SlSKA]  
АвторKaffee (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 09:05



Ami te vichki bylgarski lekari sa takiva - nekomunikativni. Neznam kyde go uchat tova otnoshenie kym patzienta. Vajnoto e da si e svyrshil dobre rabotata!
Pochini si malko i posle kaji kak se chustvash.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.