Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 20.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Защо не пишете за донорството?нови [re: Rel]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано15.04.04 20:18



еее ти нищо не каза чак ме разсмя
invitro е ембриолог и я познавам лично гаранция

Редактирано от Cygnus на 15.04.04 20:20.



Тема Re: Защо не пишете за донорството?нови [re: Cygnus]  
Авторcлaвa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 11:20



Инвитро е емвриолог, при това много добър в клиниката на д-р Щерев. Познавам много мами, които се радват на безпроблемна бременност след нейните действия. Гарантирам и аз. Имала е превид, че се замразява материал, а не донор при -196 градуса!!! Но понеже бързаме, когато пишем, се допускат и такива грешки...



Тема Re: Защо не пишете за донорството?нови [re: cлaвa]  
Авторнoнa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 23:02



Коце,
ето и от мене малко инфо. Моя приятелка забременя ин-витро от донор при Ватев, след няколко неуспешни опити за инсеменация, пак от донор.

Сега с мъжа си се радват на прекрасно момиченце на 2 години.

Тя ми каза, че си подбирали донора по физ. характеристики (цвят очи, коса, и пр.) близки на нея и мъжа й. Анонимно, т.е. разчитат на персонала да направи подбора.
1. Не зная дали наистина са уважили молбата им - т.е. дали наистина са им дали такъв материал. Все пак гените са нещо относително понякога. Колко хора се питат за детето си "На кого се е метнало, ебати?" А пук е и малко расистко, но си е тяхно право.
2. Има ли значение цвета на очите? Важно е детето.
успех от сърце.



Тема Re: za donorite i inseminaciiteнови [re: invitro]  
Автор minim (непознат )
Публикувано03.01.06 21:32



ако твърдиш подобни работи, ти въобще нямаш представа за какво става въпрос. Специално за медицинска академия в София, нито се вземат под внимание кръвната група, нито се подписват декларации, въобще никаде никой не си слага парафа. Дават ти нещо, което въобще не знаеш какво и какво може да излезне от това. И после с нищо не можеш да докажеш, че си го взел от там и не можеш да си търсиш правата, ако въобще имаш такива. А за цената ...да не говорим.............



Тема Re: Защо не пишете за донорството?нови [re: нoнa]  
Автор minim (непознат )
Публикувано16.01.06 21:28



наскоро разбрах, че единственната лигитимна банка за донорски материал се намира на втория етаж в поликлиниката на МД. Аз съм вземала донор от там - два пъти, по простата причина че не знам за съществуването на друга банка. Ако имам избор никога повече няма да стъпя там. Ако има измамници в този "бизнес" , то те се намират точно там.
Просто нямам думи да изразя всичко, през което минахме със съпруга ми, влизайки в тази лаборатория. Просто плаче за една сериозна ревизия или проверка, само дето не знам от кого!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.