Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 29.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Струва ли синови  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 15:56



.......да правите инвитро и икси оплождане,ако по една или друга причина не можете да имате по нормалин начин дете???Просто вие сте поредният дефект на природата.А има толково деца за осиновяване......Като нямате свое,осиновете детенце .И то и Вие имате нужда един от друг!!!



Тема Струва си [re: жeнa]  
Автор Meli ()
Публикувано28.03.04 16:12



Терията за "дефекта" е вече експлоатирана от нацистите. Дано не си еврейка.

Бих ти дала пример със себе си - аз имам деца, които съм родила със секцио по медицински причини. В предишни векове съм щяла да умра при раждане. Според твоята логика и аз съм поредния дефект на природата.

Първо помилси малко (приемам на доверие, че можеш да мислиш), и после, ако можеш, обясни какво разбираш под "по една или друга причина". Знаеш ли нещо за причините или просто си уплътняваш следобеда?

Иначе и аз мога да доразвия тази теория в посока - хора, които не проявяват емпатия (не могат да разберат болката на другите) са поредния дефект на природата ... искаш ли да продължа?



Тема Re: Струва ли синови [re: жeнa]  
Автор kalinkaM (питаща)
Публикувано28.03.04 16:16



Това беше много грубо и нехуманно.




Тема Re: Струва ли синови [re: kalinkaM]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 16:22



По скоро нехуманно е,че има много деца на произвола на съдбата,а никой не иска да ги осинови,защото сте егоисти и мислите само за себе си!



Тема Re: Струва ли синови [re: жeнa]  
Автор Matzinka (novichka)
Публикувано28.03.04 16:25



Обикновено не си хабя енергията в общуване с хора с нисък интелект, но в този случай ще изхабя 2 минути, за да ти кажа, че ако имаше възможност да си размърдаш един определен орган, от който природата е можела спокойно да те лиши като гледам, щеше да разбереш защо осиновяването все пак е последната стъпка, която предприемаме, ако не можем да имаме собствено дете...



Тема Бях готова да ти опонирам, но...нови [re: жeнa]  
Автор kalinkaM (питаща)
Публикувано28.03.04 16:27



дори ник-а, който си си избрала не ти подхожда.




Тема Re: Струва ли синови [re: Matzinka]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 16:41



Май природата те е лишила от майченството и затова си толкова зла.А аз се извинявам,че малко грубо зададох върпоса.Исках да изтъкна,защо е крайна стъпка осиновяването?Но вие сте прави ,да пробвате всичко ,което е по силите ви зада се сдобиете със собствено детенце.Успех



Тема Re: Струва ли синови [re: жeнa]  
Автор мaя ()
Публикувано28.03.04 16:41



Според мен грешка на природата са всички онези, които раждат деца безотговорно и ги хвърлят в домовете после. И ако става въпрос за дефекти, ако тръгнем по тази крива може да стигнем до страшни изводи. Струва ли си който има някакьв друг дефект (астма или каквато и да е друга болест) и може да има деца да ги има след като и те могат да я наследят? А струва ли си да лекуваме недъгав човек, щом той е дефектен? Дефекти много по тоя свят, но най-страшните са лекомислените хора.

И да те питам като си толкова наясно, аз нямам дефект и природата ме е създала да имам куп деца. Ама съпругът ми не може. Та сега според теб дали трябва да го изхвърля този мой съпруг на боклука и да ида да правя секс с друг или как би постъпила ти? Това че се обичаме и искаме да живеем заедно независимо от всичко и то ли е дефект, според твоя разум?

Темата за безплодието е много тежка както поради интимната й природа, така и заради отношението на много всезнайковци като теб. Ако всички ние бяхме болни от бъбреци, например, ти нямаше да имаш наглостта да ни кажеш да не се лекуваме или да не си трансплантираме нов бъбрек.

Мисли преди да говориш!



Тема Re: Струва ли синови [re: жeнa]  
Автор Diana^ (::Spring::)
Публикувано28.03.04 16:42



а ти осиновила ли си дете?
дефект на природата бих казала че си ти и хора с твоето мислене...при това непоправим.
Ти няма как да го разбереш обаче.



Тема Re: Струва ли си [re: жeнa]  
Автор мaя ()
Публикувано28.03.04 16:47



Внимавай с етикетите, които слагаш на хората. А ти така ли възпитаваш твоите деца, да са така безцеремонни като теб?

Има много причини, поради които осиновяването е последна стъпка. Порови се по Инет, почети и тогава говори. А и да изживееш бременността, раждането и първите седмици на детето си е естествено желание на всеки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.