Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 21.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Вярвате ли на 2-ра слаба чертичканови  
Автор thunderbird (Hope)
Публикувано25.02.04 09:29



Здравейте мили момичета!
Това за пристастяването към тестовете си е наистина вярно, но на всички вас сигурно също е познато чувството на огромно нетърпение всеки месец. Вчера следобед си купих тест, макар че ми остават още 6 дни до предполагаемата, така омразна М. Нали уж отчитали 7 дни след зачеване... Та аз се надявах. Появи се само една. Дръпнах му един рев, после мъж ми се прибра и допълнително ми се развика защо токлова съм бързала, че съм се психясвала и т.н. Може би се развика, защото и той е очаквал хубави новини след няколко дни и остана разочарован, а може и да греша... Както и да е, но аз се вбесих и извадих касетата от кофата и на нея имаше 2-ра, но доста по-бледа чертичка, а и сигурно се е появила поне след 30 мин... Вече съм тотално объркана и още по-психясана...
Извинете, ако ви отегчих
Весел ден!



Тема Re: Вярвате ли на 2-ра слаба чертичканови [re: thunderbird]  
Автор lilav (люляк)
Публикувано25.02.04 09:37



Според мен е най-добре да изчакаш няколко дни закъснение и тогава да си направиш тест. Нали знаеш, че много често има оплождания, които не се реализират като бременност и предварителните тестове довеждат до тотално объркване. Пожелавам ти да е станало. Успех!



Тема Re: Вярвате ли на 2-ра слаба чертичканови [re: lilav]  
Автор kasmet4e (непознат)
Публикувано25.02.04 10:21



Преди да стане дума в клуба и аз вярвах,че тестовете действат наистина на 7 ден. Дано да е станало. Когото аз забременях, за съжаление неуспешно на първия тест чертичката беше много бледа, но мисля че го правих, когото вече имаше закъснение.
Ако си много нетърпелива, можеш да отидеш на ултразвук, там трябва да се види.
А иначе много ми е познато това чувство на нетърпение, на мен ми се е искало едва ли не веднага слуд секс да си направя теста

и не се сърди на съпруга си, може просто да е искал да те ръзсее, като ти се скара
Сигурно направо им отравяме живота с този ежемесечен рев.
Дано да е станало
Пиши пак и гледай да се похвалиш



Тема Re: Вярвате ли на 2-ра слаба чертичканови [re: thunderbird]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано25.02.04 10:47



Мила thunderbird,
Дано втората чертичка да се запази още дъъълго време. На Колибри така й се появи втората чертичка - след 20 мин. и много бледа, обаче тя теста си го направи, не помня точно, но или на самата дата или няколко дни, след като трябваше да й дойде. За ехограф е още рано, трябва да има все пак няколко дни закъснение, за да се види нещо.
Има опасност да се окаже резултата не такъв, какъвто го очакваш, защото много по-често става зачеване, отколкото ние предполагаме, но плода се оказва некачествен и организма го изхвърля без дори да усетим и разберем какво е станало. Стискам ти палци да не стане така и наистина да се окаже началото на една лека и безпроблемна бременност

Шантав!

Тема Re: Вярвате ли на 2-ра слаба чертичканови [re: thunderbird]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано25.02.04 11:03



Аз вярвам. Надявам се да излезе наяве след девет месеца и да я видиш
Само прочети в упътването на теста след колко време трябва да се отчете. Понеже аз съм от пристрастените към тестовете съм използвала от доста видове и помня, че на някой от тях пишеше, че е възможна поява на втора чертичка след определено време. Според мен трябва да повториш теста за да си съвсем сигурна. Щом се е появила един път- ще се появи пак
ПП Пристрастяването ми личи нали



Тема Re: Вярвате ли на 2-ра слаба чертичканови [re: thunderbird]  
Автор kalli (kalinka)
Публикувано25.02.04 11:22



Мила thunderbird,с тестовете нещата стоят така:
Първо - много рядко отчитат наличие на бременност преди датата на очакваната М.
Второ - на тестовете пише че не трябва да се отчита резултата след повече от 5(10 мин.) - зависи от теста.След 30 мин.,както казваш,почти винаги се появява 2ра чертичка
Мога да ти го кажа от десетките тестове които съм си правила...
Така че не се разочаровай!Има шанс-изчакай датата на М

Редактирано от kalli на 25.02.04 11:25.



Тема Re: Вярвате ли на 2-ра слаба чертичканови [re: Dafna]  
Автор thunderbird (Hope)
Публикувано25.02.04 16:03



Благодаря ви много за отговорите, наистина ми действате терапевтично срещу нервните състояния, в които изпадам често напоследък. Ще пиша.
Поздрави



Тема Re: Вярвате ли на 2-ра слаба чертичканови [re: thunderbird]  
Автор morkovche (smile)
Публикувано25.02.04 18:24



Миличка,изчакай 1 седмица,недей да бързаш толкова,и аз като забременях,/неуспешно обаче/имах бледа 2ра чертичка и като
отидох при лекарката ,след цял месец закъснение,тя пита:прави
ли си тест?и аз отговорих,да,но чертичка и 1/2,и тя беше категорична,
че има бременност.

there is nothing to be affraid of,except of the fear itself.


Тема Re: predi da procheta drugite mneniaнови [re: thunderbird]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано25.02.04 19:23



shte ti kaja che (SORRY) no maiche ne e veren tozi test

az kogato mi praviha inseminaciata pak si byah pravila test i sushtoto - edna chertichka, no sled 20tina minuti se poyavi mnogo bleda vtora......sled 3-4 dena mi doide i..........ot togava ne sum si pravila testove :))) pone tova e polojitelno :)))))



Тема Re: predi da procheta drugite mnenia [re: aлбeнaди]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано26.02.04 04:54



И аз имах такъв тест, с втора много бледа чертичка около 20ина мин (може и повече да е било). Не си направих нов около 2-3 седмици (само аз си знам какво ми е струвало да чакам), още повече, че след около седмица след първият тест получих едно оскъдно зацапване в кафяво.
Следващият беше вече с две чертички.

Та мисля, че трябва да й честитим!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.