Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 02.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Моля препоръчайте лекар!нови  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано04.02.04 22:43



Мили момичета днес вече съм тотално избесняла, реших да сменя лекуващият си лекар! Омръзна ми да се чувствам като добрата касичка за добрият чичо доктор. След първата стимулация не ми поставиха прегнил, което по мнението на другият ми лекар /на който имам абсолютно доверие и за съжаление е във Вн./ е един вид опит на вятъра без него... сега няма овулация уж, а днес на 15 ден от цикъла ми дойде! д-р Давидков ме препрати към Колоаров /знам че го има в архива, но хич не го бива моето търсене/ така че молбата ми е да ми дадете координатите му. Разрових се из нета и ми попадна сайта на 1-ва АГ болница, бивша Тина Киркова и има позитивни изказвания за д-р Манчев, някой може ли да ми даде информация и за него! Предварително благодаря!


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Моля препоръчайте лекар!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор watercolours (боички)
Публикувано04.02.04 23:28



Ако става въпрос за същия д-р Коларов, ето това ти пействам от

:
София Д-р Георги Коларов - акушер-гинеколог, ендокринолог, специалист по безплодие.
Адрес: Приема в частен кабинет в София на ул. Георги Софийски, срещу арката на Александровска болница, тел.088-629818, 02-9515592, Медицински център " Света София".
Впечатленията са отлични, много е внимателен, изслушва, отговаря на всички въпроси, не се отегчава, има чуство за хумор, при проблем веднага може да му се звънне. Първоначален преглед - стол, УЗИ - 40 лева, консултация 15 лева, само УЗИ-25 лева. Имат много хубав ултразвуков апарат!

* само да вметна, че това не са мои думи, не съм ходила при него, мисля Мира беше писала това

а ето и линк със списъка на лекарите препоръчани от момичетата, тук също го има в "Пожелахте да видите"


Сигурна ли си, че това наистина ти е цикъла или просто е зацапване? Предполагам си питала лекаря си какво означава? Какво ти каза?
Поздрави и усмивки



Тема Re: д-р Манчевнови [re: бyбeнцeтo]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано05.02.04 08:51



здрасти Бубе. Аз ходя при д-р Манчев. ОПРЕДЕЛЕНО ти го препоръчвам. Много е добър, адски внимателен и много си държи на пациентите! Ако искаш ми пиши бележка - ще ти дам координати и ще ти разкажа подробности!

Хайде, успех!

ПП: Ще ставаш ли адвокат?



Тема Re: Моля препоръчайте лекар!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор abot (ex Bet) ()
Публикувано05.02.04 09:35



Здравей бубенце,

аз ходя при д-р Коларов вече една година и бих ти го препоръчала горещо. Аз самата, за съжаление, започвам да изпитвам леки съмнения, защото ми се струва, че подхожда вече адски формално и рутинно към мен, но пък, от друга страна, явно моя проблем е по-скоро психически, така че той няма кой знае какво да стори в случая. Изобщо, параноята яко ме тресе вече, и сигурно не съм най-обективния източник на информациял Иначе всичко, което уотъркалърс е казала за него, е напълно вярно. Аз му имам доверие все още, още повече, че той беше лекаря, който ми помогна преди 10 години, когато имах вторична аменорея и всички други доктори бяха вдигнали ръце.

Успех и целувки!



Тема Re: Бубенови [re: бyбeнцeтo]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано05.02.04 10:10



прочети втемата на Мирослава - пожелахте да видите. Там всеки е посочил най-добрия за него. Аз лично нееднократно съм споделяла че съм много доволна от д-р. Георгиев от Тина Киркова. Ако искаш ще ти пусна коодринатите



Тема Re: Моля препоръчайте лекар!нови [re: бyбeнцeтo]  
АвторAля (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 10:40



Бубе, кай е лекарят във Варна на който вярваш? Какви координати има и какъв специалист е? Господи, колко е трудно да си намериш лекар в Разград!!!
Успех



Тема Re: Моля препоръчайте лекар!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор mima (любопитна)
Публикувано05.02.04 13:53



Понеже знам при кого ходиш а и в крайна сметка аз го препоръчах като добър лекар се чувствам неудобно. На мен при стимулацията не ми е слагал също прегнил а даже не ми беше и предлагано да ми се слага но пък успях да забременея. Не знам дали причината е точно в лекаря но цените в кабинентите са почти нявсякъде еднакви. А може би трябва да се насочиш направо към Клиниката по ендокринология за да се произнесе някой по добър специалист на какво се дължи проблемът ти и тогава към лекар занимаващ се със стерилитет.



Тема Re: Моля препоръчайте лекар!нови [re: mima]  
Авторkari (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 13:58



I az, Bubence, se pochustvah kato kasichka pred sustya doktor. Bih ti preporuchala d-r Dincho Georgiev ot 1-AG.



Тема Re: д-р Манчевнови [re: aлбeнaди]  
Авторpepe (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 14:01



Албенади, моля те да ми напишеш GSM на Манчев, че вчера по-погрешка си изтрих всички номера от телефона.
Предварително ти Благодаря



Тема Re: Моля препоръчайте лекар!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор nickless (няма да кажа !)
Публикувано05.02.04 14:22



bubence i az kato Alq 6e te pomolq da spodelish koe e svetiloto vyv Varna, na koeto imash bezrezervno doverie. Po sy6tata prichina i az sym reshila da si smenq lekarq




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.