Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 02.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Много съм нещастна...нови  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано03.02.04 18:28



... връщам се от д-р Генов, нямам си фоликул... НИКАКЪВ!!! След слонската доза нищо, някой майм ме урочаса не знам :( вече... а как ужасно ме боляха яйчниците... малко ми е криво и не знам какво въобще да пиша, освен че съм някак си разочарована от самата себе си... а така се надявах!

Целувки...


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Много съм нещастна... [re: бyбeнцeтo]  
Автор watercolours (боички)
Публикувано03.02.04 18:36



недей се предава, ще сменяте лечението ли? какво ти каза лекарят?



Тема Re: Много съм нещастна...нови [re: бyбeнцeтo]  
Авторmar_go (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 21:18



A moze bi puk folikulut se e spukal to4no predi UZi-to? Nali vse pak ima i priroda osven lekarite. ne se ot4aivai, a pravi vsi4ko, koeto tryabva da se pravi po vuprsa za za4evaneto:-))



Тема Re: Много съм нещастна...нови [re: mar_go]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано03.02.04 22:45



В интерес на истината каза че има шанс 70% да е станало... преди ден, два... но ме съмнява... т.к днес ми е 14 ден, аз съм с мн. продължителен цикъл... Това ще е някакво чудо ако стане! Ще Ви държа в течение, никакви тестове съм решила пия си дуфастона и няма да го мисля!


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Много съм нещастна...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано04.02.04 08:47



Вече ще откача от притеснение от снощи взе да ми цапа и едно кафеникаво :(((( не знам какво да мисля...


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Много съм нещастна...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор abot (ex Bet) ()
Публикувано04.02.04 09:21



Пий си Дуфастона, бубенце, да не си пропуснала някое хапче? Тогава можело да се появи кървене.
За другото - не знам какво да ти кажа за успокоение, преглъщаш, примиряваш се и чакаш следащия месец. Да, знам колко е трудно, и аз съм на такъв етап. Ще се подкрепяма взаимно.

Пиши какво става днес с това твое течение!



Тема Re: Много съм нещастна...нови [re: бyбeнцeтo]  
АвторPipe (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 09:32



Ami, misli si vse hubavi neshta,...
Nali znaesh, che kolkoto poveche gledash v dupkata, tq zapochva da gleda v teb,...



Тема Re: Много съм нещастна...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор mima (любопитна)
Публикувано04.02.04 10:40



Гадно е обаче за да те успокоя ще ти кажа че и аз съм с много продължителен цикъл или въбще липсващ такъв но когато правих стимулацията пък беше точно 27 дневен така че нищо не се знае. Не се отчайвай и пий Дуфастона пък ще чакаме да се похвалиш. Това процапване може да е следствие именно от овулацията. А защо се разочароваш от себе си? Това си е дело на майката природа и ти с нищо не си виновна.



Тема Re: Много съм нещастна...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Mия (непознат)
Публикувано04.02.04 11:10



Бубенце,
Миличка защо пък овулацията да не е минала преди това? И да не сте я хванали точно кога е.
Аз през декември си правих 6 теста за овулация - и 6-те бяха отрицателни, от 12 до 18 ден от цикъла, а по принцип като съм си правила друг път е бил положителен към 15 - стия ден.
В крайна сметка си казах - е изпуснах един месец, какво толкова, но кекса пък беше особено активен

И равносметката - получило се е!!!
Значи тестовете или аз не сме отчели както трябва - откъде да знаеш какво е станало или ще става тоя месец!!!
Всичко най - най и на теб и на другите момичета - групово прехвърляне в клуб бъдещи майки!



Тема Re: Много съм нещастна...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано04.02.04 11:27



Аз също съм с дълъг цикъл и след стимулация имах два годни фоликула чак на 15-ти ден. При теб дали е не е още рано да се отказваш?
Помисли си дали да отпишеш този месец.
Успех и ти стискам палци




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.