Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 01.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сънувате ли?нови  
Автор ssi ()
Публикувано28.01.04 21:40



Здравейте момичета! От четири години се опитваме да си имаме бебче, но снощи за първи път сънувах, че това се е случило. Беше много странно, защото аз рядко си спомням сънищата на сутринта. Обикновенно се събуждам, знам че съм сънувала, но не помня какво
Дали полудявам или това просто е израз на силното ми желание
Вие сънувате ли?



Тема Re: Сънувате ли?нови [re: ssi]  
Автор Diana^ (exDideto)
Публикувано28.01.04 22:17



и аз сънувам... сънувам че раждам... дори усещам болката, но съм щастлива.
гушкам си бебето и се чувствам щастлива, толкова щастие не съм усещала никога.



Тема Re: Сънувате ли?нови [re: Diana^]  
Автор z22 (zaice)
Публикувано28.01.04 23:07



аз също сам санувала и че съм бременна и че имам бебо,а последния път даже съневах че имам близнаци






Тема данови [re: z22]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано29.01.04 02:16



аз съм се сънувала много пъти булка преди да се омъжа, а сега се сънувам почти всеки месец бременна - бях в 3 месец, няколко пъти бях в 8ми, а 2 пъти дори родих;) Най странното е че от силното желание, мъжа ми започна да има подобни сънища - пикник с дечицата ,а аз облечена в червена рокля на бели точки!!!!!!! Модните тенденции обаче доказват че десени на точки нямат шанс в текстилната индустрия така че едва ли съня му ще се сбъдне.

Имам един въпрос - питали ли сте се някога дали искате съпруга ви да е до вас докато раждате и той да е първия човек който да гушне детето ви?



Тема Re: данови [re: Jungle]  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано29.01.04 09:19



Здрасти хей,
винаги съм си мислила, че ще искам мъжът ми да е с мен, когато раждам...
От известно времена насам обаче, като си представя хамалогията, болницата, обстановката...и се разколебавам.
Той ми е най-близкия човек и съм свикнала всичко да споделяме, но сега не съм сигурна, че бих го подложила на това.
Абе този проблем ще го мисля, когато му дойде времето :)

Не дразнете клетката лъвът е паянтов


Тема Sunista li, cjl film prawjнови [re: Petyata]  
Автор Silwi25 (nadjwasta se)
Публикувано29.01.04 09:28



I predi i sega dosta sunuwam, a naj-golemij maitap e che ponjkoga nesto koeto sunuwam si stawa 1:1 w dejstwitelnostta.Naposleduk i az kato Was sunuwam powechko bebeta i deca, a i dosta prikluchenij po plajowe, planini i kude li ne.
Ne stiga towa , ami sunuwam tolkowa realno, che ponjkoga se zamisljm da ne bi towa nesto da e stanalo -hem tujno, hem smesno.
Spored knigite, w koito se pishe za psihotrening na uma se kazwa, che kogato mnogo silno jelaes nesto i go proektiras na ploskostta na wuobrajenieto, to nepremeno stawa.Taka , che gotwete se za goljmata wulna



Тема Re: Сънувате ли?нови [re: ssi]  
Автор Rommi ()
Публикувано29.01.04 10:18



Миличка, първо искам да те успокоя че не полудяваш
И с мен се случи същото преди 2-3 месеца и даже бях пуснала подобна тема защото и аз като теб се чудех дали нещо не съм взела да се побърквам от толкова силно желание и дали се случва същото и с другите момичета.... имаше толкова много отговори и разказани сънища с бебета ..... Явно си е в реда на нещата....

Ние пробваме от повече от 3 години и до тогава не бях сънувала нито че съм бременна, нито че имам бебе....
И една нощ като сънувам...... ама един такъв цветен, образен и много дълъг сън...абе като на филм...Та сънувам ...че сме тръгнали към родилното .... и вървим пеша... с моя мъж до мен.... и си говорим...и сме в едно такова хубаво настроение, а на мен корема ми е голям...някак си се виждах и от страни в съня....Та си вървим и си приказваме че бебето толкова бързо е дошло, че ние не сме имали време да му измислим име, нито за момче, нито за момиче. Как ни било изненадало и ние не сме подготвени... и му измисляме име в движение...на път към родилното.... и така вървим си и си говорим... и се смеем какви сме такива шемети, как в последния момент си мислим за името....и в съня ми имаше едно такова еуфорично и весело настроение....После следващия кадър беше как вече съм родила и гушкам малкото бебоче... ама така беше образно всичко .... че сякъш му усещах топлината и бебешкия мирис........ не разбрах дали беше момче или момиче ... но за мен това няма никакво значение....мъжа ми иска повече момиче, а аз-момче....така че каквото и искам само да родя едно здраво и хубаво бебе...сигурно за това не му сънувах пола....
Та след този сън бая се бях стреснала ... то... чак цял филм беше... та си помислих че много яко съм взела да откачам.... но това не е така... всичко си е в реда на нещата....

Просто... мойто мнение е... че понякога в сънищата ни говори нашето подсъзнание и всичките образи и картини в съня, действията, желанията страховете са плод на нашето подсъзнание, което се изказва чрез съня...и подсъзнанието дава израз на това с което го натоварваме ежедневно, и ежеминутно- бебе. Нищо че чрез съзнанието си се опитваме да не мислим за това непрекъснато... Така си мисля аз...


Съвсем нормални сме си.... Усмихни се....





Тема Re: Sunista li, cjl film prawjнови [re: Silwi25]  
Автор Mия (непознат )
Публикувано29.01.04 10:21



Здравейте момичета,
И аз съм се сънувала бременна, но винаги после съм се ядосвала или съм имала много работа. То така си пише и в съновниците - бременност е на някакви неприятности. Но нали знаете, че винаги има изключения от правилата!!!

Моя приятелка каза, че е сънувала змия, а в съновника пищели, че ако млада жена я сънува скоро ще зачене - така че змия е на хубаво!!!
А какво сънувах аз два месеца преди да забременея, сега малко ще се посмеете, съня си го спомням много много ясно - една тумба малки розови прасенца се къпеха в бистро и ярко синьо езеро на фона на планина. Картината беше толкова идилична и приятна, че се събудих щастлива и усмихната!!!
Отидох на работа, отворих един от сайтовете със съновници и що да видя - прасенца или малки животинки, са на приятни неща и радости свързани с децата! А аз деца нямам? и си реших, че е на забременяване!!!
Така, че ви пожелавам да сънувате само хубави сънища и да вярвате в тях!
Обичам ви!



Тема Re: Сънувате ли?нови [re: Rommi]  
Автор 3te...ki (трите точки :))
Публикувано29.01.04 10:57



- И аз от време на време сънувам нещо свързано с бебе, но странното е, че при мен тези сънища никога не са розови и щастливи Даже напротив - винаги има нещо адски притеснително в тях. Първия ми такъв сън много ясно си го спомням. Бях бременна с голям корем (един единсвен път съм се сънувала така) и бях в някакъв склад тъмен, мръсен отдолу с мозайка и с ужасни метални, ръждясали дограми на мръсните и изпотрошени прозорци. Изведнъж някой непознат се появи и ми каза, че вече е време да раждам, а това изобщо не беше болница, около мен нямаше никакви близки хора - абе ужас! И се събудих
Друг път пък съм сънувала, че вече има бебе в къщи (вероятно аз съм го родила, ама не е много сигурно) но аз се грижа за него! А то горкото или остава гладно, или пада отнякъде Направо настръхвам като се сетя.....
А пък аз не е каквото да не съм се грижила за деца в действителност! Имам двама племенника, за които много съм се грижила, когато бяха бебета. И това никога не е било проблем за мен - и те са си живи и здрави! Никога не съм ги изтървала и оставяла гладни, или пък непреобути....
Защо сънувам такива откачени сънища не знам...



Тема Re: Сънувате ли?нови [re: ssi]  
Автор kasmet4e (непознат)
Публикувано29.01.04 11:04



не съм сънувала бебче, или пък че съм бременна.
аз по принцип рядко сънувам
дано вашите сънища станат реалност




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.