Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 23.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема моят отчет  
Автор soley (минаващ)
Публикувано13.01.04 10:04



то не че има какво да отчитам, ама все пак да споделя с вас до къде съм го докарала.
След като пих 2 месеца Диане 35, тъй като след последната стимулация един от фоликулите не се беше спукал, този месец съм О.К. Пих Клостилбегит от 3-ти до 7-ми ден, вчера бях на УЗИ - един голям фоликул 17 мм. и няколко по-малки. Снощи в 21ч.- Прегнил от 5000 и утре съм на инсеминация.
В гадно настроение съм, правя всичко по инерция. Нямам вяра че ще се получи.
И все пак - стискайте ми палци.



Тема Re: моят отчетнови [re: soley]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано13.01.04 10:21



О, недей така! Ако не вярваш, няма да се случи със сигурност! Моля те! Повечко оптимизъм!
Стискам палци!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: моят отчетнови [re: soley]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано13.01.04 10:23



Абе, ние ще стискаме палци колкото можем, ама ти да оправиш настроението.
Успех и да се похвалиш.



Тема Re: моят отчетнови [re: soley]  
Авторnst (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 10:49



Ще се получи, разбира се малко повече вяра. Знаеш ли ние с тебе май по едно и също време ще правим инсеминация. Много ми е притеснено също. Разсеяна съм, дори и в работата нещата вървят трудно, а становищата са със срок..... Аз пия само Клостил от 5-10 ден на цикъла и имам два фоликула в единия яйчник и още един в другия, който май лекарят каза ,че е доминантен. А на тебе защо са ти предписали и Прегнил? Успех, ще видиш че ще стане.



Тема Re: бъди оптимистнови [re: soley]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано13.01.04 10:51



Трябва да се получи!!! Мисли си нещо хубаво, това помага, усмихвай се - за да бъде усмихнат и бебо



Тема Re: моят отчетнови [re: nst]  
Автор soley (минаващ)
Публикувано13.01.04 11:16



Ще стискам палци и за теб. А ти къде ще я правиш? Аз съм в 1- ва АГ.
Относно Прегнила - не е задължително да се слага. Първите ми инсеминаци ми ги правиха без него. Слага се, тъй като така по- лесно се уцелва точния момент. Знае се, че 36-40часа след поставянето му яйцеклетката е готова и именно тогава се прави и самата процедура.



Тема Re: моят отчетнови [re: soley]  
Автор tutto (dobra)
Публикувано13.01.04 11:16



Хей стискам палци и вярвай, че ще стане! Аз пък изпуснах този месец инсеминацията, но снощи действахме, пък каквото стане. Не се отчайвай всички сме с теб.

Редактирано от tutto на 13.01.04 11:17.



Тема Re: бъди оптимистнови [re: lenny]  
Автор soley (минаващ)
Публикувано13.01.04 11:19



Благодаря ти миличка. Успяваш да дадеж кураж на всички.



Тема Re: моят отчетнови [re: tutto]  
Автор soley (минаващ)
Публикувано13.01.04 11:23



Благодаря ти. Айде пък може да сте свършили по-добре работата и да сте уцелили момента.



Тема Re: моят отчет [re: soley]  
Авторnst (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 11:26



Във 2-ра градска, пък да видим какво ще стане, защото както споделих лекарят ми предлага инсеминация без обработване на сперматозоидите,защото показателите на спермата били добри. Притеснена съм дори дали така трябва да се направи, но пък ще пробвам този месец, а ако не стане следващият ще видим дали ще бъда пак при този лекар. Ако не те притеснява въпроса ми: Ти при кой лекар в 1-ва АГ ходиш? Питам за информация, за да зная евентуално към кого дасе обърна за следваща инсеминация. Ох, знам ли много съм объркана, но имам някаква вяра, че ще стане сигурно. Успех миличка и стискам палци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.