Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 25.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Щъркелът ми донесе благата вест!нови  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано10.12.03 21:48



Ееееей!
Момичета - БРЕМЕННА СЪМ!!!!
Ще полудея от кеф!
Благодарение на Вас и Вашите настоятелни съвети да отида още сега на доктор, отидох днес!!!!
Макар че имах 2 лв в джоба, намерих начин и се снабдих и с финанси и хукнах, защото наистина тия дни щях да се побъркам!!!
И го видяха!!!

Малко плодно сакче! Една черна точица, обвита в нещо бяло. Много е мъничко. Лекарката каза че е само на 3 седмици и е много много малко. Но че е вътре в матката - че има бременност, и че не е извънматочна! Сигурно е!
УРА!
Каза да спирам Бромокриптина и да съм спокойна и другата седмица - четвърта за бебчо, да ида отново на преглед да го види.
А това че се е видяло плодното сакче в матката, значи ли че имплантацията е успешна и че е приключила?!

Невероятно е!!!! И бъдещия татко разбра и той супер много се зарадва!
Сега летим в облаците и се молим всичко да се развива нормално и да се закрепи плодчето!

МНОГО СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА!!!!!!!!!
СТРАХОТНО МНОГО МИ ПОМОГНАХТЕ С КУРАЖА, КОЙТО МИ ДАДОХТЕ, СЪС СЪВЕТИТЕ И ЧЕ МЕ ИЗРЪЧКАХТЕ ДА ИДА НА ЛЕКАР!!!!

А аз искам да окуража вас!
Защото всичко е възможно и чудеса стават!!!
Ето, аз съм с поликистозни яйчници, с повишен Пролактин, с нередовен цикъл - идва всеки месец на различни дати....
И този месец не сме спряли нито за миг да мислим че искаме детенце, и не сме се абстрахирали от мисълта, и сме правили кекс със мисълта и желанието, без да се опитаме да забравим..... и съм си мерила и анализирала температурата всеки ден...., но не сме спряли да се НАДЯВАМЕ И ВЯРВАМЕ!!!!
И ето - и така става!
Не зная как ще се развият на там нещата, но едно е сигурно - забременяла съм! И вие ще забременеете!!!
Стискам ви палци и на ръце и на крака, и бебо стиска!!!!
Желая ви дядо Коледа да ви донесе най-мечтания подарък!!!!!
Провлачвам ви крак и ще видите!! И при вас ще стане!!!
Пращам моя щъркел вече по ваште адреси!!!!

ЕТо, видя се дори съвсем в началото - в 4 ден закъснение . Днес ми е 36 ден. Макар че всички лекари казват че трябват поне 10 дни за да се види на ехограф. И макар че имах 2 много бледи чертички на тестовете, които излизаха на 20тата минута!!!!
Кураж!!!

Обичам ви!!!!!

Желая ви всичко най-прекрасно, защото вие сте прекрасни!!!

ПОНЯКОГА ЩЪРКЕЛИТЕ ИДВАТ И ПРЕЗ ЗИМАТА!!!!!!





Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано10.12.03 21:52



Вече ти писах в Бъдещи майки ама не се стърпях и тука да ти кажа едно голяма честито!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Живи и здрави и след девет месеца пак ще чакаме хвалби. И повлечи крак



Тема Chestito!!!нови [re: Collibri]  
АвторLila (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 21:56



Bravo, Collibri! Tova e strahotna novina!
Strashno se zaradvah na postinga ti. Neka samo takiva neshta da se chuvat v tova klubche!
Zhelaia ti leka bremennost i mnogo radost s tvoeto bebche! Da ste zdravi i mnogo shtastlivi cialoto semeistvo!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор miroslavaМодератор (заета)
Публикувано10.12.03 22:01



Супер! Страхотна новина! Така се надявах да прочета нещо толкова хубаво! Пожелавам ти лека бременност и най-красивото бебе на света!
Мира



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: miroslava]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано10.12.03 22:02



Да ти се връща!!!!!
и на теб и на всички мили момичета тук!!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано10.12.03 22:20



Честито Колибри, Много се радвам за теб. Това е най-хубавия коледен и новогодишен подарък който можеше да получиш !!!
Пази се много и започвай веднага да си влачиш краката за другите момичета!
Дано ти да си първата от дълга поредица забременели от клуба!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано10.12.03 22:27



ЧЕстито и от мен!
Много спокойствие желая



Тема БРАВО!нови [re: Collibri]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано10.12.03 22:47



И едно голямо ЧЕСТИТО на бъдещите мама и татко;) Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, да ти се роди едно здраво и силно бебче, което да е наследило най- хубавото от двама ви!

Целувки!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор 3apa (променяща се)
Публикувано10.12.03 23:35



Мила Колибри, много се радвам за теб!
Желая ти лека бременност, а след 9-те месеца да си много щастлива мама!
Значи дядо Коледа вече е тръгнал с подаръците .

Над смълчаните полета
пеят медени звънчета...


Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест! [re: Collibri]  
АвторEsi (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 23:55



Честито!!!
Лека и безпроблемна бременност!Това е най-добрата новина в клуба от един месец насам.Оправи ми се настроението,това е най-страхотния подарък за коледа. Надявам се ,че всички ние ще изпитаме това щастие да станем родители,а дългото чакане ще ни помогне да бъдем наистина добри родители.


ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЧЕСТИТО ОТ СЪРЦЕ и се пази от студената зима!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.