Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 23.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Щъркелът ми донесе благата вест!  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано10.12.03 21:48



Ееееей!
Момичета - БРЕМЕННА СЪМ!!!!
Ще полудея от кеф!
Благодарение на Вас и Вашите настоятелни съвети да отида още сега на доктор, отидох днес!!!!
Макар че имах 2 лв в джоба, намерих начин и се снабдих и с финанси и хукнах, защото наистина тия дни щях да се побъркам!!!
И го видяха!!!

Малко плодно сакче! Една черна точица, обвита в нещо бяло. Много е мъничко. Лекарката каза че е само на 3 седмици и е много много малко. Но че е вътре в матката - че има бременност, и че не е извънматочна! Сигурно е!
УРА!
Каза да спирам Бромокриптина и да съм спокойна и другата седмица - четвърта за бебчо, да ида отново на преглед да го види.
А това че се е видяло плодното сакче в матката, значи ли че имплантацията е успешна и че е приключила?!

Невероятно е!!!! И бъдещия татко разбра и той супер много се зарадва!
Сега летим в облаците и се молим всичко да се развива нормално и да се закрепи плодчето!

МНОГО СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА!!!!!!!!!
СТРАХОТНО МНОГО МИ ПОМОГНАХТЕ С КУРАЖА, КОЙТО МИ ДАДОХТЕ, СЪС СЪВЕТИТЕ И ЧЕ МЕ ИЗРЪЧКАХТЕ ДА ИДА НА ЛЕКАР!!!!

А аз искам да окуража вас!
Защото всичко е възможно и чудеса стават!!!
Ето, аз съм с поликистозни яйчници, с повишен Пролактин, с нередовен цикъл - идва всеки месец на различни дати....
И този месец не сме спряли нито за миг да мислим че искаме детенце, и не сме се абстрахирали от мисълта, и сме правили кекс със мисълта и желанието, без да се опитаме да забравим..... и съм си мерила и анализирала температурата всеки ден...., но не сме спряли да се НАДЯВАМЕ И ВЯРВАМЕ!!!!
И ето - и така става!
Не зная как ще се развият на там нещата, но едно е сигурно - забременяла съм! И вие ще забременеете!!!
Стискам ви палци и на ръце и на крака, и бебо стиска!!!!
Желая ви дядо Коледа да ви донесе най-мечтания подарък!!!!!
Провлачвам ви крак и ще видите!! И при вас ще стане!!!
Пращам моя щъркел вече по ваште адреси!!!!

ЕТо, видя се дори съвсем в началото - в 4 ден закъснение . Днес ми е 36 ден. Макар че всички лекари казват че трябват поне 10 дни за да се види на ехограф. И макар че имах 2 много бледи чертички на тестовете, които излизаха на 20тата минута!!!!
Кураж!!!

Обичам ви!!!!!

Желая ви всичко най-прекрасно, защото вие сте прекрасни!!!

ПОНЯКОГА ЩЪРКЕЛИТЕ ИДВАТ И ПРЕЗ ЗИМАТА!!!!!!





Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано10.12.03 21:52



Вече ти писах в Бъдещи майки ама не се стърпях и тука да ти кажа едно голяма честито!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Живи и здрави и след девет месеца пак ще чакаме хвалби. И повлечи крак



Тема Chestito!!!нови [re: Collibri]  
АвторLila (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 21:56



Bravo, Collibri! Tova e strahotna novina!
Strashno se zaradvah na postinga ti. Neka samo takiva neshta da se chuvat v tova klubche!
Zhelaia ti leka bremennost i mnogo radost s tvoeto bebche! Da ste zdravi i mnogo shtastlivi cialoto semeistvo!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор miroslavaМодератор (заета)
Публикувано10.12.03 22:01



Супер! Страхотна новина! Така се надявах да прочета нещо толкова хубаво! Пожелавам ти лека бременност и най-красивото бебе на света!
Мира



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: miroslava]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано10.12.03 22:02



Да ти се връща!!!!!
и на теб и на всички мили момичета тук!!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Pyжa (цвете)
Публикувано10.12.03 22:20



Честито Колибри, Много се радвам за теб. Това е най-хубавия коледен и новогодишен подарък който можеше да получиш !!!
Пази се много и започвай веднага да си влачиш краката за другите момичета!
Дано ти да си първата от дълга поредица забременели от клуба!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано10.12.03 22:27



ЧЕстито и от мен!
Много спокойствие желая



Тема БРАВО!нови [re: Collibri]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано10.12.03 22:47



И едно голямо ЧЕСТИТО на бъдещите мама и татко;) Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, да ти се роди едно здраво и силно бебче, което да е наследило най- хубавото от двама ви!

Целувки!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор 3apa (променяща се)
Публикувано10.12.03 23:35



Мила Колибри, много се радвам за теб!
Желая ти лека бременност, а след 9-те месеца да си много щастлива мама!
Значи дядо Коледа вече е тръгнал с подаръците .

Над смълчаните полета
пеят медени звънчета...


Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
АвторEsi (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 23:55



Честито!!!
Лека и безпроблемна бременност!Това е най-добрата новина в клуба от един месец насам.Оправи ми се настроението,това е най-страхотния подарък за коледа. Надявам се ,че всички ние ще изпитаме това щастие да станем родители,а дългото чакане ще ни помогне да бъдем наистина добри родители.


ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЧЕСТИТО ОТ СЪРЦЕ и се пази от студената зима!



Тема Честитонови [re: Collibri]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано11.12.03 06:52



Много съм щастлива от новината ти
Желая ти лека бременност, много усмивки и здраво, сладко и добро бебоче
Целувам те хиляда пъти!
Пази се




Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Авторkotarana (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 08:25



Браво!!!
Честито! Дано всичко от тук нататъка е безпроблемно!
Върна надеждите на всички нас!
Весели празници!



Тема Re: Щъркелът през августнови [re: Collibri]  
Автор maglichka (новак)
Публикувано11.12.03 08:51



Приеми най-най-най-най- ама най- искрените ми благопожелания за една истински щастлива бременност!
И дано през август щъркела да затвърди намеренията си ЛИЧНО да се срещне с теб и мъжа ти! Да ви донесе едно прекрасно слънчево и здраво бебенце!
Дано всичко да бъде наред и следващите месеци да бъдат съпроводени изцяло с усмивката ти!
Силно ще ти стискам палци и наистина се радвам за теб!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Taнe (непознат)
Публикувано11.12.03 08:53



И от мен пак и още веднъж едно голямооооо ЧЕСТИТО

Лека бременност ти желая и сладко и здраво бебче
Наистина страшно много се радва за теб. Успех и късмет за напред

Усмихвайте се повече за да е по-весел живота


Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано11.12.03 09:12



Страхотна новина :)
да сте здрави и спокойни :)

Не дразнете клетката лъвът е паянтов


Тема Честито миличканови [re: Collibri]  
АвторNadia VD (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 09:29



Пожелавам ти лека бременност и много щастие! Пази се много, сега е момента да се поглезиш много!!!!!!!!!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано11.12.03 09:35



Е, честито и тук!

ДАно повлечеш крак и за другите момичета от клуба!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Kлep]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано11.12.03 09:41



честито и от мен мила колибри
много се радвам за теб, направо се разтреперих от вълнение
все пак този щъркел който летеше към теб е стигнал с ценното си пакетче
много много хубава новина. нека да имаш безпроблемна бременност и след 9 м. едно хубаво сладко и умно бебче
целувки

п.с. бромокриптина от кога го пиеш и казаха ли ти причината за повишените нива на пролактина, правила ли си някакви изследвания?



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
АвторTeddy (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 10:00



Ехаааа страхотно!!!! Да си жива и здрава и лека бремнност!!!
Прегръщам ви и двамата :-)



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: zlatkap]  
Автор tutto (dobra)
Публикувано11.12.03 10:02



Браво! Най-накрая да се похвали някое от момичетата, които са тук отдавна. Много се радвам, че излизаш от този клуб. Пожелавам ти лека бременност и много здраве и спокойствие.





Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор veverica (горска)
Публикувано11.12.03 10:06



Хей, птичке Да ти е честито птиченцето! Като имаш предвид и кой е тръгнал вече да ти го носи... получава се направо цяло ято от щъркел, колибри и колибърче И всичко това - през зимата... Невероятно!
Пожелавам ви много щастие в семейното гнездо!

Луд умора няма



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор tedy_g ()
Публикувано11.12.03 10:06



Честито, мила и от мен. Страхотна новина, много ме зарадва новата тема в клуба. Спокойна бременност ти желая и хубави мигове.

Не може да не може!


Тема Страхотен подарък!нови [re: Collibri]  
Автор gerygirl (кротката)
Публикувано11.12.03 10:13



Наистина няма по-хубав подарък за празниците от този който сте получили.

Пожелавам лека бременност и едно прекрасно слънчице след девет месеца което да огрее живота Ви.



Тема Re: Страхотен подарък!нови [re: gerygirl]  
Авторjou_ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 10:22



Честито!!!!!!!!
От все сърце ти желая най- прекрасното бебче!!!!!!!!!
И дано наистина повчечеш крак, та всички момичета тук да се похвалят със същото в най- скоро време!!!!!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано11.12.03 10:23



Скъпата ми и мила Колибри,
Въпреки че аз бях първата, която разбра и ти честити, пак искам да ти кажа колко мноооооого се радвам за теб и бъдещия татко , за това че се сбъдна най-съкровенното ви желание и за всички хубави мигове, които ви очакват. Както знаеш, ти си моята пътеводна светлина и аз вървя по стъпките ти Искрено се надявам и този път да не се отличава от другите, да ми провлачиш крак, както на мен, така и на останалите момичета и отново да те последвам.
Много да се пазиш сега, а всичко друго ще е ОК
Целувам те много



Тема Re: Страхотен подарък!нови [re: gerygirl]  
Авторjou_ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 10:25



Честито!!!
Желая ти най- прекрасното бебче!!!!
И дано повлечеш крак, та всички момичета тук да се похвалят със същото!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор day_* (light)
Публикувано11.12.03 10:46



Миличка Колибри! Направо ми се насълзиха очите от радост. Толкова е хубаво - като приказка ми звучи и преживявам всичко заедно с теб докато го чета. Почувствах се така щастлива, сякаш на мен се случило.
Целувам те и... да повлечеш крак!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Tetti (новак)
Публикувано11.12.03 10:58



БРАВОООО, Collibri !!!

Толкова се радвам за теб - това се казва Коледен подарък...Браво, че не си изгубила вярата и надеждата си, и всичко си правила с мисълта за бебенце...Толкова е хубаво, а още повече - когато осъзнаваш, че усилята,нервите са хилядократно възнаградени...
Желая ти лека бременност, безброй щастливи майчини емоции и хиляди усмихнати коледни бебешки звезди...Поздравления и всичко най-....!!!



Тема Re: Честитоооо!!!нови [re: Collibri]  
Автор thunderbird (Hope)
Публикувано11.12.03 11:08



Ехехеееей!
Честито!!! желая ти мнооооого лека бременност, леко раждане и здраво и сладко бебенце! Ти си най-щастливият човек! Бъди щастлива и още веднъж ЧЕСТИТО от сърце!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Kitten (tiny little)
Публикувано11.12.03 11:15



Аууууууууууууу, честито, Колибрииииииииииии
Страхотна новина, жестока, страхотна... ако знаеш само как ме зардава и ми вдигна тонуса за целия ден
Страшно много се радвам за теб - направо се разпърхах от радост
Желая ти от все сърце лека и спокойна бременност! И едно прекрасно, умно и красиво бебе



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
АвторPipe (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 11:23



Bravo! Byah sprayala da cheta foruma, che mi deistvashe pesimistichno. No tazi vest e prekrasna! Chestito!



Тема БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА!нови [re: thunderbird]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.12.03 11:23



Момичета, толкова ..... толкова силно ме развълнувахте с тези всички мили пожелания, с тази подкрепа, с тези талази от положителни емоции .....
цялата съм настръхнала!!! Душата ми се радва и съм направо като наелектризирана.....
и зная че в този момент, макар и на разстояние, макар и през Интернет, душата ми се слива с вашите в една прекрасна вълшебна феерия от радостна светлина, в центъра на която се къпе мъничката черна точица, мъничкото бъдещо бебоче!
Чувствам невероятната ви положителна енергия и се надявам че и вие чувствате моите най-най-съкровенни пожелания към вас!

ВЯРВАЙТЕ!

Защото всяка една от вас ще стане МАЙКА, всяка една ще има тази радост, всяка една ще усети малката черна точица!!!

Аз официално ви повличам крак!!!

Тържествено го заявявам и вярвам че по празниците тази година ще има невероятни новини!
Ще видите, че всички ще тръгнете по този най-светъл и най-мечтан път !!!

Сега е времето да повярвате с цялата си душа! Да пренебрегнете лошите мисли, да оставите тревогите за проблемите, и дори да не се насилвате да не мислите че правите бебе! Защо пък не - правете го съзнателно! То ще усети тази любов с по-голяма увереност ще се настани в живота ви!

Сега е времето да мечтаете без да се страхувате,
защото по Коледа стават чудеса, и се сбъдват желания!

Когато мечтите са СВЕТЛИ И ЧИСТИ, няма сила която да им попречи.....!
Не се страхувайте, а се отпуснете и си мислете за Вашето Бебе! Така ще го привлечете със силната си енергия!

Защото който мечтае, постига целите си,
който не мечтае - само губи!

И защото ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО, СТИГА ДА ГО ЖЕЛАЕШ!
Най-дълбоко, най-искрено, най-от душа!

Бог си знае работата!

Вашата работа е само да ВЯРВАТЕ В СЕБЕ СИ , В ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА СИ, В ЩАСТИЕТО ВИ, В ДОБРОТО ВИ БЪДЕЩЕ!!


И ТО ЩЕ СТАНЕ РЕАЛНОСТ!
ПОВЯРВАЙТЕ МИ!




Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Kokolino ()
Публикувано11.12.03 11:26



Честито и от мен Колибри!!!
Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно сладко, здраво бебче.
И дано да повлечеш крак

God's delays are not God's denials


Тема Re: БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА!нови [re: Collibri]  
Автор miaou (Larus canus)
Публикувано11.12.03 11:45



Миличка, не мога да се стърпя да не ти честитя още веднъж!!!
Наистина съм страшно щастлива за тебе, и се присъединявам към думите, които си написала към всички момичета по-горе, аз се чувствах по същия начин и исках да кажа същите неща, но ти толкова хубаво си го написала, толкова искрено и истинско, че няма повече какво да се добави!!! Те всички заслужават да бъдат щастливи като нас и съм сигурна, че и техните мечти ще се сбъднат!!!!
Пожелавам на тебе и семейството ти много весели и хубави празници, лека бременност и на всички останали момичета - същите подаръци като нашите!!!
Новата година е ваша, за да ни зарадвате!!!!

Много целувки,

ваша miaou



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
АвторAra75 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 11:49



EEEEEEEEEE, страшно МНОГО ме зарадва! Радвам се за вашия успех и сега освен да се присъединя към момичетата и да ти пожелая леко и безпроблемно да минат 9-те месеца и после да се радвате на сладко мъниче....




Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Silwi25 (nadjwasta se)
Публикувано11.12.03 12:05



Честитоооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това е супер страхотна новина и наистина най-хубавият коледен подарък.
Дядо Коледко добре го е подкарал , дано продължи така заедно с щъркелчо да навестява къщите ни и да ни радва.

Предизвикателствата правят живота интересен. Преодоляването им му придава смисъл.


Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор dina_ (непознат)
Публикувано11.12.03 12:14



Честито и от мен, Колибри.Така се радвам за теб!Нищо че съм сравнително нова в клуба, четях отдавна но сравнително отскоро пиша.Желая ти лека бременност! На мен снощи ми дойде и бях много нещастна, но днес като прочетох за теб,страшно много се зарадвах и отново вярвам и се усмихвам.



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор 3te...ki (трите точки :))
Публикувано11.12.03 12:20



Честито и от мен! Желая ти безпроблемна и лека бременност и само щастливи мигове оттук нататък! Дано всичките ти притеснения да са останали вече в миналото
И яко си влачи крака тук, че да се измъкваме и ние скоро



Тема Честитонови [re: Collibri]  
Автор Ani_a (очакваща)
Публикувано11.12.03 12:34



Много се радвам на хубави новини.Мисля,че всяка жена заслужава да бъде мама.Много поздрави и за таткотоИ се пази!По-полека в новогодишната нощ.



Тема Re: БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА!нови [re: Collibri]  
Автор day_* (light)
Публикувано11.12.03 13:06



Колибърче, моля те стига си ме насълзявала, че съм на работа и ще ме усетят. Така ме радваш, че направо не мога да се сдържам



Тема ПЪРВА СНИМКАнови [re: Ani_a]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.12.03 13:10



Ето я точицата - вдясно, по средата - черна точица с бяло облаче около нея.
Това е 3 седмично бебоче.





Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: zlatkap]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.12.03 13:14



МИла Златна капчице,
бромокриптин пия вече 3 месеца. първите два - смъкнах Пролактина от 565 /норма мах 533/ до 107 /норма мин 122/, после трябваше 2 месеца да го пия за задържане на ниското ниво, в минимална доза. Но всъщност го пих 23 дни защото забременях. В момента пролактина ми е 365 /норма 122-637/ - горе долу в средата.
Вероятно е бил леко завишен заради ПКЯ.
Не ми откриха тумори на хипофизната жлеза. И налягането на очни дъна беше в ред, както и обмяната на веществата FT3, FSH бяха в норма



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Si Key]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.12.03 13:16



Мила моя Приятелко,
надявам се още този месец да ме последваш!!
Желая същата радост и на вас и не се съмнявам че и при теб ще бъде всичко наред, както и при колежката ти и всички момичета тук!
ДЕРЗАЙТЕ И УСПЕХ!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Puhka (минаващ)
Публикувано11.12.03 13:25



Вчера в оня клуб те заплаших,

че май само остава да дойда лично да те напляскам,

че не отиваш да настояваш да се види категорично какво е и какво да се пие оттук насетне.

Предполагам си го прочела ..

Аз наистина много се бях ядосала от това, че се тровиш с мерене на ,т, самоанализи, сайтове, и пр... които са в състояние е най-здравата жена да сломят....,

Но
сега
съм много доволна

Слава богу си разбрала

Бе, грехота е
в тоя век и при толкова писане по клубове да не отидеш на съвременно средство да те видят, трета седмица никак не е малко и са глупости твърдениута, че не можело да се види...


пази се, не влизай къде да е / както за помещения с грипави, така и за психологическо пазене ти говоря../!!!

Много щастие и здраве ти желая и ти ако искаш да се тровиш - трови се, но сладкото ти мъниче с нищо не го е заслужило...

всяка мисъл на колебание, мерене, анализиране на прогнози и пр. го смущава...



Я, споко, много сън, чест въздух и спокойно бременеене !



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Puhka]  
Автор Puhka (минаващ)
Публикувано11.12.03 13:27



Пази се по улиците, че особено покрай празници народът лети с торбите и не гледа къде стъпва и как се бута...

Убедена съм, че всичко ще е наред и другата нова година ще сте трима / а зощо не и повече !!



Тема Re: ПЪРВА СНИМКАнови [re: Collibri]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано11.12.03 13:36



Абе много е хубаво това бебоче, бре Виждам аз, че ще бъде талант като мама и тати
Много целувки от мен на бебчо



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано11.12.03 13:38



Нали знаеш, че много те обичам



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор veverica (горска)
Публикувано11.12.03 13:41



Хееей - тенкю, пийпъл! Дори вече няма как да кажа "да ти се връща", щото то - накъде повече...

Луд умора няма



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Si Key]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.12.03 13:46



и аз теб!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: veverica]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.12.03 13:47



Хайде катеричке, рунтавелке!!!
Чакам и ти да ми се похвалиш!



Тема Re: ПЪРВА СНИМКАнови [re: Si Key]  
Автор tutto (dobra)
Публикувано11.12.03 13:55



Не можах много да се ориентирам кое е бебето, но ти пожелавам лека бременност и много щастие. Най-сладкото бебче



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор watercolours (боички)
Публикувано11.12.03 14:03



Честито!
леко бременеене, само положителни емоции и едно здраво и хубаво бебе



Тема Re: ПЪРВА СНИМКАнови [re: Collibri]  
Автор day_* (light)
Публикувано11.12.03 14:11



Веднага го видях - точно както си го описала



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано11.12.03 14:42



От доста време не бях влизала в клуба и МНОГО се радвам за хубавата новина!! Малко със закъснение ти казвам `Честито`. Видя ли, че хвърлените усилия и нерви са си заслужавали! Бъдете здрави и успешна бременност



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Dafna]  
Авторwhite rabbit (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 16:03



ЧЕСТИТО !!
Мнoгo се радвам за теб ..Желая ти лека бремменост ...




Тема Re: Чесито:)нови [re: Collibri]  
Автор oganche (мила)
Публикувано11.12.03 16:26



Поздравления за хубавата новина! Лека бременност, миличка, и най-хубавото бебенце на света!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано11.12.03 16:38



благодаря ти за отговора мила Колибри!
а ти

не ни забравяй
а ни навестявай
а глътчица от твоя сок
ще ни донесе бебок


с твоята новина ме вдъхнови



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: zlatkap]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.12.03 16:54



Хей, всяко нещо има оправия!
И разбира се че ще идвам тук - та аз още не мога да повярвам че има нещо в мен......
вчера 5 пъти питах лекарката това ли е, в ред ли е, каквото трябва ли е, ама има ли бебе?! Тя милата се шашна - аз като Тома неверни - такъв разпит й ударих...
Че тя не спираше да ми се смее и да казва да не се притеснявам
Питах я и - ама кое е матката, къде е бебето, да не е в някоя тръба, хубаво ли, колкото трябва ли е голямо.. .имам ли кисти по яйчниците - нямам!
Въобще як разпит!

И нещо хубаво - една поличба - точно преди 3 седмици набрах едни клонки с червени плодчета от парка в НСА. И ги сложих във ваза.
Още са живи ..... и им никнат нови зелени листенца и нови зелени плодчета на гроздове! И те са вързали!!!!!!!!!!!
Кажете сега това не е ли поличба!
СЕга и тях си гледам!

Така че -



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор lilia_black (не се отчайва)
Публикувано11.12.03 17:08



Честито!
Много се радвам. Желая на теб и бебето всичко най-добро. Дано всичко се развива нормално. Това е чудесен подарък. Дано на всички ни да се случи.
Успех!

Не може да има пълно щастие, но можеш поне да направиш нещо за да го постигнеш!


Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано11.12.03 19:39



Честито!!!
много целувки от мен и ти желая лека бременност и да сте много, ама много щастливи.
Не можеш да си предствиш, колко много се радвам



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Dideto]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 19:50



Bravo ,Collibri. Shelaia ti samo liubov , shtastie i hubavi emozii ot tuk natatak. Badete shtastlivi s tatkoto v ochakvane na nai-hubavoto sabitie.



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор ina__ ()
Публикувано11.12.03 20:19



Chestito i ot men! Towa e nai-hubawata novina!!!
Dano towa tolkowa jelano bebe wi nosi samo radosti!
Leka bremennost ti jelaia!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор _an (Ани)
Публикувано11.12.03 20:39



Честито и от мен! Страшно много се радвам за теб. Много да се пазиш и лека бременност!
Поздрави и целувки!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор new* (валидна)
Публикувано11.12.03 21:14



Леле, как се радвам за теб.
Най-прекрасния Коледен подарък ти е донесал Дядо Коледа. ЧЕСТИТО!!!

И най-дългият път започва от първата крачка...


Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
АвторSGPH (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 21:27



CHESTITO, Collibri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az ot dosta vreme vi cheta i samo malko sum pisala, no veche imam chuvstvoto che vi poznavam vsichki....

Strashno mnogo se radvam za tebe sigurna sum che bremenostta shte proteche poveche ot dobre i sled po malko ot 9 meseca shte si imash edno prekrasno obebche...

Chestito pak. I molia te ne spirai da pishesh vuv foruma, povecheto ot tvoite neshta mi biah strashno polezni, a mislia che i ne samo na mene

Leko bremeneene



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: SGPH]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.12.03 22:16



мерси!!!
Разбира се че ще пиша, каквото мога да ви помогна ще е радост за мен!
Покрай клубчето започнах да се интересувам от себе си!
И научих доста неща, като се старая да споделям всичко научено тук.
Дано всички вие ме последвате скоро скоро!
Ще споделям с вас преживяното вече...
Вече изпитвам осезаемите признаци постоянно....
гадене, ужасяваща сънливост - след 21ч просто съм труп....
Сега едва гледам...
А от днес и някакъв много неприятен метален вкус в устата - ...
абе, всякакви щуротии..., само очакваният резултат си заслужава всички тези временни несгоди!

СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор pink_flower (цветенце)
Публикувано12.12.03 08:23



Мила Колибри,честитоооооооооооооооооо
Толкова много се радвам за вас, това е най-най-най-страхотната новина
Пожелавам ти лека и щастлива бременност !!!!!!!!!
Много целувки от мен



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано12.12.03 10:10



Аз със едно питане. Мислиш ли, че инициативата с отслабването до Нова година е имала ефект? В смисъл дали и това не е допринесло за успешното забременяване?

Не дразнете клетката лъвът е паянтов


Тема ЧЕСТИТО!нови [re: Collibri]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано12.12.03 10:10



Ти трябва да си най-щястливата днес!!! Много, ама много се развам за теб. Дано всичко се развива както трябва и да повлечеш крак и за нас





Тема ДА ОТСЛАБНЕТЕ ДРУЖНО- 3!нови [re: Petyata]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано12.12.03 11:33



Вече без мен, но вие не се предавайте!
Макар че сега и на мен не мисе яде, нямам апетит и имам стомашни неразположения, та надали ще наддам първите месеци..
Обаче мисля че имаше ефект!
Отслабнах 5-6 кила за 3 месеца, чувствах се страхотно, бодро, борбено!
Спортувах 3 пъти на седмица плувах! Мъжа ми 3 пъти седм. ходи на фитнес!
Даже се притесних че от този активен живот няма да са качествени сперматозоидите. Кексувахме всеки ден. Лягахме си все след 1ч, щото към 21ч се връщахме от работа и спорт и докато се навечеряме и оправим.....
Ама следях какво ям. Не пих газирано, кафе, алкохол, абе - прочиствах си организма!

При ПКЯ смъкването на кила значително подобрява цикъла и овулацията. И дори може да реши проблемите.

Вероятно и смъкването на Пролактина с Бромокриптин е спомогнало!!

Момичета, взимайте се в ръце и се приведете в ред, за станете хубава къщичка за бъдещото бебе!!

Има още 2 седмици до нова година

После ще има отчет, кой какво е подобрил в себе си!



Тема Re: ДА ОТСЛАБНЕТЕ ДРУЖНО- 3!нови [re: Collibri]  
АвторДинa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 12:29



Колибри,
пак честито !

Аз много се притесних за тебе и пуснах разузнаване сред доктори за възможностите за ранна диагностика , отговориха ми със закъснение, ти вече беше направила необходимото, но поне заради другите момичета да стане ясно :

На мен ми обясниха, че ехо-то на Мазнейкова, на Дуковски / Студ. град / не били триизмерни, а били с възможности на триизмерен.

/Аз съм ходила и на двете места и съм доволна от вниманието и казаното от тези лекари се е потвърдило, доволна съм/



Истинско триизмерно, обаче,

имало във Военна болница и на още едно място / но го забравих/ - само там в България и
се познавало по това, че изображението на екрана не било цветно, а
жълтеникаво.

Споделям това, та ако някой е правил във военна болница на такова ехо, може да сподели впечатления. Или поне да се знаят разликите.

пак честито и спокойно износване !



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 12:58



Честито!!!
Радвам се за теб, за вас! Лека бременност!
Браво!!! Ето такива прекрасни новини да пристигнат от всички момичета.
Определено повдигна духа на всички



Тема Re: ДА ОТСЛАБНЕТЕ ДРУЖНО- 3!нови [re: Collibri]  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано12.12.03 13:23



Всичко хубаво :)
само последното изречение не ми харесва. Как така кой какво е подобрил в себе си? Как така отчет. Че аз ако си напиша отчета ще припаднете. Ние с мъж ми дружно сме се отдали на разложение, пийваме си винце всяка вечер, и покрай постенето хич нямам мерак да се ограничавам допълнително, така че шанс да отслабна няма много. Мани мани.

Обаче страхотно се радвам за теб и наистина съм съгласна, че усилията в посока, отслабване - психическо разтоварване - движение дават резултат

Не дразнете клетката лъвът е паянтов


Тема Re: ДА ОТСЛАБНЕТЕ ДРУЖНО- 3!нови [re: Petyata]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано12.12.03 14:55



е пак е подобрение -
разпускате и не мислите за проблеми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор nadnik (надяваща се)
Публикувано12.12.03 17:50



желая ти цялото щастие на света!!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
АвторAnelija (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 10:12



Честито Collibri!!!!!!!!!
Прочетох почти всички поздрави ипожелания на момичетата от клуба - нищо друго не ми остава, освен да се присъединя към тях и да ти пожелая цялото щастие на земята на теб, съпруга ти и онова малко човече, което расте в теб и те зарежда с толкова невероятни емоции и настроения.
Този месец Господ целуна теб, а ми се иска да вярвам, че другият месец ще целуне не само мен, но и всички онези, които с нетърпение очакват да видят малката точица на екрана.
Видях снимката - много ти е хубаво бебето, макар и все още не изцяло оформено, но знам че за теб дори и тази малка точица, която за други би била почти безсмислена е най-красивото нещо,което си виждала през последните месеци и години.
Пожелавам ти лека бременност, безболезнено раждане и да не ни забравиш!!!!!
Наистина се надявам, че ще повлечеш крак и ще бъдеш като наша "орисница" за Новата година с най-добрия подарък.
Много се радвам за теб! Ти ми даваш кураж и вяра, че все пак чудеса се случват!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Авторoni (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 11:47



Толкова се радвам за теб!!! Бъди много щастлива!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: oni]  
Автор polia (непознат)
Публикувано15.12.03 21:13



Chestito Tova e nai dobrata novina, koqto mojem da chuem v tozi forum! Bydete shtastlivi i ti i bebcho se pazete Pozdravi ot men




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.