Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 24.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ДА ОТСЛАБНЕТЕ ДРУЖНО- 3!нови [re: Collibri]  
АвторДинa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 12:29



Колибри,
пак честито !

Аз много се притесних за тебе и пуснах разузнаване сред доктори за възможностите за ранна диагностика , отговориха ми със закъснение, ти вече беше направила необходимото, но поне заради другите момичета да стане ясно :

На мен ми обясниха, че ехо-то на Мазнейкова, на Дуковски / Студ. град / не били триизмерни, а били с възможности на триизмерен.

/Аз съм ходила и на двете места и съм доволна от вниманието и казаното от тези лекари се е потвърдило, доволна съм/



Истинско триизмерно, обаче,

имало във Военна болница и на още едно място / но го забравих/ - само там в България и
се познавало по това, че изображението на екрана не било цветно, а
жълтеникаво.

Споделям това, та ако някой е правил във военна болница на такова ехо, може да сподели впечатления. Или поне да се знаят разликите.

пак честито и спокойно износване !



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 12:58



Честито!!!
Радвам се за теб, за вас! Лека бременност!
Браво!!! Ето такива прекрасни новини да пристигнат от всички момичета.
Определено повдигна духа на всички



Тема Re: ДА ОТСЛАБНЕТЕ ДРУЖНО- 3!нови [re: Collibri]  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано12.12.03 13:23



Всичко хубаво :)
само последното изречение не ми харесва. Как така кой какво е подобрил в себе си? Как така отчет. Че аз ако си напиша отчета ще припаднете. Ние с мъж ми дружно сме се отдали на разложение, пийваме си винце всяка вечер, и покрай постенето хич нямам мерак да се ограничавам допълнително, така че шанс да отслабна няма много. Мани мани.

Обаче страхотно се радвам за теб и наистина съм съгласна, че усилията в посока, отслабване - психическо разтоварване - движение дават резултат

Не дразнете клетката лъвът е паянтов


Тема Re: ДА ОТСЛАБНЕТЕ ДРУЖНО- 3!нови [re: Petyata]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано12.12.03 14:55



е пак е подобрение -
разпускате и не мислите за проблеми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор nadnik (надяваща се)
Публикувано12.12.03 17:50



желая ти цялото щастие на света!!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
АвторAnelija (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 10:12



Честито Collibri!!!!!!!!!
Прочетох почти всички поздрави ипожелания на момичетата от клуба - нищо друго не ми остава, освен да се присъединя към тях и да ти пожелая цялото щастие на земята на теб, съпруга ти и онова малко човече, което расте в теб и те зарежда с толкова невероятни емоции и настроения.
Този месец Господ целуна теб, а ми се иска да вярвам, че другият месец ще целуне не само мен, но и всички онези, които с нетърпение очакват да видят малката точица на екрана.
Видях снимката - много ти е хубаво бебето, макар и все още не изцяло оформено, но знам че за теб дори и тази малка точица, която за други би била почти безсмислена е най-красивото нещо,което си виждала през последните месеци и години.
Пожелавам ти лека бременност, безболезнено раждане и да не ни забравиш!!!!!
Наистина се надявам, че ще повлечеш крак и ще бъдеш като наша "орисница" за Новата година с най-добрия подарък.
Много се радвам за теб! Ти ми даваш кураж и вяра, че все пак чудеса се случват!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Авторoni (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 11:47



Толкова се радвам за теб!!! Бъди много щастлива!!!



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: oni]  
Автор polia (непознат)
Публикувано15.12.03 21:13



Chestito Tova e nai dobrata novina, koqto mojem da chuem v tozi forum! Bydete shtastlivi i ti i bebcho se pazete Pozdravi ot men




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.