Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 24.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
АвторPipe (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 11:23



Bravo! Byah sprayala da cheta foruma, che mi deistvashe pesimistichno. No tazi vest e prekrasna! Chestito!



Тема БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА!нови [re: thunderbird]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.12.03 11:23



Момичета, толкова ..... толкова силно ме развълнувахте с тези всички мили пожелания, с тази подкрепа, с тези талази от положителни емоции .....
цялата съм настръхнала!!! Душата ми се радва и съм направо като наелектризирана.....
и зная че в този момент, макар и на разстояние, макар и през Интернет, душата ми се слива с вашите в една прекрасна вълшебна феерия от радостна светлина, в центъра на която се къпе мъничката черна точица, мъничкото бъдещо бебоче!
Чувствам невероятната ви положителна енергия и се надявам че и вие чувствате моите най-най-съкровенни пожелания към вас!

ВЯРВАЙТЕ!

Защото всяка една от вас ще стане МАЙКА, всяка една ще има тази радост, всяка една ще усети малката черна точица!!!

Аз официално ви повличам крак!!!

Тържествено го заявявам и вярвам че по празниците тази година ще има невероятни новини!
Ще видите, че всички ще тръгнете по този най-светъл и най-мечтан път !!!

Сега е времето да повярвате с цялата си душа! Да пренебрегнете лошите мисли, да оставите тревогите за проблемите, и дори да не се насилвате да не мислите че правите бебе! Защо пък не - правете го съзнателно! То ще усети тази любов с по-голяма увереност ще се настани в живота ви!

Сега е времето да мечтаете без да се страхувате,
защото по Коледа стават чудеса, и се сбъдват желания!

Когато мечтите са СВЕТЛИ И ЧИСТИ, няма сила която да им попречи.....!
Не се страхувайте, а се отпуснете и си мислете за Вашето Бебе! Така ще го привлечете със силната си енергия!

Защото който мечтае, постига целите си,
който не мечтае - само губи!

И защото ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО, СТИГА ДА ГО ЖЕЛАЕШ!
Най-дълбоко, най-искрено, най-от душа!

Бог си знае работата!

Вашата работа е само да ВЯРВАТЕ В СЕБЕ СИ , В ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА СИ, В ЩАСТИЕТО ВИ, В ДОБРОТО ВИ БЪДЕЩЕ!!


И ТО ЩЕ СТАНЕ РЕАЛНОСТ!
ПОВЯРВАЙТЕ МИ!




Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Kokolino ()
Публикувано11.12.03 11:26



Честито и от мен Колибри!!!
Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно сладко, здраво бебче.
И дано да повлечеш крак

God's delays are not God's denials


Тема Re: БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА!нови [re: Collibri]  
Автор miaou (Larus canus)
Публикувано11.12.03 11:45



Миличка, не мога да се стърпя да не ти честитя още веднъж!!!
Наистина съм страшно щастлива за тебе, и се присъединявам към думите, които си написала към всички момичета по-горе, аз се чувствах по същия начин и исках да кажа същите неща, но ти толкова хубаво си го написала, толкова искрено и истинско, че няма повече какво да се добави!!! Те всички заслужават да бъдат щастливи като нас и съм сигурна, че и техните мечти ще се сбъднат!!!!
Пожелавам на тебе и семейството ти много весели и хубави празници, лека бременност и на всички останали момичета - същите подаръци като нашите!!!
Новата година е ваша, за да ни зарадвате!!!!

Много целувки,

ваша miaou



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
АвторAra75 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 11:49



EEEEEEEEEE, страшно МНОГО ме зарадва! Радвам се за вашия успех и сега освен да се присъединя към момичетата и да ти пожелая леко и безпроблемно да минат 9-те месеца и после да се радвате на сладко мъниче....




Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор Silwi25 (nadjwasta se)
Публикувано11.12.03 12:05



Честитоооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това е супер страхотна новина и наистина най-хубавият коледен подарък.
Дядо Коледко добре го е подкарал , дано продължи така заедно с щъркелчо да навестява къщите ни и да ни радва.

Предизвикателствата правят живота интересен. Преодоляването им му придава смисъл.


Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор dina_ (непознат)
Публикувано11.12.03 12:14



Честито и от мен, Колибри.Така се радвам за теб!Нищо че съм сравнително нова в клуба, четях отдавна но сравнително отскоро пиша.Желая ти лека бременност! На мен снощи ми дойде и бях много нещастна, но днес като прочетох за теб,страшно много се зарадвах и отново вярвам и се усмихвам.



Тема Re: Щъркелът ми донесе благата вест!нови [re: Collibri]  
Автор 3te...ki (трите точки :))
Публикувано11.12.03 12:20



Честито и от мен! Желая ти безпроблемна и лека бременност и само щастливи мигове оттук нататък! Дано всичките ти притеснения да са останали вече в миналото
И яко си влачи крака тук, че да се измъкваме и ние скоро



Тема Честитонови [re: Collibri]  
Автор Ani_a (очакваща)
Публикувано11.12.03 12:34



Много се радвам на хубави новини.Мисля,че всяка жена заслужава да бъде мама.Много поздрави и за таткотоИ се пази!По-полека в новогодишната нощ.



Тема Re: БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА!нови [re: Collibri]  
Автор day_* (light)
Публикувано11.12.03 13:06



Колибърче, моля те стига си ме насълзявала, че съм на работа и ще ме усетят. Така ме радваш, че направо не мога да се сдържам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.