Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 22.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Мъжете също плачат........нови  
АвторMъж (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 11:42



Здравейте ,
не знам дали имам право да Ви натоварвам стова ,което ще напиша имаки предвид,че тук е по-добре да си повдигаме настроението.....
безкрайно съм натоварен и няма на кой друг да споделя.Със сменен ник съм дори ,защото не искам някакви случайни съвпадения......мисля ,че ще ме разберете.
Дори ме е срам - срам от мен самия , от ситуацията ............но не ме е срам че плаках!!
Закакво става въпрос..................всъшност за едно семейно разочарование......
от няколко месеца с жена ми правим опити за бебе- уви - НЕуспешни до момента!съобразявахме се с всякакви методи и т.н......като видя че не се получава така жена ми като че ли се разочарова и напук взе да пие и да пуши като че ли повеяе отпреди:(............не обича да й правя забележки...........
Снощи бяхме на гости в кръстниците...........около полунощ я подканих да си ходим защото днес съм на работа и бях уморен.............
последваха покани да се прибирам сам и т.н..................а след като се прибрахме все пак към 02ч00 всичко прерасна в страхотен скандал ,след който не знам дори дали ще намеря жена си в къщи тази вечер - не съм я разбирал как искала да си прави купона ,как стояла по цял ден в къщи и как й се схващала душата - а аз всъшност за нищо не съм я спирал - нито да излиза - нито нищо!!! Упрекна ме че постоянно съм й развалял купона - и едва ли не че не може да ме гледа повече от два дни подред вкъщи!!!!!!!!!!!!!
Какво стана с моето момиче ?!?!?!.........толкова ми беше мъчно снощи чесе разплаках , както и когато пиша тези редове!Тя ме упрекна че съм бил слаб!!!!!! Извиних й се затова че съм й прекъснал чудесната вечер..............а тя ми отговори че не знае дали ще може да ми прости.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не знам това от какво се получава от прекомерното желание за дете ли ...........не мога нищо да й кажа , не мога нищо да направя - за всичко има подготвена критика - от рода че никогане съм се бил научил да я усещам от какво има нужда и прочее.....................разсипан се чувствам...............и сам...................сам и разсипан какво стана с онова момиче което беше тя допреди миналата седмица ....................а дали ще я намеря в къщи тази вечер?!?1
Господи само колко я обичам! Всичко бих направил за да се почувства тя по-добре! Но ако желанието за дете е първопричината за всичко това - тогава дали не би трябвало всички да си зададем някои въпроси..???
Никога не съм таил толкова мъка и болка в душата си............понякога просто нищо няма смисъл........................но знам че лубовта ми е по - голяма от всичко - това е може би с което се гордея - че винаги бих й простил всичко - дори и тя да не може да го направи за мен ...................
простете за този жик за помощ и определено за това че съм понижил със сигурност настроението Ви- Срам ме е за това!!Защото вие всички тук заслужавате само много,много щастие...............
ако някой иска може да ми пише или дори да ми звънне да си поговорим :098/308897

Бих искал да съм сълза ,за да се родя в очите ти , да се спусна по повърхността на бузите ти и да умра на върха на устните ти.....



Тема Re: Мъжете също плачат........нови [re: Mъж]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 11:59



Ще ви бъда много ,много благодарен за някой ценен съвет......защото се чувствам наистина празен ................дайте ми малко надежда ..................ако мислите че заслужавам .....прегръщам ви всички!



Тема Re: Мъжете също плачат........нови [re: мъж]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 12:02



Ти си прекрасен! Повярвай в това и всичко ще е наред.



Тема Re: Мъжете също плачат........нови [re: i]  
Автор tutto (dobra)
Публикувано17.11.03 12:31



И аз така си мисля. Опитай пак да поговориш с половинката. Прегърни я и й кажи колко я обичаш и колко ти е мъчно за това, че имате проблем, но си мисля, че проблема ще се реши. Кажи й, че вярваш в това и ще се бориш.



Тема Re: Мъжете също плачат........нови [re: Mъж]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано17.11.03 12:32



Здравей, това което пишеш е наистина ужасно. Може би сте младо семейство, където партньорството между вас двамата все още се нагажда и изглажда.
не искам да се бъркам в проблемите ти, но ти правиш каквото трябва. От тук нататък съдбата на семейството е в нейни ръце.

Но едно да знаеш от мен - има причина за всяко нещо което се случва или не се случва на този свят. Или както нашите баби са казали "всяко зло е за добро". Това може би ще го разбириш след време, след като преминат страданията ти и от далечината на времето оцениш ситуацията. Повярвай ми - има защо нещата да се случват точно така

Успех, и да знаеш че предизвикателството на живота нямат край. Важното е да сме добри!




~всичко е възможно и допустимо~

Редактирано от albenadi на 17.11.03 12:37.



Тема Re: Мъжете също плачат........нови [re: Mъж]  
Автор tedy_g (в депресия)
Публикувано17.11.03 13:42



Здравей, в момента и аз съм в едно състояние...., не ми се говори. Нещо като това с жена ти, само, че аз не викам на мъжа ми, защото причината да не мога да забременея не е у него. Мисълта ми е, че болката от това е ужасна и ако, човек не е готов за нея (а то е винаги така, никой не е готов), реагира точно така. Същото става с жена ти, тя се съпротивлява на това, което й се случва и реагира както може в момента. Не много адекватно, очевидно, но няма друг начин. С времето човек израства и гледа на нещата по друг начин, виж тук момичетата как се справят само, шапка им свалям. Та, изходът е да говориш с нея и да отидете на лекар, ако причината за това й поведение е незабременяването й, но да отидете двамата и да й обещаеш, че ще направиш всичко за да си имате бебе. Всичко това ти го пиша, защото ние с моя мъж се справихме така, т.е. той се справи така с мен преди 6 месеца. Имам си лоши моменти все още, но се справяме заедно без да се обвиняваме един друг.
Хайде, опитай по този начин и успех!



Тема Re: Мъжете също плачат........нови [re: tedy_g]  
АвторNadia VD (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 13:55



Здрасти,

Проблема наистина ти е много сериозен, но както често тсава по сложните неща се решават по лесно. Аз съм омъжена от седем месеца неи със съпруга ми страдаме много от факта, че бебчо още не иска да се появи аз от своя страна ставам все по нервана и егоистична, затова ще ти дам един съвет от жена със сходен характер като на твоята, ако иска развлечения предлагай и ги нищо не ти пречи да и разнообразиш ежедневието с едно красиво цвете или кутия с вкусни шоколадови бонбони или било да я водиш по често по купони, дискотеки или механи. Опитай се по всякакъв начин да я откъснеш от мислите за бебе и й вдъхвай повече кураж. Като се прибереш тази вечер поговорете си бъди искрен с нея кажи и какво чувстваш изслушай и нея опитай се да и бъдеш истински приятел и бъди винаги до нея. А пък през деня и звънкай по често по телефона и и повтаряй, че я обичаш и ако реагира като мен ще бъдете едно истински щастливо семейство и точно когато не очаквате една малка топчица ще се покаже и ще ви се усмихни.

За това кураж и непременно се сдобрете обичайте се!!!!!!!



Тема Re: Мъжете също плачат........нови [re: Mъж]  
Автор Rommi ()
Публикувано17.11.03 16:45



Ситуацията ми е адски позната .... до болка.... разликата е само в детайлите и конкретните реплики. .... И това че аз бях в позицията в която е била твоята половинка. Скоро бях пуснала тема за войната в къщи.

Наистина ти трябва да направиш усилие да я разбереш. Не гледай буквално на нещата, не гледай и не чувай буквално това което тя е казала в моменти на гняв. Аз също съм наговаряла неща които не ги мисля, викове, обиди, нападки... и той ми е наговарял един куп глупости....те ме обиждаха, отблъскваха ме от него. Усещах че го мразя заради всичко това.
Една вечер, когато очаквах да седнем и да си изясним нещата, вместо това, той избяга от бойното поле и отиде при съсед. Бях повече от бясна, искаше ми се да го нараня по някакъв начин.....Взех колата и избягах..... той не знаеше къде съм ....пък и аз не съм много печен шофьор, та притеснението му да бъде двойно....е, не отидох много далече, отидох при приятелка....прибрах се след 3-4 часа. Страстите бяха утихнали. Бяхме се усмирили и двамата. Но...аз бях изразила своя протест към вкичко което се опитва да ме напъха в рамката на `ТРЯБВА`.
Нашата война свърши... и аз знам че казаното в моменти на гняв не се брои. Ние пак се обичаме, може би повече от преди.
Но истинската причина да бъда толкова гневна беше – факта че получих поредното месецно разочаравание.
Накрая сама се обвинявах за това което съм била в тези моменти. Това безкрайно очакване на бебе така ме е променило че аз не съм същата вече. Зациклила съм на една тема. Напоследък си мисля, че ако мъжа ми сега ме срещне за първи път, то ..... няма да се влюби в мен. За това сега съм решила да се променя – да бъда такава каквата бях. Не мога да си позволя да загубя нещата които имам, заради това което нямам. Но за да стигна до този извод трябваше да извървя дълъг път....

Според мен жена ти се е отчаяла много, ама адски много от това че не става. Според мен това е основния проблем.
Вече бях писала, но нищо че се повтарям: Получава се нещо като изместване на проблема. Ти разбра ли всъщност на нея какво и тежи на душата? Явно е че нещо и тежи – и тя се и изморила от това че не става и не става бебето. Уморила се е да прави жертви и затова е решила да го дава по явяш-яваш.
Затова е започнала да пуши и пие повече. Поискала е да купонясва. А дали всъщност наистина толкова много купонясва или просто тази вечер и е било кеф, отпуснала се е и е искала да забрави проблемите поне за миг. А твоята `грешка` ако мога така да се изразя, е това че не си свирил в нейната тоналност. Тя е казала `А` и е очаквала ти да кажеш `Б`, но какво чува – ти казваш `Я`.
Разказах ти някои от нещата как ги чувствам аз. Анализирай вашата ситуация, постави се на нейно място..... бъди справедлив.....

.....Кажи й че я обичаш. Кажи й че си до нея независимо че и този месец няма бебе. Кажи й че я разбираш колко и е трудно и на нея, колко се притеснява от неуспеха,
че знаеш че иска да ти роди бебенце и се тормози от факта че неможе да го направи. Кажи й че независимо от всичко я обичаш.....че си с нея... че си до нея....че има рамо на което да се облегне и да си поплаче....


Мисля че това са вълшебните думички.....
НО най-точните думи ти трябва да ги намериш за да могат те да стигнат до сърцето на твоето момиче ..... Ще видиш че ще подейства магията.....

Обичайте се!





Тема ТИ СИ ЗЛАТОнови [re: Mъж]  
Автор Ani_a (очакваща)
Публикувано17.11.03 17:07



Само едно мога да ти кажа:ТИ СИ ЗЛАТО!!!
Започвам да възвръщам вярата си в мъжете , благодарение на теб!С удоволствие бих ти звъннала да си поговорим , но не знам дали е уместно


За съжаление нямам много време в момента,но не се притеснявай.На всеки в даден момент му избухват бушоните,хубаво е че проявяваш такова разбиране.Много мъже на твое място биха задълбочили проблема.

Редактирано от Ani_a на 17.11.03 17:25.



Тема Re: Мъжете също плачат........нови [re: Mъж]  
Автор Ayvi (оптимистка)
Публикувано17.11.03 20:21



Слушай, успокой се и не се самонавивай. Не вярвам, че чак няма да може да ти прости, защото си и развалил купона. Това би било меко казано несериозна причина. Може би си е пийнала малко повече на този купон, а под влияние на това човек може да каже куп глупости, които не мисли и, за които после съжалява. Може би напрежението и е избило в лоша посока. Тя сигурно много те обича, но е объркана и съкрушена от това, че не може да забременее. Но вие заедно трябва да преодолеете тези критични точки, само така ще калите връзката си.

Успех
Айви

Ако хубавото още не ви се е случило, радвайте се, защото то предстои.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.