Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 08.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИнови  
АвторVS (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 14:19



Някоя от вас правила ли е ин-витро и с какви резултати?
Благодаря предварително.



Тема Re: ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИнови [re: VS]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано03.11.03 14:44



това ми звучи като някакъв странен вид анкета



Тема Re: ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИнови [re: Dafna]  
АвторVS (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 16:05



Не е никаква анкета. Просто търся някой, който е правил и опити ин-витро, за да сподели има ли резултат, къде е правено, при кого и колко пъти. Знам, че %-тът за успех е по-малък от 20. След два неуспешни опита сега се опитвам да се хвана за нещо, което да ми върне надеждата. По-подробно съм си описала историята в "Искате ли да се преброим?".



Тема Re: ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИнови [re: VS]  
Автор albena.kn (купонджийка)
Публикувано03.11.03 16:27



Мила ВС,
аз съм с 3 неуспешни опита, но в Германия. Моите истории съм ги писала. Ако искаш за да не занимаваме момичетата тук, ето ти мейла ми albena_nedelcheva@yahoo.com ili N na ICQ-to mi 119808678 за да обсъдим темата
Успех



Тема Re: ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИнови [re: albena.kn]  
Автор ivka1O (непозната)
Публикувано03.11.03 22:09



Здравей мила.Прочетох постинга ти и реших да ти пиша.Искаше ми се да мога да ти дам надежда но ще требва да те разочаровам аз правих във Варна два опита ин витро но за съжаление и двата неуспешни ако се интересуваш от нещо повече пиши или остави бележка ще ти кажа каквото те интересува



Тема Re: ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИ [re: ivka1O]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 22:25



Sdravei VS,
I drug sam pisala v kluba po tosi vapros, no sega shte povtoria. As ne sam pravila opiti in vitro, no dve moi dobri priatelki opitaha. I dvete uspiaha ot tretia pat. Ednata veche ima 3 godishni dechiza blisnacheta, a drugata shte rashda pres dekemvri. No ne sme v Bg. Taka che ne moga da dam informazia koi bg ekip e dobar.



Тема Re: ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИнови [re: Nadia]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано04.11.03 09:20



дъщерята на една моя позната успя на третия опит - има двама прекрасни близнака на 5 години, но най-хубавото беше, че след година и половина забременя отново - по нормален начин - след като и бяха казали че това не е възможно - сега се радва на трима прекрасни сина. Всичките и опити за инвитро са правени в София при проф.Ватев. Също там се лекува и една моя приятелка, но тя забременя месеца преди да преминат към инвитрото. Така че мила не унивай а продължавай да се бориш и погледни на процентите от другата страна - това са цели 20% ще ти стискам палци този път да успееш



Тема Re: ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИнови [re: VS]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано04.11.03 09:25



Извинявай за коментара ми, но в клуба прииждат странни хора (които не са регистрирани потребители) и се подиграват с момичетата
Моят съвет е да отправиш въпроса си и към клуб Бъдещи майки. Надявам се да получиш някъква надежда. В този клуб надали ще ти пишат всички успели с ин-витро.
Успех



Тема Re: ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИнови [re: VS]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 12:48



Здравей, мен също ме интересува силно този въпрос. Правила съм 2 за съжаление неуспешни опита при два различни екипа в София. На прага съм на третия опит. Пиши ми за обмяна на повече информация на christiana.iva@mail.bg



Тема Re: ИН-ВИТРО И РЕЗУЛТАТИнови [re: VS]  
АвторRi4 (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 14:15



Viz po temata stranica 17 ot foruma, rubrika "In vitro", postnata ot lz s posledno mnenie ot 21 septemvri. Mnogo skoro ima6e podobna tema i ot imeto na _tq_.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.