Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 20.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Клостилбегитнови  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано31.10.03 10:14



Мили момичета, изписаха ми това лекарство за стимулация. Знаете ли нещо за него? Трябва от утре да започна да го пия.
Предварително ви благодаря



Тема Re: Клостилбегитнови [re: Dafna]  
Автор deb (rainbow)
Публикувано31.10.03 10:34



Много е писано за него в клуба. Както са ти казали, то стимулира зреенето на фоликула. После ще те викат на УЗИ и когато нарастне достатъчно фоликула - около 18мм ще ти сложат инжекция Прегнил, за да се спука фоликула и ще трябва да правите кекс. Ако те интересува нещо повече - питай!



Тема Re: Клостилбегитнови [re: deb]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано31.10.03 10:38



В упътването пишеше нещо за затруднена овулация след употребата му ако не се получи де.
ПП: Все пак ще се поровя в архива. Благодаря.



Тема Re: Клостилбегитнови [re: Dafna]  
Автор deb (rainbow)
Публикувано31.10.03 10:41



За мен лично най - големият риск при употребата му е, ако не се спукат фоликулите и станат на кисти - както съм аз в момента. А ти направила ли си вече всички изследвания?



Тема Re: Клостилбегитнови [re: deb]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано31.10.03 10:52



Ами никакви изследвания не ми направи. Направо ми ги изписа.Какви трябва да са???Това с кистите много ме изплаши! А имам проблем с кисти, които пукам всеки месец
Всъщност вчера ме гледа на ехограф

За съжаление нищо не открих...коя е темата?

Редактирано от Dafna на 31.10.03 10:58.



Тема Re: Клостилбегитнови [re: Dafna]  
Автор deb (rainbow)
Публикувано31.10.03 11:12



Имах предвид изследвания не за лекарствата, а стандартните за нашия случай - хламидии, спермограма, снимка на тръби, проследяване на овулациата...



Тема Re: Клостилбегитнови [re: deb]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано31.10.03 11:16



Да. Направени са, без снимка на тръбите и проследяване на овулацията.



Тема Re: Клостилбегитнови [re: Dafna]  
Автор Titi_T (*)
Публикувано31.10.03 11:36



При прием на Клостилбегит трябва непременно да те наблюдават на УЗ, защото може да получиш хиперстимулация на яйчниците (при мен стана така).
А защо започваш стимулация без да е сигурно, че тръбите са проходими?



Тема Re: Клостилбегитнови [re: Dafna]  
Автор zlatkap (зверчето)
Публикувано31.10.03 11:38



не би трябвало са ти правят стимулация без да са ти изследвали проходимостта на тръбите-това е абсурд. Дори стимулацията да е успешна и да имаш хубави фоликули които да се пукат, какъв е смисълът след като не се знае може ли да се придвижат до там където трябва. Моят съвет е да се консултираш с друг лекар
Поздрави и успех



Тема Re: Клостилбегитнови [re: zlatkap]  
Автор deb (rainbow)
Публикувано31.10.03 11:41



Дафна, момичетата са прави - не може така да те стимулират без да се знае състоянието на тръбите. Смени си лекаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.