Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 17.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Питане за д-р Коларовнови  
Автор _an (нова)
Публикувано21.10.03 15:43



Момичета, прочетох доста добри отзиви за д-р Коларов из архива и реших да отида на преглед при него. От zachatie.org му взех координатите и звъних, но... никой не отговаря на телефона. Моля ви, ако можете да ми помогнете с информация относно приемното му време, за да знам поне кога да го търся, за да си запиша час за преглед.
Благодаря ви !



Тема Re: Питане за д-р Коларовнови [re: _an]  
Автор ara75 ()
Публикувано21.10.03 16:05



В Света София телефона е верен! Бъди настоятелна - може да не са могли да ти вдигнат в момента!
Иначе Коларов мисля че преглежда сутрин, но не всеки ден.



Тема Re: Питане за д-р Коларовнови [re: _an]  
Автор oganche (мила)
Публикувано21.10.03 16:22



Аз имам следните координати на Д-р Коларов:
Медицински център "Света София"
тел: 02/951 55 92
0888 62 98 18
Приемни часове:
понеделник и четвъртък 11-13h
вторник 15.30-17h
петък 16-19h

oganche


Тема Re: Питане за д-р Коларовнови [re: _an]  
Автор Vlas (вярваща)
Публикувано21.10.03 17:10



В мед. център бъди по-настоятелна.телефоните са тези на GSM riadko vdiga, а що се отнася до компетентността му-погледни надолу



Тема Re: Питане за д-р Коларовнови [re: _an]  
Автор _an (нова)
Публикувано21.10.03 19:13



Благодаря ви, момичета. Надявам се скоро да го намеря и да отида и аз при него :-)

Влас, ти си като светъл лъч тук. Да ти е живо и здраво малкото, сладко човече!!!



Тема Re: Питане за д-р Коларовнови [re: Vlas]  
Автор ssi ()
Публикувано21.10.03 20:19



Vlas, не мога да се въздържа да не ти кажа - малкия е прекрасен!!! Да ти е жив и здрав



Тема :)нови [re: ssi]  
Автор Vlas (вярваща)
Публикувано22.10.03 08:44



Благодаря! Скоро всички ще лепнете по едно "гаменче" отдолу сигурна съм!!!!Просто бебковците чакат подходящия момент!
Поздрави!



Тема Re: Питане за д-р Коларовнови [re: _an]  
Автор abot (ex Bet) ()
Публикувано22.10.03 09:02



Здравей _ан,

от тази седмица нататък д-р Коларов ще приема в св. София само в понеделник, четвъртък и петък. В понеделник е сутрин (до 14.00 ч.), но за другите дни не съм сигурна. Както са те посъветвали и другите момичета - бъди по-настоятелна при звъненето по телефона.
Успех!
Само да ти кажа, че си направила отличен избор - доктора е СУПЕР!



Тема Не го познавам лично [re: _an]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано22.10.03 09:35



Но питах моята лекарка за него- тя каза, че Коларов е един отличен ендокринолог, но не и супер-спец по стерилитет въобще.
Не ме разбирай грешно, не искам да кажа нещо лошо за човека, просто ти давам информация, която съм чула. Просто явно зависи от проблема ти. Мисля, че след Влас никой от клуба, който ходи при Коларов не е забременял.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Не го познавам лично [re: Kлep]  
АвторRipple (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 09:43



Тоби не ходеше ли при д-р Коларов?
На мен ми се струва експедитивен, предлага варианти, не се губи време, а колкото до добри лекари, мисля, 4е наистина е мноооого относително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.