Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 29.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "бъдещите майки" си правят сдружение за разлика отнови  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано09.10.03 15:37



... от нас

не можем ли да обединим?



но то пък ние не можем да се обедими, да не говорим и за бъдещите майки.

не знам...



вие какво мислите?

И въобще мислите ли че има смисъл да правим сдружение? Защото по впечатленията които съм събрала напоследък ми се струва че не искате...
много жалко...






~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от albenadi на 09.10.03 16:00.</EM></FONT></P>

Редактирано от albenadi на 09.10.03 16:03.



Тема Re: "бъдещите майки" си правят сдружение за разлика отнови [re: albenadi]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано09.10.03 16:33



И мога да се обзаложа, че ще го направят преди нас



Тема Re: "бъдещите майки" си правят сдружение за разлика отнови [re: Cygnus]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано09.10.03 16:46



срам и позор - дайте да съберем седем човека и да се видим, а?


~всичко е възможно и допустимо~

Тема Re: "бъдещите майки" си правят сдружение за разлика отнови [re: albenadi]  
Автор miroslavaМодератор (заета)
Публикувано09.10.03 16:47



Ще стане, но не трябва да се форсират нещата! И не можем да се сравняваме с майките, честно казано на тях им е лесно....Ние сме обезверени, озлобени, понякога завистливи и МНОГО черногледи!
Например аз мисля най-много 14 дена напред, днес отново ми падна Т и това е обсебило мислите...Каквото и да правя не успявам да мисля широко и глобално! Всичко ми се струва адски несправедливо и окончателно и фатално....какво да направя....не знам....
Чуствам се малка и безпомощна, свила съм се в черупката си и като малко изтерзано зверче гледам с малки светкащи очички света навън, и понякога си мисля че той не иска да знае за мен.....сякъш съм срамната му тайна.....Ооо, остави, те са нещастни, чукай на дърво.....





Тема Re: "бъдещите майки" си правят сдружение за разлика отнови [re: Cygnus]  
Автор StefiZ (новак)
Публикувано09.10.03 16:53



Ами браво на тях, какво друго да кажа, а ние спорим тук за глупости. Нещата не стават с нападки, обиди и сърдити накрая (не искам да засегна никой, просто мнение). Само с приказки и мнима готовност от страна на всички тук няма да се получи, трябва да се съберем да обмислим всичко и да действаме.
Ами това е, няма какво да говорим празни приказки, колкото да пълним клуба.
Дано само някой да не ме разбере погрешно



Тема нееее, Мира, моля тенови [re: miroslava]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано09.10.03 16:54



Защо са тези настроения? Не си малка и безпомощна, а млада, красива, интелигентна , можеща и ерудирана жена, която знае какво иска от живота и как да го постигне.
Не се давай на моментното настроение. Аз бях смазана само допреди половин година - не исках да пиша тук, не исках да влизам, не ми се живееше. Успокой се и ще видиш как само тогава нещата ще се наредят. Някак си търся начини навсякъде около себе си дори и чрез това сдружение, и все се опитвам да убедя себе си, че има полза от мен , че мога да бъда добра съпруга, добър специалист в професията си, добър човек, а ако Бог е решил и добра майка.
Целувам те, моля те, недей се предава. Не съм свикнала да те чета така. ...



Тема Re: "бъдещите майки" си правят сдружение за разлика от [re: miroslava]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано09.10.03 16:55



какъв е този песимизъм, хора

това което трябва да знаем е че нещата се случват в най-подходящия момент, въпреки че ни се струва че не е така. това нещо го осъзнаваме по-късно и тогава ще разбирим смисъла на страданията ни и уроците които сме научили...

недейте да ставате по-лоши заради това че имате този проблем. ТРЯБВА да ставаме по-добри, да се държим едни за други и да не се предаваме. това е и смисъла на едно сдружение. този който ще го ръководи ще го прави с единствената цел да помага на другите като него.

освен всичко друго това сдружение ще ни накара да мислим малко по-глобално, няма по този начин да се вторачваме в собствените си проблеми и да погледнем малко "отвъд" тях

а на майчетата не им е толкова лесно, гарантирам ти го :) и ти сама ще си го гарантираш като си симаш свое :)))

Така че имайте кураж да продължите... И по-точно ти Мира - ти си модератора тук и знаеш най-добре за какво става въпрос... И точно ти не трябва да се предаваш! А трябва да даваш личен пример на другите

много дълго стана...


~всичко е възможно и допустимо~

Тема Re: "бъдещите майки" си правят сдружение за разлика отнови [re: miroslava]  
Автор StefiZ (новак)
Публикувано09.10.03 16:58



Мира, недей така, не си причинявай това, не ти видях мнението, защото съм писала моето през това време, пиша бавно. И на мен преди 30 мин. ми дойде (на 38ден, тайничко се надявах) и съвсем не ми е до нищо, но живота продължава и трябва да се действа.
Горе главата идва следващия месец, знам че каквото и да чуеш точно сега няма да има никакъв ефект, защото ти си човека, който трябва да си помогне.
Целувки и се усмихни, имаш страхотна усмивка



Тема Никога....нови [re: albenadi]  
Автор miroslavaМодератор (заета)
Публикувано09.10.03 17:02



не е ставало въпрос че трябва да давам личен пример, не ги разбирам така нещата....Пример за какво? Както и да е....





Тема Re: Никога....нови [re: miroslava]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано09.10.03 17:08



пример за това как човек трябва да се справя с проблема. всички, които са от повече време тук имат на теб и още няколко момичета тук голямо доверие.

имах предвид това, че ти като човек с авторитет в клуба, негов модератор и по някакъв неформален начин определящ правилата трябва да бъдеш силна и да не се даваш на лошите настроения...

всъщност не знам какво имах предвид - просто исках да ти дам кураж и да ти кажа че не трябва да попадаме в капана на мрачните мисли, защото от там изхода е труден

това е

сори ако съм те засегнала с нещо


~всичко е възможно и допустимо~


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.