Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 16.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хора, ориентирайте ме!нови  
Автор kamilla (непознат )
Публикувано01.10.03 17:49



Абе, хора, някой правил ли е тест за овулация на Клирплан? Някой знае ли кои са най-добрите тестове или да почвам да си меря баз. Т?
Сума ти неща изчетох в Интернет, каква ли не инфо ми мина пред очите как да си направим бебок, от позите до отвари от билки
А като си помисля само , че има момичета, които забременяха ЕЙ-ТАКА - ОТ РАЗ!



Тема Re: хора, ориентирайте ме!нови [re: kamilla]  
Автор silvany (непознат)
Публикувано01.10.03 17:57



Dokolkoto mi e izwestno clearlan sa dobri testowe za ovulaciq ! Ne se wprqgaj tolkowa po-spokojno .
Naj-vajnoto pri uprajnenieto e da si spokojna . Kazvam go s pulnoto suznanie 4e e dosta trudno postijimo , no se opitaj
Uspeh!



Тема Re: хора, ориентирайте ме!нови [re: silvany]  
Автор kamilla (непознат )
Публикувано01.10.03 18:16



Благодаря ти за съвета, Силвани! Беше ми много полезно да чуя и друго мнение. За впрягането- още не съм започнала както трябва( от миналия месец се работим за бебче), ама като гледам какво пишат във форума, за прегледи, за овулации,за лекари, изследвания и куп хормони, почвам да се комплексирам!А се и притеснявам, че много време се пазих да не забременея, а парадокса е ,че сега пък нямам търпение



Тема Re: хора, ориентирайте ме!нови [re: kamilla]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 19:07



май ще е по добре да отиде ш в някой друг клуб ,ако до сега не си имала ,,женски проблеми,,.И по бързо докато не си се шашнала до краи.Другия месец можеш да дойдеш да ни съобщиш ,,благата вест,,



Тема Re: хора, ориентирайте ме!нови [re: kamilla]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 19:20



Хей момиченце я бегом марш от този клуб
Най-добросърдечно ти го казвам. Като мине една година и не стане ела пак/а дай боже да не идваш/ Какво е това - от 1 мес пробват и вече се стресирала. Знаеш ли какво голямо влияние има този психически стрес за забременяването и че често това е една от пречките. Ако от сега мислиш само за това, ще си провалиш и удоволствието от секса, ще си товариш психиката и тази на мъжа ти съвсем излишно. Естествено че от 1 -2 пъти може да не стане.
Дано да си ме разбрала правилно. Не си тормози главицата ами бягай се наслаждавай на кекса
Успех



Тема ама ти си за бой!нови [re: kamilla]  
Автор pink_flower (цветенце)
Публикувано01.10.03 20:42



Мило момиче,изобщо недей да се впрягаш и да се затормозяваш излишно! Един на хиляди случаи се случва някоя жена да забременее от раз!Чела съм,че ако се уцели точния момент и няма никакви проблеми,заболявания и т.н. ,при всеки цикъл шансът да забременее жената е 25%. Така че-наслаждавайте се на секса и близостта помежду си! Аааааааааамаха! И никакви глупави мисли за проблемно забременяване да не се допускат!
Целувки

When you want it,it goes away too fast
The times you hate it,it always seem to last...


Тема Re: ама ти си за бой!нови [re: pink_flower]  
Автор kamilla (непознат )
Публикувано02.10.03 09:29



Благодаря,ти за окуражаващата реч!Моето притеснение идва от това,че цели 6години се пазих и всички казват, че после е много трудно, а и веднъж ме гледаха на ехограф и ми казаха,че имам "инфантилна матка",въпреки,че 4год пиех противозачатъчни и от тях ми казаха,че трябва да се увеличи!



Тема Re: ама ти си за бой!нови [re: kamilla]  
Авторpileto (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 10:53



ami, vizj sega
i az kato tebe se bjah shashnala, zashzozo ot dosta vreme cheta v kluba, i si bjah vnushila che i pri mene shte ima tija problemi. goljam karuk sum si...
da, ama ne. zabremenjah ot raz. mnogo ni iznenada tova, i dvamata ne ochakvahme da e tolkova barzo, no sme mnogo shtastlivi. Sega imam veche 5 dni zakusnenie i 2 polozjitelni testa. Na lekar shtugi priznatsie hodja sledvashtata sedmitsa, kogato shte mozje sus sigurnost da se vidi neshto. Malko me e strah, zashtoto osven odutite gurdi i golemija apetit, njamam drugi priznatsi, kato gadene i t.n. Njamam turpenie za pregleda.
i na tebe ti pozjelavam v njakoj sledvasht mesets da izjivjavash tochno sushtite emotsii. Mnogo e hubavo i e mnoo strashno, ama si struva !
успех!



Тема Re: ама ти си за бой!нови [re: pileto]  
Авторпилeтo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 11:02



а, забравих да ти кажа 4е и аз като тебе веднага запо4нах с тестове за овулация, то4но на тази фирма, ама не6то не успях да си уцеля ову-то, няма6е нито един положителен тест. да,ама взе 4е стана.
само да ти кажа, 4е тестовете им за бременност са много добри. на мен ми хванаха бременността 4-5 дена преди закуснение на цикьла .



Тема Re: ама ти си за бой!нови [re: пилeтo]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано02.10.03 12:17



Всяка жена и семейство, които са решили да си имат детенце, нямат търпение това да стане по-скоро. Почти при всяка двойка не става от първия път, но това не значи определено, че има повод за шашкане. При тези, при които се получава от раз или по случайност, е въпрос на късмет и улучване на момента.
От начало и аз като почнах да чета тук и из други сайтове, се шашнах малко, но после осъзнах, че не трябва да си докарвам излишно напрежение и да го карам, както преди - спокойно. Определено се чувствам по-добре така. Все някога нещата ще станат.
Иначе това, че нямам такива проблеми като повечето момичета тук (да не ме чуе дявол и дано по-скоро всички се оправят), не значи, че не мога да съм член на този клуб. На мен ми е приятно да съм част от него, дори и като се обаждам по-рядко. Аз постоянно следя всички теми и се вълнувам заедно с останалите. Радвам се да бъда сред всички момичета тук, защото всички са толкова прекрасни и вярвам, че за всяка ще настъпи нейния звезден момент




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.