Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 29.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Herba Medica и д-р Тошков  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано18.09.03 09:42



Някой има ли някакви отзиви от Херба Медика. Това е фирма на брата на д-р Тошков, който също е доктор и също е Тошков :)))
Той също предлага продукти и лекарствени препарати на билкова основа.
Препаратът, който отговаря на циклонорм е Витекс (за същото предназначение) ама струва 5 лева

Не знам вече на кого да вярвам ...

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~


Тема Re: Herba Medica и д-р Тошковнови [re: albenadi]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано18.09.03 10:35



аз лично бих заложила на д-р Милко Тошков специално за тази част от спектъра - но и брат му има добри препарати - за артрит примерно - баба ми е много доволна от една негова комбинация.



Тема Re: Herba Medica и д-р Тошковнови [re: albenadi]  
Авторotgovor (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:16



Ne vjarvam, che produktite na Toschkov ste vi pomognat, ne posnavam hora, koito da imat besusloven efect, tam nestata sa na basa ikonomicheski efect, meko kasano
Opitajte sas sinjo selenite vodorasli Aphanizomenon Flos Aque, vleste v www.celltech.com , no tjah trjabva da vi gi donesat ot USA, sastite producti mozete da gi namerite pri nas v Bulgaria v Aquasource www.aquasource.net ;
e-mail: info@aquasource.net ; Dobre ste napravite, ako kombinirate s productite na Aloe Vera ot FOREVER LIVING PRODUCTS
Info mozete da procetete v www.anhira.hit.bg . Potarsete konsultazia s doctor Maria Papasova, tja e holistichen lekar (cheteshe lezkii na sdravna tema sa Aquasource) Holistichen osnachava, che na otdelen problem sas sdraveto se poglezda ot gledna tocka na zelia organisam i dushevnostta na choveka, a ne samo ot konkretnia simptom.
Dr. Maria Papasova e avtor i na knigata 'Hak ROST ili Kak da se opasim ot sdraveopasvaneto' - ima ja po knizarnizite i na 'Slavejkov'
Info Mozete da procetete i v www.anhira.hit.bg
Potarsete knigata 'Bolestta kato pat' ste ja namerite v Kibea, ili pomolete sa informazia kade da ja namerite, ako veche ne se namira pri tjah.
Naistina trjabva da snaete i da tarsite mnogo, sa da namerite patja na iszelenieto.
Pozelavam vi uspeh i da namerite tova , koeto tarsite



Тема Re: Herba Medica и д-р Тошковнови [re: albenadi]  
Авторwhite rabbit (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 22:59



витекс е съвсем отделн продукт които е различен от циклонорм , прави се от това растение , витекс , много е популярен в интернет , във всеки сайт го пише , по принцип е естроженостимулиращ , едно момиче дидка-питка , беше писало че го е пила докато забременее , и аз ги го купих , знае ли човек ...





Тема Re: Herba Medica и д-р Тошковнови [re: albenadi]  
Автор els (щастлива)
Публикувано19.09.03 08:14



Честно, не бях чувала, че д-р Милко Тошков има брат и че той се занимава със същото!!! Но аз и по принцип не съм се интересувала от билки до скоро. Освен да започнем да пием и на другия лекарствата?! Знам ли?!



Тема Re: Herba Medica и д-р Тошковнови [re: white rabbit]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано19.09.03 09:53



не знам вече какво да си мисля
аз си взех циклонорм и ще видя неговия резултат

а по-касно евентуално може да си взема и витекс

интересно ми е дали могат да се пият и двете???

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~


Тема Re: Herba Medica и д-р Тошковнови [re: albenadi]  
Автор пиca пиcaнa (приятел)
Публикувано19.09.03 10:05



Майка ми е голям почитетел на билките и лечението с тях, аз лично съм пила на д-р Тошков от тези, които са за бяло течение по 4-6 на ден и наистина има ефек, като се има в предвид, че другите лекарства са все глобули и вагинални, а тези са през устата, по евтини и на билкова основа - наистина са ефикасни.
Сестрами път вземаше от тези които помагат на перисталтиката, и тя също е доволна.
Но явно това лекарство за което говорите е нов продукт и не съм го чела в брошурата и нямам наблюдения за него.
Според мен, ако наистина е на билкова основа, ако не помогне поне не вреди:)))
н



Тема Re: Herba Medica и д-р Тошковнови [re: пиca пиcaнa]  
Автор StefiZ (непознат )
Публикувано19.09.03 10:45



Здравей,
а ти какви лекарства пи за бяло течение и от какво ти беше причинено?
Защото при мен е от повишена кисилинност на влагалището и към момента няма нещо което да е дало траен резултат.
Поздрави



Тема Re: Herba Medica и д-р Тошковнови [re: пиca пиcaнa]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано19.09.03 15:13



а ти на кой тошков ти пила - на оригиналния Милко Тошков или на брат му от Херба Медика?

Аз реших - ще пия по едно от циклонорм и едно от витекс пък ще видим какво ще стане :)

Ако нещо стане ще се свържа с Тошкови и ще им препоръчам ва вземат да си обединят усилията

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~


Тема Re: Herba Medica и д-р Тошковнови [re: els]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано19.09.03 16:50



чудя се дали може да се пие по едно от двете слад хранене. защото и двете имат еднакъв начин на приемане

ама тези Тошкови се излагат - вместо да работят заедно се делят да се чудят хората от кого да купуват

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.