Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 25.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Що за изроди има...  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано16.09.03 12:42



... може би част от колегите ми ще се възмутят, че споделям това, но се чудя що за изроди има... сега пиша искова молба за развод... ИЗРОДА скачал върху корема на бременната си съпруга, а тя била в 6-ият месец тогава ;( Що за изверги има... чудовища... Нищо друго до сега не ме е възмущавало така, както този случай, направо ме потресе... може би съм твърде чувствителна на тази тема, но що за кретен трябва да си?!


Целунах жабка, а тя била принц!

Редактирано от бyбeнцeтo на 16.09.03 12:43.



Тема Re: Що за изроди има...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор 3te...ki (трите точки :))
Публикувано16.09.03 12:53



Не се чуди, ами викай "бай бабо, да ме не стига"! Такива изроди под път и над път за съжаление
След такива разкази, винаги съм се замисляла, че сигурно не дооценявам човекът до себе си, защото за мен е нещо нормално половинката ми да бъде мила, любяща, когато трябва - романтична, когато трябва - силна, и т.н, но за жени като тази, за която говориш, такъв мъж е може би мечта
Честно, само като си представих картинката и настръхнах
Дано такива хора да се срещат все по-рядко... но като се замисля, те май стават все повече

Редактирано от 3te...ki на 16.09.03 12:54.



Тема Re: Що за изроди има...нови [re: 3te...ki]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано16.09.03 12:59



Какво да ти кажа мила, често срещано явление са... понякога дори добре прикрити, зад галантност, такт и добри обноски... истината е че веднъж и мен ме беше заблудил един такъв, но бързо прилючихме когато си показа рогцата, за сметка на това сега оценявам прекрасният си мъж, жалкото е, че :( някак си не му го показвам... даже понякога се мразя как се държа с него... май го оценявам само в такива моменти... чудя се защо сме устроени така хората бързо свикваме на хубавото и лесно забравяме лошото... трябва по често да се сещам каточели и да си го гушкам и глезя повече!


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Що за изроди има...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор 3te...ki (трите точки :))
Публикувано16.09.03 13:05



Нали?
И аз за това говоря. Толкова рядко му показвам, че всъщност той Е най-прекрасното нещо в живота ми засега... но пък ако вземем много да им показваме, току виж им се вдигнало самочувствието и се развалят нещо
Абе добри са си мъжете ни. Даже бих казала, че са герои, търпейки лошите настроения и капризите, които някога ни завладяват... поне мен де!



Тема Re: Що за изроди има...нови [re: 3te...ki]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано16.09.03 13:15



В момента се мразя, честно! Само като се сетя... вчера сутринта го изпратих в 7:30 до аптеката за тест за бременност... понеже ми взел лента, а аз му казах касетка вдигнах невероятен скандал... а не бях права... той от къде да знае каква е разликата между касетка и с ваничка, не съм му обяснявала никога! Развиках се, нацупих се...

Да! мъжете ни наистина са прекрасни! Най-прекрасните!


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Що за изроди има...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор oganche (мила)
Публикувано16.09.03 13:19



Боже, има всякакви откачалки. Такива като тоя с голи ръце бих го убила. За съжаление те съществуват и госпог да ни пази от тях. Милата жена, какво ли преживява? Направо имам късмет да случа на добър мъж и наистина го оценявам в такива моменти, но винаги съм знаела и съм била благодарна, че го имам. Той е моето слънчице и много си го обичам, както и вие вашите половинки. Момичета, замисляли ли сте се покрай проблемите, ами какво би било ако ги няма нашите мъже при нас!? Това е по-голям кошмар според мен и трябва да го оценим навреме

Ох, извинете за размишленията, ако съм ви отекчила.
Усмивки!

oganche


Тема Re: Що за изроди има...нови [re: oganche]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано16.09.03 13:30



Няма за какво да се извиняваш мила... и на мен ми се въртят точно такива мисли в главата...


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Що за изроди има...нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор miroslavaМодератор ()
Публикувано16.09.03 13:37



Някои хора по-трудно си избират обувки отколкото партньор за цял живот....


Редактирано от miroslava на 17.09.03 11:28.



Тема Re: Що за изроди има...нови [re: miroslava]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано16.09.03 13:41



Много ми хареса овчицата :)))

ох... не знам, как си ги избират въобще... е нейният няма да е за цял живот :) легално ще я "отървем" от него, чрез развод :)


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: Що за изроди има...нови [re: бyбeнцeтo]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 19:23



Извинявай, знам че ще прозвучи идиотски, но ние минаваме за много добра двойка, а като съм била бременна понеже се въздържа да ме удря ме е бутнал и тласкал или крещи...и големите деца плачат и го молят да не ме бие.


Професиите и общественото ни положение са добри...., нищо лошо не правя, нещо да съм намекнала за майка му или да не съм била съобразителна....

така че, не мислете, че сте много нещастни, унизително е с огромен корем да ти крещят и да те блъскат.


Знам,ч е 98 % от вас ще кажат, че не биха стояли с такъв и минута, но животът е доста по-сложен и нямам думи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.