Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 02.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема След 9 годининови  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 13:47



доживяхме да открием проблема.
Изпратих до д-р Кацаров с молба да ми даде човешко обяснение за оня проблем за който ви говорих.
Е, отговори ми човека веднага. Някой сперматозоиди нямат ензима, който извършва акрозомната реакция, т. е. не могат да пробият яйцеклетката. Единственото решение е ИКСИ.
Чувствам се смазана........ и обречена.......Толкова години на надежда?????
Защо Господи?????
И като си помисля какви ли не гадости и лекарства съм изпила......
Извинявайте, извинявайте, че ви притеснявам, но толкова ми се е стегнала душата..........

А защо тогава все пак една яйцеклетка се е оплодила???? Само един Господ знае

Успех на всички



Тема Re: След 9 годининови [re: Бeни]  
АвторбEHИ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 13:51



Пропуснах това Изпратих до д-р Кацаров E-MAIL с молба ....



Тема Re: След 9 години [re: Бeни]  
Автор tutto (dobra)
Публикувано12.09.03 13:52



Не се отчайвай. Важното е, че сте открили проблема и сега няма начин да не стане. Стискам палци за следващия опит. Кураж



Тема Re: След 9 годининови [re: бEHИ]  
Авторwhite rabbit (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 14:08



извинявай за въпроса( добронамерен е все пак ) , мислила ли си за инсеминация с донорска сперма ?
все пак си намерила причината за проблема , което е половин успех ..:)








Тема Re: След 9 годининови [re: Бeни]  
Автор deb (rainbow)
Публикувано12.09.03 14:18



Миличка, сигурно ти е много тежко! Но най - вжното е, че все пак сте открили проблема! Това е чудесно, защото знаеш къде трябва да хвърлите остатъка от енергията си. Не се предавай точно когато имаш реалните шансове
Желая ти успех!



Тема Re: След 9 годининови [re: Бeни]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано12.09.03 14:25



Не се ядосвай скъпа,недей.........Не зная какво да ти кажа,но искам да си силна,винаги си била,какво ли не ти е минало през главата! Ще направиш каквото трябва,ще имаш детенце!! Не си обречена,не си!!!
Прегръщам те!

Mea culpa


Тема Re: След 9 годининови [re: white rabbit]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 15:07



привет white rabbit
разбира се че не ти се сърдя за въпроса. Ами аз това го научих преди няколко дена. Досега не съм се замисляла защото спермограмата винаги е била добра. Явно това се открива едва при ин витрото
Сега ще започна да се замислям
Успех



Тема Re: След 9 годининови [re: Бeни]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано12.09.03 15:17



Бени мила - не знам дали нашите думи могат да ти помогнат поне мъничко- но дори и с една трохичка да беше пак щях да опитам . Колкото и да те боли в момента - поне си наясно с проблема- а оттам донякъде и с начина на решаването му. Желая ти да намериш решението - което за теб и мъжът ще е най-доброто- желая ти от все сърце - скоро птичката на щастието да кацне и на твоето рамо.
п.с. Аз лично бих те посъветвала да пробваш инвитро, но не се влияй от моето мнение



Тема Re: След 9 годининови [re: lenny]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 15:29



Благодаря ти мила Лени за топлите думи. Ще пробвам разбира се, и ИКСИ ще пробвам, парите не са ни проблем, в смисъл че можем да си позволим 2 пъти. Но каква е гаранцията че ще стане. Освен това най- много ме уби че след толкова време на надежди, гадни изследвания и лекарства трябва да спра да се надявам, че ще стане по нормалния начин. Нали досега не се откриваше проблем - тайничко си се надявах ........



Тема Re: След 9 годининови [re: Бeни]  
Авторstel (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 15:35



Мила, скъпа Бени. Ние се борим с моя съпруг само няколко месеца, но от самото начало знаем, че по-нормален начин няма да стане и само ИКСИ. Не е по-лесно да знаеш отначало, че друг начин няма, но все пак ИМА НАЧИН и това е единствената причина да продължите да се борите за вашите деца. Защото ти си шансът на твоя съпруг да има нормални, здрави и обичани деца. И зная, че няма да го предадеш, така както аз няма да предам моя.

ПС: Не сме обречени - ние сме обичани и ще се борим до край.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.