Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 23.09.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Помогнете,какво става?????нови  
Автор pink_flower (цветенце)
Публикувано09.09.03 16:20



Наистина не зная какво става! В петък трябваше да ми дойде М,но нямах никакви признаци и на обяд си направих тест-касетка.Появиха се две чертички!Едната биши по-бледа,но я имаше определено!Просто щях да полудея от радост,не можех да повярвам!В събота сутринта отново направих тест,този път лентичка, и втората черта беше съвсем,съвсем незабележима.Купих си отново касетка и имаше две черти. И това се повтори и в неделя.В понеделник сутринта първата ми работа беше да отида на ехограф, от който стана ясно,че нищо не се знае,защото е твърде рано.Казаха ми да отида след седмица,ако все още липсва менструация.
Днес пак си правих тест-лентичка, и излезе отрицателен.... Освен това имам някакво бледорозово течение,което обикновено се появява около половин ден преди менструацията.
Просто ми иде да се гръмна!Още по-жестоки напразни надежди
А най-абсурдното в цялата история е,че в Плевен няма къде да се направи кръвен тест за бременност!Звънях на всички частни клиники,за които се сетих , и неизменния отговор беше,че правят тест само с урина...все едно не мога да си го направя сама в къщи!
Кажете ми,момичета,сгрешили ли са тестовете,като са дали положителен резултат, има ли вероятност да е било станало и след това бременността да е прекъснала????



Тема Според меннови [re: pink_flower]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано09.09.03 16:30



Бременна си. При имплантиране може да се появи леко кръвенисто течение. Аз имах 2-3 капки. А пък Додо от "Бъдещи майки" също сподели, че е имала някакво розово течение, пък е бременна. Най-сигурно ще го хванеш на ехограф една седмица след закъснението. Тамън ще се види, дали се е имплантирало добре.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Помогнете,какво става?????нови [re: pink_flower]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано09.09.03 16:36



Ами, просто последният тест не ти е хванал хормона на бременността, а първите два са били по-качествени.
Честито и от мен, не се безпокой, всичко ще бъде наред.



Когато има желание, има и начин!


Тема Re: Помогнете,какво става?????нови [re: pink_flower]  
Автор lora_pw (непознат)
Публикувано09.09.03 16:37



Чакай малко. Първо имай предвид, че тестовете-ленти са най-нечувствителни. Това е моето впечатление поне. Касетите дават по-точен резултат. Първия тест, който аз си направих беше касета. На следващия ден използвах лента и втората чертичка едва едва се виждаше. Може просто последния тест, който си направила да е бил най-нечувствителен. И друго - веднага трябва да отидеш на лекар. Да сега е рано да се види каквото и да е. Могат да се установят само косвени признаци за бременност - увеличение на матката и състояние на лигавицата. Успокой се и се опитай да отидеш на лекар



Тема Re: Според меннови [re: Kлep]  
Автор pink_flower (цветенце)
Публикувано09.09.03 16:40



Благодаря ти, Клер, толкова много се надявам да е така,както се е случило при теб и Додо! Омразните тестове ме карат да се съмнявам...но ще видим... Така се надявам.......



Тема Момичета - помагайте.нови [re: pink_flower]  
Автор lora_pw (непознат)
Публикувано09.09.03 16:47



Как мислите, ако цветенцето вземе сега веднага 2 до 3 таблетки дуфастон през 2 или 3 часа за всеки случай, дали няма да й е от полза. Цветенце - не го прави в никакъв случай още - просто питам момичетата които са по-наясно Защото и аз имах горе долу същата история и лекараката ми предписа веднага 4 таблетки дуфастон една след друга през два часа. А от следващия ден - по 1 табл. сутрин, обед и вечер. Доколкото знам дуфастона е на растителна основа - не би трябвало да й навреди. Кажете, какво да правим.



Тема Re: Помогнете,какво става?????нови [re: pink_flower]  
Автор deb (rainbow)
Публикувано09.09.03 16:58



Не мога да ти помогна, цветенце, но ти стискам палци всичко да е наред и ти го желая от цялата си душа



Тема и според мен си бременна!нови [re: pink_flower]  
Автор bim_bam ()
Публикувано09.09.03 17:10



Миличка! И според мен си бременна!!! тестовете с лентичките дават такива грешки, поне от две момичета от "бъдещи майки" съм чела същото оплакване. тестовете с касети са по- чувствителни и хващат по - рано. Не се притеснявай! господ да е с теб и да те пази и всичко да е наред! Целувки!



Тема Re:a ti kak si?нови [re: lora_pw]  
Авторedna ot vas (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 19:55



Kazi ni ti kak si, kak varviat pri teb nestata?



Тема Re: Помогнете,какво става?????нови [re: deb]  
Автор oganche (мила)
Публикувано10.09.03 10:49



И аз се присъединявам към пожеланията на deb. Дано всичко да е както го искаш.
Късмет!

oganche



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.