Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 03.07.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема сънувах...  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано10.09.03 09:30



че си правя тест за бременност и резултатът е положителен. толкова МНОГО бях щастлива, че не можех да си намеря място. спомнам си че тестът беше огромен и че първо се оцвети едната чертичка и после втората и аз го оглеждах да не би да не виждам добре и отвсякъде чертичките бяха две

но след това се събудих . много се надявам това да е някакъв положителен знак... дано някой ден това да стане реалност за всички нас

абе щом започнах да ги сънувам такива неща значи нещо не съм много в ред

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~


Тема Re: сънувах...нови [re: albenadi]  
Автор gerygirl (кротката)
Публикувано10.09.03 09:41



Спокойно добре си.

Аз съм сънувала че съм бременна с огромен корем..................

Нормално е след като толкова много искаме нещо да го сънуваме.



[image]http://www.webshots.com/g/67/51-sh/39253.html[/image]


Тема Re: сънувах...нови [re: gerygirl]  
АвторStefiZ (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 09:46



Не се притеснявай това е нормално, по принцип сънищата са продължение на това, което си мислиш, което искаш и т.н., но понякога наистина са знак



Тема Re: сънувах...нови [re: albenadi]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано10.09.03 09:53



da ti kaja...az v sunishta ne viarvam, na vrachki syshto vypreki che povecheto jeni v semeistvoto mi sa s takiva sposobnosti;) Az biah reshila nikoga prez jivota si da ne se omyjvam. Misylta da se obleka v biala roklia, s buket v ruchichka i cialata procedura ot tam natatyk me hvyrliashe v ujas;) Predi vreme obache se sunuvah bulka s nepoznat jenih do sebe si...mina mesec i za goliama iznenada i radost na rodninite - obiavih che shte se jenia;) Nikoga ne sym sunuvala obache bydeshtoto si dete...snoshti obache kakto spia po korem zaemaiki pochti cialoto leglo mi se prichu glas ...kaza mi " naslajdavai se na sunia si v pozata koiato nai mnogo obichash zashtoto v skoro vreme shte si s korem i shte triabva da spish po gryb" az kazah Molia? i tova izrechenie mi e se povtori...sybudih se moje bi sekundi sled tova v shok...ako sega v skoro vreme vzema i da zabremeneia taka byrzo kakto se i omyjih;)...mislia da poviarvam v synishtata;)



Тема Re: сънувах...нови [re: Jungle]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано10.09.03 09:56



molia da me izvinite za povtoreniata,gramaticheskite i punktoacionni greshki, no pri men e polunosht i veche edva pisha po klaviaturata;) leka vi nosht ot men



Тема Re: сънувах...нови [re: Jungle]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано10.09.03 09:58



много ме зарадва като ми ги казваш тези неща. дано сънят ти да се сбъдне - пожелавам ти го от сърце!

ама като ти четох постинга направо настръхнах. честно казано и аз самата не вярвам много в такива работи - просто съм си по-прагматична. дори никога не съм ходила на врачки или тем подобни, обаче сега сестра ми е намерила някаква врачка, която такива неща й каза и позна, че пак ми настръхна косата

та започвам да се замислям дали да не отида, но пък ме е страх да не ми каже нещо лошо... и не ми стиска

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~


Тема Re: сънувах...нови [re: albenadi]  
Автор Petyata ()
Публикувано10.09.03 10:03



Надей да се занимаваш с врачки. МОЛЯ ТЕ! Нищо добро няма да ти донесе.
По-добре отиди и се помоли в някой храм...
Казвам това наистина добронамерено, а не със желание да те поучавам...

Успех!



Тема Re: сънувах...нови [re: albenadi]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано10.09.03 10:10



ako ti se hodi za udovolstvie, za da vidish teatyra na nqkoia lelka, hodi;) nishto nqma da zagubish, na men vsichki babi i leli sa mi predskazali 3 zabremeniavania edno sled drugo hahhahaha ...pone da gi bqha razredili s po niakolko godini che shte ni doide v poveche s myja mi;) No shte ti dam edin syvet ot chovek koito umishleno ne hodi po vrachki - za da ne ti se pulni glavata s gluposti...slushai syrceto si i shestoto si chuvstvo, sledvai si intuiciata za neshta koito ti predstoiat i vsichko shte zavyrshva s uspeh. Vqrvai che sydbonosnite neshta v jivota ti do goliama stepen zavisiat ot teb...vqrno - ima sydba, no jiveem vyv vreme kogato mojem da si ia promenim, dori i oshtetiavaiki ni v mnogo nachinania, dori i otnemaiki lubimite ni hora - nie sme po silni ot neia



Тема Re: сънувах...нови [re: Petyata]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано10.09.03 17:29



да, предполагам че заради това не съм го и правила.. интуиция
абе все имам чувството че ще ме урочасат и ще ми се случи нещо ужасно

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~


Тема Re: сънувах...нови [re: Jungle]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано10.09.03 17:30



мисля че си напълно права - съдбата на човек е в неговите си ръце...

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.