Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 30.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема До всички момичета!!!нови  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано05.09.03 11:30



Привет момичета!

След последният преглед ми писна!!!
Не може над 200 000 семейства в България да имат проблеми, но да желаят със сърцата си да имат детенце, а Държавата ни да нехае! Не може тези 200 000 семейства да си плащат здравни осигуровки и НЗОК да се разсейва, за така необходимите ни, но скъпо струващи изследвания и да ни замазва очите с поемането на смешна част от изследванията ни, които често даже не са ни и необходими!
Мира беше подхвърлила идеята да се обединим и заедно да се борим срещу безхаберието на управниците ни! Сега най-официално Ви отправям покана да обединим усилията си и да създадем сдружение, което да защитава нашите права и интереси, да дава информация и гласност на проблема ни и да помага на млади момичета и жени с информация, консултации и дори прегледи.

За да регистрираме сдружение, са необходими минимум 7 души учредители и 500 лева /последните са държавни такси за регистрация, уникалност на име, БУЛСТАТ, преписи - за тях се издават фактури от съответните институции и има пълен отчет/. Предлагам колкото учредителя се съберем да си разделим разходите за регистрация!

За регистрацията - набора от документи, вписване, следене по партидата, регистрация данъчно и Булстат не искам абсолютно никакъв адвокатски хонорар. Предоставям и офиса си на сдружението, тъй като, за да спечелим проект, който да се финансира трябва да имаме такъв! Имаме и подкрепата на човек, който до този момент няма 1 загубен проект и ще работи безвъзмездно на този етап, за нас. Ще направи проучването и ще впрегне всичките си сили, за да успее нашето начинание!

Е има ли желаещи?


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Wildberry (пиянде)
Публикувано04.09.03 23:09



Участвам!

Но тези пари са ми непосилни в момента!

За съм!



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 00:36



Този въпрос сме го обсъждали многократно в клуба ,така че смятай ,че имаш подкрепата на момичетата .
Но това е вече и нещо конкретно ,за което те приветствам !Но явно само добро желание не достига....А иначе мисля ,че много по 7 биха се включили в сдружениетои не само от дир-а
Действай смело каквото можеш ,направи.За парите и идея си нямам как ще стане ,освем силен спонсор с нашия проблем!Аз поне такъв не познавам



Тема абсолютнонови [re: бyбeнцeтo]  
Автор Cygnus (black hole)
Публикувано05.09.03 06:17



бубенце, абсолютно крайно време е да се направи това. Ако ние тук сме тридесетина максимум стотина, останалите 200 000 в общия случай и идея си нямат какво да правят и ги размотават нагоре и надолу, в повечето случаи поради финансови проблеми се оказват, а бъдете сигурни, че сигурно не страдат по-малко от нас - ние поне сме заедно, а те го събират в себе си.
За сумата - 500 лева общо ли са? Или на всеки от тези 7 по 500? Защото ако са 500 лева това са 20 души да дадат по 25 лева, 25 души по 20 или 50 души по 10 лева. Все си мисля, че за половин година ще я съберем тази сума....
Можем докато се събира сумата да си разясним и дискутираме всичко , с което ще се занимава това сдружение- цели , задачи, дейност, структура, връзки и неговото място в нашите условия. Няма да е зле да привлечем и специалисти като членове на сдружението..

Използвам тази тема да ви съобщя, че правя интернет сайт на клуба, който е почти готов, но не мога да му измисля име, така можем да ги съчетаем, да носи името на сдружението и ако ви харесва и нямате друга идея да се превърне в негова официална страница. Изработката, хостването към някой доставчик и поддръжката са си за моя сметка. Само ви моля всички да помислите за име и на сдружението и на уеб страницата - оказва се , че не е толкова лесно хем да звучи добре и красиво, хем да издава основната си концепция, която е всички знаем с какво е свързана.
Ето тук малко картинки от изгледа на уеб страницата за да се добие представа за вида и в момента ( незавършен):









Приемам всякакви забележки, препоръки, нови идеи, идеи за промяна на даден елемент или функция. Администраторите на този сайт (ние) могат да бъдат много - това става изключително лесно през страничката се добавят изтриват и редактират материали - който се справя идеално с клубовете няма как да не се справи да участва като администратор на сайта. Освен това материал може да изпрати всеки случаен посетител на сайта , но ние (администраторите) я прочитаме и ако я одобрим с едно бутонче я приемаме и тя става материал от сайта. Ако ви интересува ще пусна цяла тема с подробно описание на всички функции и идеи за организация на информацията. Аз мисля, че ще се появят още нови идеи и смятам да отделя още повече време и с помощта на мъжа ми рабира се да го довършим.
Време е да направим нещо за да помогнем и на себе си и на останалите хиляди двойки, пък макар и като начало само с информация, надявам се след време и с повече.
Бубенце, казвай какво трябва да се прави - аз съм насреща и подкрепям изцяло инициативата. Не разбирам от адвокатските процедури по тази регистрация, но ще съдействам с каквото мога. Безкрайно ти благодаря за инициативата и жеста, който правиш за нас и всички останали!
Поздрави и дано да успеем !


Редактирано от Cygnus на 05.09.03 06:45.



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
Автор diana__ (mama na Velina®)
Публикувано05.09.03 06:37



Идеята е страхотна!
Имате пълната ми подкрепа, ако я искате!



Тема Re: абсолютнонови [re: Cygnus]  
Автор бyбeнцeтo (малко дете)
Публикувано05.09.03 08:23



Привет момичета,
първо да кажа, че сайта е страхотен!!! Направо перфектен! Браво!!!
Изивнявам се, че явно аз съм била прекалено емоционална цялата сума е 500 лв., т.е тя ще се подели между желаещите да участват в сдружението, просто нямам всичките пари на куп :( Знаете как е с нас... вземеш ли по стабилна сума отиват за изследвания, лекарства, прегледи и какво ли още не...


Целунах жабка, а тя била принц!

Тема Re: абсолютнонови [re: бyбeнцeтo]  
Авторbony_ (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 08:34



Подкрепям ви напълно!
Не разбирам от правене на сайтове, от сдружения още по-малко ... но каквото трябва ще направя и предполагам ще го направят всички! Безрезервно!
Дано е успешно начинанието! По-точно ВЯРВАМ, че ще е такова!



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: бyбeнцeтo]  
АвторPepsi (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 08:50



Мили момичета,
мисля, че не само тези, които имат подобен проблем, ще ви подкрепят!
Вярвам, че има още много като мене, които ви четат и ви съчувстват!
Аз самата съм дете на жена, която се е борила дълго за да ме има на този свят, като е минала през ада на прегледи, изследвания и пр. както вие минавате.
Пожелавам на всички здраве и късмет, ще се включа с каквото мога.
Чакам конкретни подробности



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: aя]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано05.09.03 08:55



i az sum za s kakvoto moga da sum vi ot polza.



Тема Re: До всички момичета!!!нови [re: Jungle]  
Авторwhite rabbit (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 09:15



imash pedkrepata i sydeistvieto .. pishi ot kakvo se nyjdaesh i shte se opitvam da pomagam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.